Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért alszik el nehezen? fórum

Miért alszik el nehezen? (tudásbázis kérdés)


9. Lexike (válaszként erre: 8. - Mama_gold)
2008. nov. 25. 12:51
Szerinted nem tudom visszaállítani a rendes kerékvágásba? Eddig mindig visszaállt magától, még amikor nyaraltunk akkor is úgy aludt mint otthon. Ha reggel korán felébresztem, az segítene?
8. mama_gold (válaszként erre: 7. - Lexike)
2008. nov. 25. 11:37
ugyanígy voltam a kisfiammal, most 6 éves, tele problémákkal, teljesen rendszertelen az élete. Van, amikor du. 5-kor alszik el, akkor 7-8 között felébred, persze egyből neki a számítógépnek (amiért nagyon haragszom, de apa megengedi) aztán majd éjfél mikor elalszik. Másnap vigyem oviba, alig bír felkelni, kiabál, nem akar jönni, mindenfélét kitalál. Szörnyű...
2008. nov. 24. 17:44

Sziasztok!

A kisfiam 20 hónapos lesz. Soha semmi problémája nem volt az alvással. Mindig 1 körül elaludt magától. Egy hete meg nem akar. Hiába fekszek le mellé, hiába mesélek nem hajlandó. Csak akkor alszik el amikor már "elájul" a fáradságtól. Ma például 5- kor aludt el. Ezért az esti alvás is csúszik, sőt a reggeli ébredés is. Hogy tudnám visszaállítani a rendszert a kis életében?

6. Dorka29 (válaszként erre: 5. - Gabi0630)
2008. nov. 23. 21:46
A kis cseles! Még egy kis programra vágyik, nem? Mostanában a lányomnál is előfordul, hogy még húzza, húzná az időt a lefektetéskor. (Pl. 85-ször elköszönünk apától, stb.)
5. gabi0630 (válaszként erre: 4. - M_Marcsa)
2008. nov. 23. 21:18
Néha sír, de általában kiabál hogy ana, ana.Néha csak halljuk hogy koppan valami, ledobja a cumit a földre(laminált van). DE ha bemegyünk, abban a pillanatban hogy nílik az ajtó hasra vágja magát, és csukja be a szemét.
2008. nov. 23. 20:51
Miért kell bejárni hozzá? Sír, kiabál?
2008. nov. 23. 20:44

Sziasztok!


Kisfiam 21 hós, 10 hós korától kezdve gyönyörűen elalszik magától. Megvan az esti/nappali rituálé, ami után altatódal, puszi, be az ágyba, kijövök, és magától, csendben, sírás nélkül elalszik.

Semmi változás nem történt, semmi sem lett más, és egyik napról a másikra megváltozott, nem akar aludni, pedig fáradt, és kb 1 órán kersztül kell bejárkálni hozzá.

Mit csináljak?

2008. nov. 23. 20:43

Ezt én is szeretném megfejteni:-))

6 éves a kisfiam, de sokszor, 11, éjfél mire elalszik:-((

2008. nov. 23. 20:42
Miért alszik el nehezen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook