Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újra nekiállok diétázni! Lenne kedved velem tartani? fórum

Újra nekiállok diétázni! Lenne kedved velem tartani? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 3. 13:30
Sziasztok! Örömmel látom mindenki kitartóan dolgozik :)) Huh én már hulla vagyok :( Tegnap tornáztam Rubint Rékára jó kemény 40 percet, rendesen ki is dőltem utána, úgy fáj a combom meg a fenekem.. menni alíg birok. Ma este meg megyek futni egy fél órát, meg lenyomok 10 felülést fekvőpadon. A gyümi kúrát is próbálom betartani, délig csak gyümit nyomatok és vizet iszok... mondjuk tegnap elcsábultam egy baunti csokinak.. de hát egy kis boldogság hormon is kell :))) A mérleg eddíg semmi változás.. :( De kitartó leszek! puszi mindenkinek!!! Legyetek erősek!! :))
2010. júl. 3. 13:07

sziasztok:)


mérlegelt ma valaki?? :) remélem mindenki kitartó :)

én majd csak jövőhéten állok mérlegre, mert most nagylány vagyok és ilyenkor kiábrándító értékeket mutat :)


szerintem is 400 körül van, de azért nagyban függ attól is, hogy mekkora lendülettel csinálja az ember :)

2010. júl. 3. 12:59
Tuti nem 1000-et, szerintem max 400-at, de nem tudom. Igazából fogalmam sincs, de tuti nem 1000-et.
91. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 89. - Kbetty16)
2010. júl. 3. 09:33
Fogalmam sincs, de 1000kalória elégetéséhez futni kell vagy 9-10km-t uh nem hinném, Norbi szeret nagyot mondani..:D
90. sziszikeccs (válaszként erre: 88. - Évus26)
2010. júl. 2. 21:29
Tudom, hogy nem a Tae-bo, csak írtam, hogy én arra voltam rákattanva. Az is nagyon hatásos.
2010. júl. 2. 18:56
Sziasztok! Látom,van lelkesedés :) Én ma nem sokat ettem,de édességet :( sajnos...ezért büntetésül megcsináltam Norbi-Kickboxát. Bárcsak tényleg úgy lenne,ahogy Norbi mondja,hogy 1000kcalt éget ez az edzés :)...de ez csak álom.De mégis szerintetek mennyit égethet?
88. Évus26 (válaszként erre: 87. - Sziszikeccs)
2010. júl. 2. 17:29

Ez nem a Tae-bo edzése, hanem csak általános erősítés. Elvileg azt mondja, hogy az edzést követően 22 óráig is eltart a zsírégető hatása.

Nekem is a futás jön be legjobban.:-)

2010. júl. 2. 14:30
Még nem próbáltam, de sokan dicsérik. Én régen Tae-bo mániás voltam, de valahogy most nem visz rá a lélek a tévé előtt ugrálásra. Most a futás, lépegetés és a bicikli a nagy szerelmem:D
2010. júl. 2. 10:18

Próbáltátok már Tatarek Rezső 1 órás edzését?

Én most csináltam meg, igaz nem kifogástalanul, de nagyon kemény. Aki izmosítani is akar annak ajánlom.

2010. júl. 2. 08:49

Én is általában minden nap rápattanok a mérlegre, bár ma reggel nem tettem, majd inkább csak holnap:)


Centizni nem igazán szoktam, azt hiszem 58kg-mal centiztem először, és eddig utoljára. Legközelebb majd ha elértem az álomsúlyt:)

2010. júl. 2. 08:14

Ma én is eldöntöttem, hogy csak heti egyszer, péntekenként fogok mérlegre állni. Talán jobban belehúzok, mert szép eredményt akarok látni:)


10 centi az nagyon szép eredmény. ügyes vagy!

83. Évus26 (válaszként erre: 81. - Pinki87)
2010. júl. 2. 07:54
Nekem nem jó a mérlegem, így 1-2-3 hetente tudok méretkezni, mikor hogy jutok mérleghez. De nekem motiváló tud lenni, hogy tudom 2 hét múlva tudok méretkezni és addig gőzerővel belehúzok, minél kevesebbet mutasson. Centiket is mérem, de az annyira nem hat meg, pedig már szinte mindenhonnan lement 10 centi.
2010. júl. 1. 21:34
Én beteges vagyok, minden reggel rápattanok. Erről nem tudok leszokni:S Csak kilót mérek, pedig épp ma fogadtam meg, hogy centizni is kéne, mert ma megjegyzeték, hogy fogytam. Hát nem tom, a mérleg nem mutatja...
2010. júl. 1. 21:22

sziasztok!

ti hetente méredzkedtek?

centi is meg kiló is?

2010. júl. 1. 20:38

Nekem is elmaradt a futás és a torna is. De keveset is ettem, mert egész nap úton voltam. Holnap mindenképp tornázok, hogy meglegyen a heti 4 torna.Kiváncsi leszek a szombati mérlegelésre.

Nekem is most stagnál a súlyom, beindulhatna, mert tényleg az a motiváló.

79. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 78. - Sziszikeccs)
2010. júl. 1. 20:26
Hajrá!:)
2010. júl. 1. 20:14

A mai futás elmarad az eső miatt, de előveszem a lépegetőt, az is jó valamire:)

Holnap reggel mérlegelek és kőkemény leszek most már:)

77. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 74. - Ebba518fdb)
2010. júl. 1. 19:55
Az a lényeg, h több ne legyen;)
76. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 75. - Sziszikeccs)
2010. júl. 1. 19:55
Én meg pont úgy vagyok vele, h ha már lement, maradjon is lent, és bele vagyok betegedve, ha kicsivel is több..:D Azért ez a felfogás sem komplett..:D
2010. júl. 1. 15:27
Én néha attól szállok el, amikor látom, hogy megy lefelé és akkor átesek a ló túloldalára, mondván, hogy ezt még lehet, ez még belefér...:S Nem komplett az én elmém:D
74. ebba518fdb (válaszként erre: 73. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. júl. 1. 13:58

próbálkozom.. :)


csak nagyon "embert próbáló" dolog ez a stagnálás.. mert ugye a legnagyobb motiváció, a fogyatkozó kilók látványa a mérlegen.. de kitartok.. :D

73. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 72. - Ebba518fdb)
2010. júl. 1. 13:45
Egyél kicsit többet 1-2napig, mint szoktál és utána megint csökkentsd a kalóriabevitelt és hidd el meg fog indulni szépen lefelé:)
2010. júl. 1. 13:07

sziasztok.. :) vagyok ám én is.. :)


én most egy kicsit kínlódok, mert -14kg után megállt a mérleg nyelve, úgyhogy kísérletezgetek a változtatásokkal, hogy újra beinduljon.. :)

ja és kipróbáltam ma a Simkó Andi kickboksz aerobicját.. :) nagyon jó pörgős és az erősítése is szuper.. :)

2010. júl. 1. 12:21
Én ma el vagyok lustulva...uh csak 10p hasizom meg 10p popsi volt...nembaj, több mint a semmi, holnapra összeszedem magam;)
70. Mindzsi (válaszként erre: 54. - Kbetty16)
2010. júl. 1. 09:33
Köszönöm a bíztatást, aranyos vagy! :D Remélem én is, hogy idővel lesz valami eredménye!! :)
69. Évus26 (válaszként erre: 64. - 2f26e3ce5e)
2010. júl. 1. 09:30

Én is így voltam ezzel, nekem is 86-ot mutatott március 1-jén és utána én is nekiálltam. Azóta 9 kilót fogytam. Kb én is úgy csinálom, mint Te nincs tészta, kenyér, krumpli, édesség, cukor.

Mondjuk hétvégén mindig bűnözök, mert akkor nem én főzök magamnak, de úgy látszik még ez is belefér. Lassabban mennek a kilók, de egyszer csak elérem a 65-öt. :-) Ja és torna legalább heti 4szer, és futok is hetente kétszer.

Hajrá csajok!

68. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 66. - 2f26e3ce5e)
2010. júl. 1. 09:17
Az igen. Én nem tudnék ennyi mindenről lemondani egyszerre, én úgy vagyok vele, h mindent eszem, csak mértékkel..:) De grat. ügyes vagy, csak így tovább!
67. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 62. - Sziszikeccs)
2010. júl. 1. 09:15
Már annyira kilót nem is, kicsivel vagyok 56felett, 55-re még lemehet, az olyan szééép szám:D De amúgy feszesedni szeretnék leginkább.
2010. júl. 1. 09:07
Felfedeztem egy édesítőt,amely 0 kalóriás,nincs mellékíze és természetes.Azzal teljesen kiváltottam a cukrot,mivel én elégé sok cukrot fogyasztottam.Este 5 után semmi kaja,csak víz.Egész nap is rengeteg víz.No kenyér,no tészta,no édesség.
2010. júl. 1. 09:05
-tól:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook