Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Új város, új élet? fórum

Új város, új élet? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 4. 18:03
lehetnel olyan mukormos, aki hazhoz megy.
2012. jún. 4. 18:02

Elöször is, szörnyü hogy scak azért végeztél el egy iskolát mert Anyukád azt akarta. Csak magaddal szurtál ki,de nagyon. Elvesztegettél jopár évet feleslegesen. Föleg fölösleges volt ha annyira azért nem hódolsz be neki hogy abba is dolgozz. Igy uyganugy ki ofg akadni mint ahogy pár éve tette volna, szoval nem kerülted el vele csak elfecséreltél X évet.

Az a baj a körmössel hogy rengeteg van és a válság nagyon sulyosan érinti a szépségipart. Szörnyen lecsökkent rá az igény mivel nincs már rá pénzük az emebreknek. viszont rengeteg "szakember" van. Minden utca sarkon szépségszalon van. Sajna ezt is fontolora kell venni. Szerintem az edzöre nagyobb igény lenne. Vagy lehetnél mondjuk dietetikus ha szivesen tanulnál még.

18. 317582c32a (válaszként erre: 1. - Meow)
2012. jún. 4. 18:02
Egyértelmű, hogy vágj bele valamibe, amit TE szeretnél. :)
2012. jún. 4. 17:47

hat mukormosnel nincs jobb, bar engem nem erdekel, viszont ok penzes macat Pesten igen, ugyhogy abba vagj bele.


tanfolyam rovid! en masoddiplomamat csinalom 35 evesen, elvezem! bar, hogy mi haszna lesz...

16. -Mimi- (válaszként erre: 12. - Meow)
2012. jún. 4. 17:31

Akkor miért nem végzel el egy körmös tanfolyamot?

Én tuti megcsinálnám ha lenne kézügyességem. :-D

Túl sok befektetést nem igényel, ha ügyes vagy szerintem jól lehet vele keresni és te magad osztod be az idődet. Hajrá! ;-)

15. Meow (válaszként erre: 14. - Da33d8ee16)
2012. jún. 4. 16:02
Köszi :)
14. da33d8ee16 (válaszként erre: 13. - Meow)
2012. jún. 4. 15:58

:)


Fitness Company oldalán nézz szét, ott vannak edző tanfolyamok, talán még életvezetési tanácsadó is...

13. Meow
2012. jún. 4. 15:54
amit mániákusan szeretek csinálni és ami a hobbim és ami a legjobban érdekel az a test-étkezés egymásbafonódása, nemtudom hogy lehet ezt hívni... szóval ilyen testedzés diéták és élelmiszerek hatása, elkészítés... minden amit ebbe bele lehet foglalni (nem koplalós fogyókúra) ez a tudatos életmódszerűség, ezzel mit lehet kezdeni? tanulás tanfolyam munka szempontjából?
12. Meow
2012. jún. 4. 15:49
amik az álmaim voltak az a szakács, kozmetikus, fodrász, műkörmös, ezeket szeretm magamopn csinálni is, nem is járok se fodrászhoz és se kozmetikushoz, magam "oktattam ki" stb, magamnak csinálok műkörmöt is pl.
11. Meow (válaszként erre: 8. - Da33d8ee16)
2012. jún. 4. 15:48
hát igen, én eredetoleg is "nihil" akartam lenni, ezért erőltette rám ezt
10. da33d8ee16 (válaszként erre: 7. - Meow)
2012. jún. 4. 15:48
Valamiért azt gondoltam, elnézést!
2012. jún. 4. 15:48
Én nemrég költöztem fel Budapestre, mert odahaza létszámleépítettek a volt munkahelyemen és képtelenség munkát találni vidéken. Szóval otthon a barátok is elkoptak és a szüleim is morgolódtak, hogy Ők nem tartanak el, hiszen Ők is nehezen élnek meg. Így elköltöztem a Tesómékhoz, és most munkát keresek. Sosem késő újat tanulni, újba kezdeni.
8. da33d8ee16 (válaszként erre: 5. - Meow)
2012. jún. 4. 15:47

Aha, értem!


Hát, hajrá! Értelmiségi vagy és lemennél nihilbe... Anyukád nem díjazná - abból gondolom, hogy erőltette a diplomát!

7. Meow (válaszként erre: 3. - Da33d8ee16)
2012. jún. 4. 15:47
nem akarok modell lenni, annyira van szemem hozzá és otthon vagyok benne h én nem vagyok rá alkalmas, kizáró tényezőnek írtam csak
6. Meow (válaszként erre: 4. - Virus2008)
2012. jún. 4. 15:46
na igen ez a bajom nekem is, például láttam álláskeresésnél h max 25 éves korig keresnek nőket pl felszolgálónak, pultosnak ilyesmi, a végzettségemmel meg nem sok oylan helyre tudnak felvenni ahol csak a tudást nézik, mivel nincs végzettségem az irányba
5. Meow
2012. jún. 4. 15:44
hát mint kozmetikus, masszőr, műkörömépítő, kozmetikus, fodrász, smineks ilyesmi,
4. virus2008 (válaszként erre: 1. - Meow)
2012. jún. 4. 15:43

Hát ha annyira vágyódsz a szépségipar iránt tegyél lépéseket irányába, de viszont azt is értékelned kell, hogy 25 évesen már nehéz,túlkoros az ember.


Nem is mkinek sikerül járogathat évekig casting-ra fotózásra mégsem fut be.


Emellett azért jó ha van rendes szakmád soha nem lehet tudni,de ha ezt nem szereted tanulj mást.

3. da33d8ee16 (válaszként erre: 1. - Meow)
2012. jún. 4. 15:42

Ezt nem értem!


Szerintem Te titkon modellkednél, ahogy átjött a message...


Ha modellkedni akarsz, akkor ne itthon tedd, mert itthon ez nem létező fogalom...

2. Meow
2012. jún. 4. 15:40
Óhh, bocs most látom, város, de gondolom mindenki értette (ne ez legyen már a téma h h írtam le :(
1. Meow
2012. jún. 4. 15:39
Elköltözöm itthonról messzebb (M2on belül) Most végzek majd a főiskolával és sajnos abban amit tanultam nem tudnék (szerintem) elhelyezkedni, (még nincs nyelvv.) de nem is vagyok benne biztos hogy ezt is szeretném csinálni (tanító) Úgy érzem hogy újra kéne kezdenem mindent. Eddiog csak anyukám vágyai teljesültek, a végzettségem is az ő "akarata" Mit gondoltok mit csináljak? 25/L vagyok, most kezdjek el egy másik sulit? tanfolyam? Amit szeretnék az a szépségipar, de nagyon önbizalomhiányos vagyok és túl átlagos is szóval nem arra gondolok hogy modell v ilyesmi...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook