Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ünnepek: egyedül, vagy társas magányban fórum

Ünnepek: egyedül, vagy társas magányban (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. a14deb9047 (válaszként erre: 9. - Szilvamama)
2010. okt. 21. 15:44

Az ember a jóra gondoljon, ne a rosszra... Nem minden olyan rossz, mint amilyennek látszik...

Hosszú évek óta majdnem mindig sírva, megszégyenülve jövök el a szüleimtől.

Olyan jó otthon a csöndben, nyugalomban lenni.

Rossz a rosszal, és jó a rossz nélkül.

2010. okt. 21. 15:40
Amikor még egyedül éltem, díszítettem karácsonyfát, sütöttem sütit stb. Szenteste a szüleimnél vacsiztam, majd hazamentem, gyertyát gyújtottam, zenét hallgattam, vagy tévéztem. Az ünnep az ünnep egyedül is :)
2010. okt. 21. 15:14
Hát felfoghatjuk úgy is, hogy a karácsony sem más, mint bármely másik nap... de valahogy kicsit mégis...
2010. okt. 21. 15:08
Amikor szenteste délután hazaérek a vonatról, illatos fürdő, gyertya, finom zene, szép ruha, szépen megterítek, stb. aztán ugyanúgy elmegyek aludni, mint máskor. Karácsony napján ugyanez a forgatókönyv ismétlődik.
2010. okt. 21. 15:05
egyedül
2010. okt. 21. 15:04

Rosszabb valaki/k mellett egyedül lenni lélekben. Az embernek meg kell tanulnia egyedül lenni.

Erről akkár egy kisdoktorit is írhatnék...

2010. okt. 21. 14:55
Aranyosak vagytok, de kapcsolatilag egy kicsit megcsömörlöttem. Meg csak azért nem kell senki, hogy ne legyek egyedül, de azért mégse jó egyedül :) Viszont sok olyan ember van, aki társsal együtt él magányosan, hátha egy egy hozzászólással vagy mások reagálásával jobban tudja magát érezni. Azért gondoltam, hogy feldobom a témát, együtt mégis könnyebb :)
3. 6e23363a1d (válaszként erre: 1. - Tünde25)
2010. okt. 21. 14:48

Szia!


Ne keseredj el!

Még mindig jobb egyedül, békében, mint egy rossz és boldogtalan kapcsolatban vagy végigveszekedve tölteni az ünnepeket!

2010. okt. 21. 14:48

Ne legyél ilyen pesszimista...

Hátha sikerül addig összeszedni valakit:)

2010. okt. 21. 14:44
Minden olyan sorstársam hozzászólását szívesen fogadom, aki évek óta most először pár nélkül tölti az ünnepeket VAGY akinek sajnálatos módon nincsen senkije (se rokon, se barát) VAGY aki csak szimplán egyedül érzi magát. Segítsünk egymásnak átvészelni az ünnepeket!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook