Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Unokám nehezen alszik el. Mit lehet tenni? fórum

Unokám nehezen alszik el. Mit lehet tenni? (beszélgetős fórum)


9. f1fee9d062 (válaszként erre: 7. - Ildi0325)
2010. nov. 10. 09:42
Az ágyban olvasás, igen, helyben kapcsolós éjjeli lámpával! Ez tuti!
2010. nov. 10. 09:40
meleg mézes tej ... Állítólag segít
7. Ildi0325 (válaszként erre: 1. - Nisa)
2010. nov. 10. 09:22
Ezek szerint már kicsi korában is rossz alvó volt. Az tényleg jó tanács, hogy este már semmi "izgató" dolog ne legyen. Tehát ne igyon kakaót, kólát , ne számítógépezzen, és próbáljátok lefektetni kilenc körül, esetleg olvasgasson könyvet az ágyban. Az is lehet, hogy mivel késő fekszik le, már átesik az elalvási időn és ezért nem bír elaludni. Magamról tudom ezt, mert ha nem alszom el a szokásos időmben, éjfélig is csak forgolódom. Ha semmi megoldás nem használ, akkor orvos , mert ha nincs soha kipihenve, akkor a tanulás látja kárát és az egészsége.
6. nisa
2010. nov. 10. 09:10
nem horkol, nem veszi nehezen a levegöt.
2010. nov. 10. 08:53

ugyan az én fiam még nagyon kicsi de azt hittem megőrülök: amikor 6 hetes volt egy 24 óra alatt aludt 9 órát! nem nagy alvó. Korán fekszik és korán kel!! Micsoda pech pedig az apjával vendéglátóztunk nekünk pont "ellentétes" a biológiai óránk, de nem többet. Nem horkol vagy veszi rosszul a levegőt? Már bocsi a kérdésért!

:-)

2010. nov. 10. 08:52
Nagyon határozottan mondom a következőket, mert kipróbáltam: magnézium és esti séta, cél nélkül, kifejezetten a sétáért, nem valami céllal, akár csak negyed óra. Este tilos a számítógép és a villogó tévé lefekvés előtt. Érdemes megnézni, hogy ha az ágy egy neki megfelelőbb helyen van, jobban alszik-e.
3. nisa (válaszként erre: 2. - Anyapocak)
2010. nov. 10. 08:44
11-éves 10-11-oráig felvan 7-kell állandóan fáradt,abszulult nem tud elaludni még kicsikorába sem
2010. nov. 10. 08:40
mennyi idős??
1. nisa
2010. nov. 10. 08:37
Unokám nehezen alszik el mit lehet tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook