Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újra nekiállok diétázni! Lenne kedved velem tartani? fórum

Újra nekiállok diétázni! Lenne kedved velem tartani? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 8. 15:31

Sziasztok!


Lindii, ezen ne aggódj, szerintem mindannyiunknak van ilyennapja. Tegnap én így voltam. Egész nap csak ettem, csupa bűnös dolgot. Ezzel szemben ma alig vagyok éhes.

Szóval most kell erősnek lenni, fog ez menni!

153. ebba518fdb (válaszként erre: 150. - Lindii)
2010. júl. 8. 14:38

ja, még valami.. :) amikor ennél, inkább mindig igyál vizet.. :)


én most két bögrényi zöld teát teszek másfél literes üvegbe, fél citrom levével, felöntöm teljesen vízzel, jól lehűtöm és azt iszom délutánig.. :)

152. ebba518fdb (válaszként erre: 150. - Lindii)
2010. júl. 8. 14:34
és megbírod állni.. :)
151. ebba518fdb (válaszként erre: 150. - Lindii)
2010. júl. 8. 14:30
szerintem ezen mindenki átesik.. valamivel foglald el magad és ne gondolj a kajára.. :) idővel sokkal könnyebb lesz.. :) tessék kitartani.. :)
150. lindii
2010. júl. 8. 14:10

segítség!

most,hogy elhatároztam,hogy fogyózok,több kaját ennék, mint egy átlag napon! Nem bírom megállni!

Szörnyű érzés!

149. Mindzsi (válaszként erre: 147. - Sziszikeccs)
2010. júl. 8. 10:11
Huh engem is ingerel a nasi.. de erős vagyok! Ha nasizhatnékom van inkább eszek gyümit vagy egy joghurtot! :) Jah képzeljétek, tegnap hazajött a párom és megdicsért hogy szép vagyok és fogytam :))) Nah ez adott egy kis erőt, menten letapostam még 300-at!! :) Ma tornázok Rékára, comb erősítőt, haserősítőt meg teljes átmozgatást csinálok. Persze taposni is fogok, meg lenyomok haspadon egy 15 felülést!! :) Sztem a futásra már nem lesz energiám! De ki tudja :)
148. lindii
2010. júl. 7. 21:49
Jó éjt mindenkinek!
2010. júl. 7. 16:02
Én ma kicsit elcsúsztam, sok édességet ettem:S:S Zavar, ezért megyek és tornázok valamit. Lehet, hogy most pénteken én se mérlegelek, hogy jövőhéten még jobb eredményt lássak:D
146. Évus26
2010. júl. 7. 15:13

Sziasztok.

Nagyon örülök, hogy nem vagyok egyedül a fogyókúrában.Remélem mindenkinek sikerül elérni szép eredményeket.

Szerintem nem kell rögtön mérlegre állni, hanem először két hét után kb, és minél jobban beleadni apait-anyait,hogy kevesebbet mutasson. Jó motiváló erő, csak két hetet kell kibírni. ...Utána meg jöhet a keményebb rész. :-)

145. lindii
2010. júl. 7. 11:53
majd rászánom magam,de igazából a háziorvosom nem ajánlotta, mivel a túl nagy súly miatt az ízületek teljesen tönkre mennének( s már gyerekkorom óta vannak vele gondok)
2010. júl. 7. 11:02
Én is itthon ugrabugrálok, vagy futni járok.
143. lindii
2010. júl. 7. 10:40

most nem, ősszel jártam konditerembe, de aztán sok problémánk volt, kislányom beteg lett sajnos és így

abbahagytam mindent

2010. júl. 7. 10:36

Engem a férjem támogat, de ha én csokit akarok enni, akkor csokit eszem. Ha nem érdekel a fogyi, akkor nem érdekel:S Szóval rajtam múlik. De most elszánt vagyok.

Tornázni szoktál?

141. lindii
2010. júl. 7. 10:34
szerintem az is nagyon nagy segítség lehet, ha valakit a társa biztat és nem visszahúz
2010. júl. 7. 10:20
Igen. igen elméletileg már én is milliószor elértem az álomsúlyt:D
139. lindii
2010. júl. 7. 10:14
elméletben sok mindent tudok ám:))), de sajnos az elmélet és a gyakorlat között óriási különbség van, s elérhetetlennek tűnik szinkronba hozni a kettőt
138. lindii
2010. júl. 7. 10:12

köszönöm a biztatást, remélem sikerül, nagyon jó lenne-lesz!:)

ugye -ugye a szavainknak jelentése van, ja és még a pozitív gondolkozás is nagyon fontos

2010. júl. 7. 10:03

Ne hallgass Rá:)

Én is így vagyok vele, hogy ha csinálom rendesen és nem megy le akár 10 deka is, rögtön feladom. Most ezt szeretném elkerülni. Kitartás, fog ez menni!

136. lindii
2010. júl. 7. 10:01

nehezen, legalábbis én:)

nekem jó lenne valami extra gyors súlyvesztés az elejére, ami adna egy kis lendületet,de

akkor is lenne olyan illúzióromboló a kedves férjem,hogy közölje, ez csak víz, ami lement és már el is veszi a kedvem az egésztől

2010. júl. 7. 09:11

Én messze vagyok nagyon Soprontól.

Hogy bírjátok a diétát?

134. lindii
2010. júl. 6. 15:16
van köztetek valaki Sopronból?
2010. júl. 6. 14:15
Szerintem igen. Én ha belelendülök, akkor napi szinten használom, és akkor van látszatja. Én szeretem, futással kombinálva tökéletes hatást érnek el:)
132. Mindzsi
2010. júl. 6. 14:12
sziasztok! milyenek a tapasztalataitok a taposóról? tényleg hatásos?
2010. júl. 6. 14:03

szép napot mindenkinek :)


én is borzasztóan édesszájú vagyok.. :) ezért az édességről volt a legnehezebb leállnom.. de már leginkább aszalt szilvával, aszalt datolyával, mazsolával csillapítom az édesség utáni vágyamat.. :) persze ezekből is csak módjával.. :) de azt gondolom, hogyha az ember ki tud alakítani magának egy egészségesebb "étrendet" és mozog rendszeresen, miután elérte az álomsúlyt, vissza lehet csempészni a finomságokat is, persze csak azt is módjával.. :) de amíg a fogyás a cél, addig jobb mellőzni ezeket a dolgokat, mert megzavarják a vércukorszintet és még több édességet kíván tőlük az ember és máris benne van az ördögi körben.. de az édességtől sem lehet hirtelen megszabadulni, mert az is csak fokozza a hiányát.. valahol azt olvastam, hogy érdemes úgy csinálni, hogy minden nap (vagy ahogy magadnak beosztod) egy nasit kicserél az ember egy gyümölcsre.. :) nekem ezek így működnek, nem várok el magamtól egyszerre túl sokat és így kisebb a rizikója is annak, hogy feladom.. és eközben egyre több a sikerélmény, és akkor meg már azért nem adom fel.. :)


kitartás és menni fog.. :)

2010. júl. 6. 12:43

Szerintem lehet minden nap 1-1 kis kocka csokit enni, vagy rudit, az nem is olyan vészes.

Minden agyban dől el, ahogy szokás mondani.

129. lindii (válaszként erre: 126. - 46fa9c010b)
2010. júl. 6. 12:27

hát, nekem az egyik probléma a rendszertelen evés,

másik szeretem az édességet is,de a csokik közül csak egy két fajtát s már jó ideje nem eszem napi szinten, mégsem megy le a súly

inni csak tisztított vizet szoktam

a másik a lelki dolgaimat kellene helyre billenteni,

s akkor menne le,szerintem,de ezt nehéz megtenni-

szerintem a virslit lehet enni

a mozgás is fontos lenne, de majd kicsit később

2010. júl. 6. 10:37

Sziasztok!


Látom,egyre többen vagyunk! Ez nagyon jó :)

Én is próbálom tartani a szabályaimat,tornázok rendszeresen,de elromlott a mérlegem és csak jövő héten veszek másikat.Addig megőrülök :)

Én sem iszom üdítőket,csak vizet. És a zöld tea is nagyon jó :) Én sokáig ittam egy időben,és éreztem a hatásait. Mindjárt főzök is :)

2010. júl. 6. 07:35

Szép jó reggelt!


A tegnapi napom végre olyan lett, amilyennek lennei kellett: kaja mértékkel, semmi nasi, mozgás.


Én személy szerint csak ásványvizet iszok,mert a gyümilevek is cukrosak. Jó, néha-néha ehet 1-1 pohárral, de napi szinten többször nem nagyon, mert beviszed vele az értéket és nem is laktat.


Valamelyik diéta szerint hízlal a virsli, valamelyik szerint nem. Én ha eszem csak reggelire, mert az én diétám bűnösnek tartja:D

Péksütit én is szoktam enni, reggelire belefér, utána a bicajjal lemozgod. 1 óra bicaj szerintem tökéletes!

2010. júl. 6. 01:11
lindii! amit morca mondott nagyon fontos, fokozatosan kell változtatnunk. Én az étrenddel kezdem. Reggelimen és ebédemen nem változtatok, mert sokat nem eszem egyszerre és változatosan is étkezem..viszont ebéd után (ami lehetőleg 12-13 között lesz) már csak pároltzöldség, sima saláták, és gyümölcs, amit el fogok fogyasztani!!!Nasi..hú,azzal bajban leszek, a rudiról nem fogok leszokni egyelőre. Főleg mikor jön a mensim, akár 3 nutellás,tejszinhabos gofrit is megeszek, mert remegek valami édesért.:)))oké,oké,majd leredukálom ezt is. Te mit szoktál nassolni? A mozgás..... itthon nehezebb,főleg egyedül:S de bicajozom napi egy órát!! Kezdetnek megteszi. Ja és az ital.... víz és víz, és talán gyümölcsital. A sió szerintetek jó?A sajátkészítésű turmixokat nem szeretem, nekem hányingerem van tőlük. Jaj,még vki azt írja le,hogy este semmit nem szabad akkor enni ha fogyózom?Még virslit sem? 1 db?:) :( Jáj de irigylem azt, akinél már kialakult a rendszeres diéta, és ezek a problémák - amiket leírtam - nekik már nem probléma ...:)
2010. júl. 6. 01:04
morca köszönöm szépen a hasznos tanácsokat, nagyon sokat segítettél!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook