Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az emberek megőrülnek a több napos ünnepek előtt... fórum

Az emberek megőrülnek a több napos ünnepek előtt... (beszélgetős fórum)


2010. febr. 18. 17:50
Ilyen napok előtt szeretek megvenni 1 kg kenyeret, csinálok pl. egy fazék bablevest, libazsírt, gyümölcs- ill. vitaminsalátát. Aztán az utolsó este elmosogat a gép. Nem értem, miért akarnak 2-3 nap miatt éhen halni...
2009. okt. 11. 08:07

A helyzet az, hogy sokan vannak (szerintem), akik ilyenkor hívják meg a rokonaikat, barátaikat elmaradt és elkövetkező ünnepekre, arra pedig igencsak fel kell készülni :)))


Amíg dolgoztam Mi is úgy csináltuk, hogy egyszerre 3-4 ünnepet (név- szülinap) is tartottunk:))

2008. máj. 10. 23:20
nekem ez is csak olyan mint a többi nap. vettem 2 kiló kenyeret mert minden alapvető kaja van itthon. ünnepek alatt sem eszünk többet szerintem
2008. máj. 10. 23:18
Világvége-hangulat.Én nem megyek boltba ilyenkor,előre bevásárolok,ugyanis nem bírom,ha a lábamra lépnek,vagy ha a bevásárló kocsival próbálnak előrébb tolni a pénztárnál...Őrület a köbön!
2008. máj. 10. 14:05
Muszáj volt ma megejtenem a vásárláűst mivel ma kaptam fizut háát érdekes volt, mintha mindenki milliomos lenne vagy világvége jönne.
2008. máj. 10. 14:04
Én évekig egy kis közértben dolgoztam és tapasztaltam ezt! Komolyan mint ha a világ vége közeledne úgy bevásárolt mindenki...!
2008. máj. 10. 13:57

ezt a kérdést én is gyakran felteszem....

mindenki panaszkodik hogy ilyen meg olyan nehéz élni,közben meg úgy megpakolják a kocsikat hogy csoda ha a pénztárig el tudja tolni,....

én ilyenkor illetve hétvégén be sem teszem a lábam bevásárlóközpontokba

2008. máj. 10. 13:32
egyetértek!! mintha az apokalipszis jönne, a boltokban szabályos gyílkolás van ilyenkor.
2008. máj. 10. 12:43
Hát én nem vagyok ilyen fajta, nem is megyek bevásárolni, meg gyakorlatilag csak 2 nap amig a nagy bevásárlóközpontok zárva vannak, kis boltok meg úgyis vannak nyitva ha esetleg elfogyna vmi az embernek, de 2 nap alatt azért nem lehet éhenhalni, úgyhogy nem tudom minek ez a hajrá...
2008. máj. 9. 20:12
Nem értem, miért kell havi kajamennyiséget felhalmozni, minden sz@rt megvenni, mert több napos ünnep jön. Én 1 hónapban 1x megejtem a nagybevásárlást, és azon mívül kenyérér', tejér', felvágottér' vagyok hajlandó boltba menni, időponttól függetlenül. Most tényleg, 4 napos ünnep előtt-alatt éhenhalnak?
2008. máj. 9. 18:56
De miért????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook