Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újra nekiállok diétázni! Lenne kedved velem tartani? fórum

Újra nekiállok diétázni! Lenne kedved velem tartani? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 1. 09:05
Sajnos ráálltam egy hónapja a mérlegre és 86-ot mutatott.Azóta nagy elhatározások árán,megszabadultam 4 kg-ot.
2010. júl. 1. 09:03
Sziasztok csajok:))Én is beállok a klubba
2010. júl. 1. 09:03

Hát igen, a húzóerő fontos dolog:)

Te még hány kilót akarsz leadni?

61. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 60. - Sziszikeccs)
2010. júl. 1. 09:02

Én is tesóm barátnőjével futok, és így sokkal jobb. Mert mikor már nem bírnám, látom h ő bírja(vagy csak úgy csinál:DDD) és bírom én is:)

Jó amúgy, nem unalmas mint az itthoni torna.

2010. júl. 1. 08:59

Én most rákaptam ennek az ízére,szerencsére van partnerem is, nélküle nem menne. A hétvégét pihenőnek szántuk, de lehet, hogy akkor meg tekerek vagy lépegetek:)

Sürgősen le kell adnom 7 kilót:D

59. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 58. - Sziszikeccs)
2010. júl. 1. 08:55
Jajj én is már úúúgy mennék futni, csak ma megint szőlőbe kell menni..:D Hétvégén végig programom van, de hétfőtől már én is összeszedem magam, és tényleg szakítok rá időt. Addig meg torna.
2010. júl. 1. 08:46
Nem tudom:D Egyiket sem csinálom úgy igazán, csak fejbe összeadom néha-néha. Most a mindenből eszek, de keveset variáció áll fenn:) ÉS persze minden este futás, vagyis het 5-ször.
57. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 56. - Sziszikeccs)
2010. júl. 1. 08:41

Szia!

Peeersze h lehet;)

Kalóriaszámolás vagy WW?:)

2010. júl. 1. 08:37

Sziasztok csajok!

Lehet még csatlakozni?

55. kbetty16 (válaszként erre: 53. - Pinki87)
2010. júl. 1. 08:24

Szia! Jó neked,mert legalább elfoglalod magad és nem gondolsz folyton a finomságokra :)

Én is akkor tudtam jól csinálni,mikor minden nap suliban voltam...most hogy itthon vagyok,nagyon nagy kitartás kell,mert körülöttem mindenki mindenfélét eszik :S

54. kbetty16 (válaszként erre: 52. - Mindzsi)
2010. júl. 1. 08:22

Szia! Örülünk,hogy itt vagy :)

Szerintem most a legfontosabb,hogy a babád megkapja,amire szüksége van és közben te se terheld magad komolyabb fogyókúrákkal.Ha bírod azt,ahogy most csinálod és nem vagy éhes,akkor egy idő után ígyis fogsz fogyni :)

2010. jún. 30. 21:28

sziasztok!amikor én dolgozom alig eszek szinte!


ma csak ebédet ettem,és teljesen elég volt!


ja egy csokit benyomtam ami 250 kalória,de sztem annyi belefér,hisz csak ebédeltem!


tegnap is ugye így volt,csak csoki nélkül!


a héten mindennap melózok úgyhogy nem fogok sokat enni!

2010. jún. 30. 15:18
Sziasztok! Én is csatlakoznék, ha nem baj! Én a régi súlyomat ami 50 kiló volt, azt szeretném vissza nyeri. Így szülés után maradt rajtam pár kiló plusz. Most 60 kiló vagyok, és minimum 5 kilót le szeretnék adni, és feszesíteni egy kicsit! De nagyon fogyiznom még nem szabad, mert szoptatok még. Ti hogyan csináljátok, ötletek? Én eddíg ott tartok, napi 10 felülés haspadon, járok futni egy napi fél órát, és gyümölcs kúra. Ami azt jelenti, délig csak gyümit eszek, és vizet iszok. Utánna rendesen ebéd és vacsi. Nem akarom hirtelen nagyon leterhelni a szervezetem, mert császáros is voltam. puszi lányok! És kitartás mindenkinek!! <3
2010. jún. 30. 14:14

Az én mérlegem rossz,összevissza mér...úgyhogy nem foglalkozok vele,majd beszerzek egy digitálisat :)

Kipróbáltam a Capoeira aerobicot és egész jó volt :) tényleg jól megizzaszt,csak az a baj,hogy a végén feladtam,mert nem bírtam követni őt...bonyolult még :) de majd belejövök. Most én is csodálkozom magamon,mert egész kitartó vagyok a fogyiban.Lehet,hogy annak köszönhetem,hogy ma láttam egy nagyon csini rucit és talán hétvégén meg is veszem ;)

Mindenkinek sok sikert és kitartást :)

50. Évus26 (válaszként erre: 49. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. jún. 30. 12:08
Ügyes vagy. Én csak szombaton méretkezem, remélem kedvező lesz...
49. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 48. - Évus26)
2010. jún. 30. 11:58

Ma reggel már 56,5kg körül mozogtam, nem digi mérlegem van, szóval csak úgy kb..:)

Tornán már én is túl vagyok, szokásos has, csípő-popsi.

Kajálással is jó vagyok eddig;)

2010. jún. 30. 11:45
Hogy megy lányok? Én egész kitartó vagyok. Megvolt a ma reggeli torna is. És a kajálást is sikerül visszafogni.Remélem Ti is haladtok az álomsúly felé :-)
2010. jún. 29. 20:39
trafikba kezdtem dolgozni 1 hete:)
46. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 45. - Pinki87)
2010. jún. 29. 20:19

Mit dolgozol?


Én nem szedek semmit, de nem is eszem olyan keveset, h szükség legyen bármire is.:)

2010. jún. 29. 20:14

én sem tudok futni,nem az én sportom!úgyhogy nem aggódni!

sajnos nem tom még hogy fogok tornázni,mert minden nap most dolgozom 8-20-ig!

szval ez is ki fog maradni!


ti szedtek vmi étrend kiegészítőt?

2010. jún. 29. 20:12

Jaja, mikor így el tudok gondolkozni akkor sokkal jobb a futás.

Én se voltam ma se, mert még mnidig szőlőbe voltunk, holnap is ott leszek, de azért az itthoni torna ma is megvolt. 20perc has, 20perc csípő-popsi.

43. Évus26 (válaszként erre: 42. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. jún. 29. 20:07

Én is futás közben mindig a fogyókúrán agyalok. Tervezgetem, hogy milyen kajákat lehet enni, mikor milyen tornát csináljak, milyen célokat tűzzek ki magamnak. Szerintem ezzel elmegy az idő, és nem arra gondolok, hogy nem bírom...

Kitartást mindenkinek. Nekem ma elmaradt, mert késő értem haza és a többiek már elmentek addigra.De majd hullahoppozok helyette.

42. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 41. - Kbetty16)
2010. jún. 29. 14:45
Ne így állj hozzá. Gondolj arra futás közben, h igen is meg tudod csinálni, lefutod a kitűzött távot, neke mindig az jár futás közben a fejemben, h milyen szép csinos leszek a végén. Ez persze nem így van, mert 1futás után nem lesz bombaalakom, de közelebb kerülök hozzá;)
2010. jún. 29. 13:42

Sziasztok! Olyan jó nektek,hogy már ennyien közel vagytok a célhoz :) Engem meg a hideg is kiráz,ha belegondolok,hogy tesómék a héten fel akarják állítani a medencénket :S

Én is tervezek mára egy kis futást,de semmi kedvem...

40. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 39. - Tmkriszti)
2010. jún. 29. 11:21
Én sem úgy veszem, ahogy kéne, hanem mindig a számon. De nekem így jó. Fokozatosan még nem próbáltad? h mindig csak addig, amíg jól esik, és szépen lassan növeled a távot..
2010. jún. 29. 10:51

Ez aztán a kitartás!

Én sajnos nem szeretek futni! Igaziból szeretnék, csak nem kapok levegőt közben. Gondolom, hogy rosszul veszem és azért jutok el odáig, hogy úgy érzem majdnem megfulladok.

38. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 37. - Tmkriszti)
2010. jún. 29. 10:44

Tudom h nem bűn, belefér:)

Igen, nyári szünetem van. Futni kéne menni, de engem ez a kis szél is eltántorít, elveszi minden kedvem.:D

Amúgy ne érts félre, nem vagyok én olyan nagyon elégedetlen magammal, de ha már csinálom(vagyis fogyózom) akkor addig csinálom, még azt nem mondhatom, h na igen, ezt szerettem volna elérni.:)

2010. jún. 29. 10:39
Szerintem te egy csinos fiatal lány vagy! Gondolod kell még egy pár kiló mínusz? Olyan hihetetlennek tűnik, hogy nem vagy magaddal megelégedve. Különben egy francia pirítós még nem bűn! Nyári szüneted van?
36. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 35. - Tmkriszti)
2010. jún. 29. 10:33

Az igen, szép teljesítmény..:)

Szerintem nincs abban semmi, ha nem kívánod a kalóriadús kajákat, ahogy te is írtad, átállt a szervezeted.

Én ma annyira megkívántam a francia pirítóst sajtkrémmel, h muszáj volt ennem..:) ennyi belefér.

Viszont csináltam magamról képet, és hát nem igazán tetszik, amit látok.. kell még az a pár kg mínusz, meg izmosodni is jó lenne.

35. tmkriszti (válaszként erre: 30. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. jún. 29. 10:16

Sziasztok!

Tehát 90-ről indultam és ma reggel voltam 61 kg (158 cm vagyok). Hetente 1-2x tornázom, ha van időm, néha úszom is. a kalóriaszámolás nekem bevált, bár mostanában annyira kevés kalóriát viszek be, hogy most meg azért kell számolnom, hogy legalább a 850-1000 meglegyen. Furcsa dolog ez a fogyókúra, én hosszú idő óta eljutottam oda, hogy már szinte csak a diétás ételt kívánom (semmi zsíros pörkölt, habos sütemények...) Szerintem ez már nem normális! De az is lehet, hogy a szervezetem átállt az ilyen étkezésre. Szerinted?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook