Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha nehezen alszik el a baba: tippek fórum

Ha nehezen alszik el a baba: tippek (beszélgetős fórum)


6. Szilvóca (válaszként erre: 5. - 228bb89282)
2009. szept. 12. 20:35
Ezt most nem értem.Nálunk általaában nincs igazából gond az elalvással.Nem én indítottam a fórumaot,ha azért írtad.Max hajnalban van néha gond,mert jönnek a fogai,de igyekszem cselekedni,hogy minél kevesebbet szenvedjen,meg vissza tudjon aludni.
5. 228bb89282 (válaszként erre: 4. - Szilvóca)
2009. szept. 12. 07:43
Nem történt valami nagyobb változás az életében? Pl. felállt, elindult vagy hasonlók? Akkor is megváltoznak az alvási szokások, de aztán helyrejönnek idővel, nálunk is volt hasonló pár napig.
2009. szept. 11. 23:00
Én általában 7-8 óra között fürdettem meg,aztán szopizott,magamhoz öleletem kapott egy puszit,és általában elaludt,ha nem akkor, vagy beraktam az ágyba,simogattam a hátát,vagy a mellkasomra fektettem,szintén simogattam és elaludt.Fürdésnél hagytam,hogy pancsoljon így lefáradt,és fürdés előtt is igyekeztem fárasztani egy kicsit.Most 11 hónapos lesz fürdés előtt kb 1órával vacsizik,fürdik,szopizik ölelés,puszi aztán alvás.
2009. szept. 11. 22:50
Kezd el előbb fürdetni és szépen tedd le aludni korábban. Pár napig sírni fog, de halkan mondd el neki, hogy este van, aludni kell. Lámpákat kapcsold le, ne cserélj már neki pelust, ne játssz vele! Próbálj estére nyugtató dolgokat csinálni vele, hogy ráérezzen, aludni kell. És ha nem tud elaludni, ne engedd sokat aludni délután. Talán így sikerül korábban lefektetni.
2. Szilvóca (válaszként erre: 1. - Dknight)
2009. szept. 11. 22:38
És mikor kel?
2009. szept. 11. 22:31
Egyszerűen nem alszik el este 10-11 óra előtt az 5 hónapos kisfiam. Van valakinek bevált módszere?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook