Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új helyre költözök, kell-e bejelentést tenni, ha GYES-en vagyok? fórum

Új helyre költözök, kell-e bejelentést tenni, ha GYES-en vagyok? (tudásbázis kérdés)

5. kobagabi (válaszként erre: 4. - 7c79ff1565)
2009. okt. 8. 14:20
Gondolod, hogy mi nem szóltunk személyesen? Meg nem csaptunk az asztalra? Dehogynem!! És jött a következő levél, a régi címmel....
4. 7c79ff1565 (válaszként erre: 3. - Kobagabi)
2009. okt. 8. 13:42

Én nem vártam volna meg a 3-ik alkalmat sem, személyesen mentem volna be ledorgálni őket, h miért nem képesek átírni a rendszerben, mert nekik ez a dolguk.

Azért köszönöm szépen a válaszodat, mindenesetre majd egy levélkét írok h váltottam utcát:-)

2009. okt. 8. 13:39

Csak akkor kell szerintem, ha postán kapod a pénzt, mert akkor tudniuk kell, hová küldjék. Ha nem, akkor úgyis kártyára megkapod, és akkor szerintem nem kell. Ha újra igényelsz majd valamit, akkor úgyis az új címet használod.

Egyébként meg tapasztalatból írom, mert mi is 1 éve költöztünk. Szóval van ahol 10-szer is fogsz szólni, hogy mi az új cím, és 11-edszerre is a régit írják.. Váááá, ettől már agylobot kapok, pedig 1 éve költöztünk, mégis van a mai napig ilyen:(

2009. okt. 8. 13:31
Sziasztok! Új helyre költözünk, kell-e valami bejelentést tennem pl államkincstár felé, ha GYEs-en lévő vagyok? illetve ahonnan a családit kapom, kell nekik írni, h elköltözök? Van erre valami formanyomtatvány?
2009. okt. 8. 13:30
Új helyre költözök, kell-e bejelentést tenni, ha GYES-en vagyok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook