Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ünnepek elött érdemes belekezdeni a 90 napos diétába? fórum

Ünnepek elött érdemes belekezdeni a 90 napos diétába? (beszélgetős fórum)


12. ca728c0145 (válaszként erre: 1. - Lisa74)
2013. nov. 6. 18:02

Ünnepek előtt?

Még ha cigánygyerekek potyognak az égből, akkor is!:DD

2013. nov. 6. 17:57
Szóval úgy fogtam hozzá, hogy január elején telik le....
2013. nov. 6. 17:56

Azt mondom, várd meg a januárt!

Én is úgy fogtam hozzá, hogy elején telik le a 90 nap.

Szóval nehogy azt hidd, hogy majd a "szenteste" amikor zsinórban rakod az asztalra a fincsi leves után a pörkölteket, sülteket, disznótorost, töltött káposztát, a diós-mákos beiglit és egyebeket... és akkor neked éppen gyümölcs-napod van????? Az a hatalmas bűntudat, ami utána benned lenne, nem éri meg! Inkább várj vele, hiszen karácsony után egy héttel pedig ott a szilveszter, szintén hasonló finomságokkal.

Szóval várj vele!

9. giorcub (válaszként erre: 6. - Lisa74)
2010. nov. 26. 16:02
egyszeru, mindenbol egy kicsit. de valoban kicsit es akkor nincs gond.
8. giorcub (válaszként erre: 1. - Lisa74)
2010. nov. 26. 16:01

sztem nem. igazabol az egesz 90-napost nem erdemes soha elkezdeni...

egy normalisat, azt igen akar matol. de gondolom ez nem ujsag neked.

2010. nov. 26. 15:26
Egyszerűen nem a válasz erre :)
2010. nov. 26. 09:39
Sajnos hajlok énis arrafele,hogy nincs értelme az ünnepek alatt csurgatni a nyálam,még a többiek jokat esznek(nem nehéz lebeszélni magam rola,vagy ezis csak egy jó kis kifogás a részemröl:))
2010. nov. 26. 09:36
Most látom csak hogy már majd 15 kg-tól megszabadultál. Gratulálok!! Sok sikert a folytatáshoz akár most akár később. :))
4. pirinyo79 (válaszként erre: 1. - Lisa74)
2010. nov. 26. 09:25

Ahogy elnézegettem a családi fotóidat szerintem várj vele jövő évig.

Biztos sok finomságot igényel a családod kár lenne most koplalni.

Vagy kibírod hogy eszik a nagy sült húsokat töltött káposztát bejglit Te meg nem?

Ezt az 1 hónapot még várd meg sz.tem majd utána.

Sok sikert hozzá!

2010. nov. 26. 09:24
A diéta elsősorban az agyban dől el. Ha úgy érzed hogy meg tudod állni az ünnepek közben hogy ne egyél meg tiltott dolgokat akkor vágj bele most. Ha nem, akkor várd meg az új évet. Végülis az az egy hónap csúsztatás már nem oszt nem szoroz.
2010. nov. 26. 09:24

a 90 napos diétát elég nehezen fogod kivitelezni az ünnepek alatt, így inkább azt ajánlom, hogy várd meg vele az újvet.


Sok sikert! :)

2010. nov. 26. 09:21
Szerintetek érdemes belekezdeni a 90 napos diétába az ünnepek előtt?,vagy érdemesebb megvárni az új évet,és akkor talán teljesithetőbb a diéta!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook