Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kell-e lakáshitelhez, minden eddigi bejelentett állandó lakás helyrajzi száma, ha valaki kedvezményes hitelben részesül? fórum

Kell-e lakáshitelhez, minden eddigi bejelentett állandó lakás helyrajzi száma, ha valaki kedvezményes hitelben részesül? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. júl. 9. 19:27

Szerető anyuka ! Nem látta a ygerekeit már két hete ,pénteken jön a hugához ,iztt megy el a házunktól 100 méterre és mégis csak szombaton viszi el 3 órakor a gyerekeket! És ezt írta ! "Na állambácsi jó kis dögöket támogatsz !" Akinek a mostoha testvére az első ,a gyereke meg várjon! A hugigka már pénteken is fontos ! :(((((((((((( Ne tudjátok miket mondok magamban ! Ezt írta !! "[08.07.08. 20:45:38] Kovács Renáta: sokszor puszilom a fiúkáimat, és nagyon vigyázzanak magukra, és legyenek szófogadóak

[08.07.08. 20:45:51] Kovács Renáta: majd akkor megyek értük pénteken, vagy szombaton

[08.07.08. 20:46:03] Kovács Renáta: nagyon sietek, mert nagyon hiányoznak" Roppant hiány mikor felhivom ,már csak szombaton 3-kor jön értük! Pfújjj ez mind az állam hibája !

2008. júl. 9. 16:51

Sziasztok ! Megvagyok ,csak most itt vannak az unokák 10 hétig ! :)) Sok a tennivalom .Bemásolom mit írt tegnap az anyjuk mig mi vacsoráztunk! :))) Mivel nem is hivja a gyerköcöket csak ír ,hivatkozik rossz a netje ! :)) mese a holdba .Egy hónap alatt egyszer jött el látógatoba ,azt hazudta hiányoztak a gyerekek neki este 6 -kor jött és hajnalban visszamnet Szigetszentmiklósra . ez alatt az idő alatt elvitte a hugát és a pasiját Siófokra bevásárolni . Kiderült a cég tesztelt autókat és minden dolgozó egy napra megkapta ,hazakelett menni a falujába megmutatni milyen autóval jött ,mert ...igy azt hiszik milyen gazdag !A gyerekeknek vett egy egy rágót ,ez volt az egész havi ellátás! :) A gyereke ballagására nem vett semmit ,de a mostoha öccse most ballagott 8 -ból Neki egy telefont vett ! :(((((( Huuuu lehet hülye vagyok de nagyon kezdem megutálni!!!Ezt írta tegnap este a gyerekeinek ,nem beszélt velük !!!! Se puszi se pá!!!!!! "[08.07.08. 20:37:42] Kovács Renáta: nem baj, gondoltam írok, úgyis megkapják valamikor

[08.07.08. 20:37:54] Kovács Renáta: sajnos nem is vagyok valami jól, össze ettem valamit"

Ennyi volt csak se azt ,hogy szeretem őkest semmi ! ((( Na ezt kapja ki állambácsi ,hogy az ilyen mocskoknak itéli a gyerekeket ! Most meg állítólag elmegy 3 napra Romániába is , nagyon fontosak a gyerekei ,én mindig vittem a gyerekemet mindenhová magammal :Mától bevezetem ,ha hivja Őket akkor hivja ,mert eddig én hivtam fel a gyerekekkel ,hogy beszéljen ,de a fiamnak mindennap telefonál ,csak nem tudja a fiamnak van egy kis barátnője , egy fiatal kislány , itt lakik nem olyan messze . Végre talált magának egy életvidám csajszit ,aki nem ül és azon töri a fejét ,hogy kár ,hogy nem milliomosnak született . De már a kisgyereknek is mondta ,nincsen szerencséje ,mert kéne neki egy milliomos aki házat vesze Neki . Áldásom rá ,ha talál magának ,de amilyen kosz volt Nála a lakásban ,én csak lestem ,mint hülye gyerek a moziban , Neki az fontos ha elmegy kiöltözzön ,az otthona meg igénytelen és szanaszét van ! De most ,hogy a gyerekeivel sem törödik ,komolyan a legszivesebben perelném az államot ,hogy ilyent megenged ! A 4 éves gyerek , egyszer nem keresei ennek oka van . van amikor skype -on hivom ide sem jön :) Nem beszélek ennyit mond ! nem tud a házunkra terhelni ,mert már értesítettem az ügyvédemet és azonnal jelez a földhívatal is ,mindkettő . Mikor hozta gyerekeket a szomszéd ember mondta Neki ,hogy nyáron nem kellene téli gumival járni ,mert az télen jó ...és elkopik ,azt mondta nincs ideje lecseréltetni ! Idióta az már biztos . Majd ha Ő dolgozott volna meg érte ,vigyázna is rá ! Majd folytatom ,de most nagy munkában vagyok ! További nagyon szép nyarat kivánok mindenkinek! Maya

60. Cucus7
2008. júl. 7. 22:21
Olyan jó volt köztetek lenni, amig olvastam a hozzászólásaitokat! Mamit nagyon sajnálom, hogy ilyen állat menyed van. A gyerekének mindig a legjobbat akarja egy anya, de a szerelemmel ill. az érzésekkel nem lehet vitatkozni. Én is hitelügyintéző vagyok, ill. biztosítást is kötök mint vállalkozó, tehát a lenti levelezésetek igen tanulságos volt. Arra azért kiváncsi lennék, hogy végül betekintett-e a tulajdoni lapotokba? Valószínűnek tartom én is, hogy a hitel felvételéhez plusz fedezetként szerette volna a Ti ingatlanotokat, vagy a volt férje tulajdonát akarta ellenőrizni. Egyébként az örökölt vagyon nem száll a házastársra is, azaz ha a fiad örököl akkor a feleségének pláne a voltnak semmi köze hozzá. Ugye semmi komoly oka nincs, hogy abba maradt a hozzászólásotok? Mindenki jól van és Hoxázik. Sok egészséget és erőt kívánok mindenkinek, de főleg neked Maya58. Petiandi kolleganőmnek meg jó munkát. Tudom milyen az, ha akció van valamelyik banknál, megrohamozzák az ügyfelek.
59. petiandi (válaszként erre: 58. - 53cc09e608)
2008. ápr. 28. 20:42
szia Mayamami. Hol van a vendégházad? A takaritás miatt nem irigyellek, nekem csak egy szintem van de sokszor az is sok a két kicsi gyerek mellett. a mosni valo sose fogy el, amerre megyek játékok. de ugy vagyok vele hogy a takaritásnál többet ér . befejezem az irgatást mert a sogorom éppen a férjem haját vágja és összesöpröm a hajat. puszi és jo takaritást.
58. 53cc09e608 (válaszként erre: 57. - Petiandi)
2008. ápr. 27. 09:01
Szióka "Kicsim "!:)) Siófokon valami átépítés van ,de szeretek én is a Balcsi parton sétélni .Sajna.. ma dugig vagyok munkával ,mert lesz egy csoportom és kiesett ez a hét rendesen ,de már egy szinttel készen vagyok .Már csak a másik van vissza , és elsején indul a szezon .. már nem akartam a vendéglátást ,de a lelkész rábeszélt , hogy legalább még egy évet húzzak rá ,mert neki nagyon sok vendége lesz ..és én itt lakom a szomszédban és a vendégek szeretnek itt lenni! Na löttek a pihenésemnek .A párom is kihúzta a gyufát , a fiam is a menyem is , még jó ,hogy van egy veled egykorú hugom akivel nagyon jól kijővünk .A fiam még mindig ennek a nőnek a hatása alatt van , a lökött Ő vett ki szabit ,mert a kissebbik gyerek beteg lett és nagyságos elhozta neki Pestről " Nekem dolgozni kell menni jelszóval "!Na a beteg gyerek az az apáé ! :)) Komolyan.. most megvétoztam normális-e a fiam .A párommmal meg azon kaptam össze ,hogy megígért valamit és nem teljesítette , pedig megtehette volna . Nagyon utálom ha megígérnek valamit és nem azt teszik ,mert mondja azt nincs kedvem ,vagy nem akarom és ezzel ellenne intézve . De ha átcsapnak az zokon veszem . Jó vásárlást és kellemes sétát kivánok !Mayamami
57. petiandi (válaszként erre: 56. - 53cc09e608)
2008. ápr. 26. 07:34
Szia Mami! hát ma ugy döntöttem elég volt és itthon maradok szabin. egészségedre a hagymateát:))) Most örülök hogy Apatomi itthon van, mert elseje körül megy vissza :(( aztán megint minden estémet a net előtt töltöm ha az apróságok elnyugodtak. Igy viszont a lehető legkevesebbet vagyok a gépnél és a legtöbbet Apatomival. Nemsokára megyünk Siófokra bevásárolni és kicsit sétálni a Balcsi parton. Egy kis romantika:))
2008. ápr. 25. 12:18
Szióka "Kicsim "! :)))) Nagyon finom volt a hagymatea sok -sok mézzel ! :) Még nincs hangom ,de már jól vagyok ! A világvégére oda szivesen elmennék én is . Engem a párom akaszt ki, pedig már mondtam neki az öregség nem jelenti azt ,hogy rögtön megis kell hülyülnie valakinek !:))Na ezen jól megsértödött ! Jó munkát ,gyorsan nekiállok én is ,hiszen egy hét kényszerpihenő volt ! :))De.. csak végzek mindennel mire megjön a csoport . Szép hétvégét a családodnak !
2008. ápr. 23. 20:50

Szia Maya-Mami! Remélem ízlett a hagymatea :))))

és meggyógyultál tőle. Szerezz nekem egy jegyet első osztályon - bármilyen közlekedési eszközön - a világ végére csak oda. Persze ha ott tök csönd van. Kezdek besokallni. Tartom magam hősiesen, de azt hiszem kezd ember undorom lenni. Ki sem látszom a munkából.

2008. ápr. 22. 09:29
Édes lehetett a kisfiad , hát igaza van amit anya kifizetett.. azt kiis kell használni .Mond neki egy kis pónival is sok munka van , van egy "kislánynak"(mozgáskorlátozott) 29 éves , vannak itt lovaik , néha elmegyek hozzájuk és gyönyörködöm bennük . Az LCDL vizsgára készítettetm és jól öszehaverkodtunk. Mikor megláttam a hátaslovat hogyan gondozza ,leesett az állam . Van munka velük ... van szamaruk és pónijuk is és 3 ló amivel bemutatókat rendez a férje .gyönyörű állatok . Szép napot ,habár ez a vihar nem kellett volna tegnap ,de most sűt a napocska . Összekell magam szednem ,főzők egy hagymateát ,lehet megis iszom .:)))) Habár a mostani gyógyszer sem hat , valamit kikell találnom, mert ez nem állapot.
53. petiandi (válaszként erre: 52. - 53cc09e608)
2008. ápr. 21. 18:10
Szia "Mami"!! Sajnálom hogy beteg vagy. Most irhatnák olyan bődületes bölcseleteket hogy hagymatea és társai, de nem irok mert én se iszom meg:)Tényleg szupi volt Orfűn (illetve Lipócon). Tudom ajánlani mindenkinek aki egy kis nyugira vágyik egy csodás környezetben. A kisfiam lovagolt is, és amikor letelt a fél ora, akkor közölte hogy nem száll le a lóról, mert anya azt már kifizette. De a legaranyosabb beszolása az volt, hogy szeretne egy pónit, de "ne ilyen használtat, hanem újat". most befejezem mert közeledik a vihar és beszedem a ruhákat. jobbulást kívánok! Andi
52. 53cc09e608 (válaszként erre: 51. - Petiandi)
2008. ápr. 21. 08:45

Remélem jól éreztétek magatokat Orfűn , jártam már arra nagyon szép környezetben van , az Abai barlangban is voltam , nagyon szuper volt ,jól éreztem magam ott .

A fiam nem tudja mit akar ez a nő ,csak nézett mikor mutattam neki a tényeket .

Látod mondtam az unoka, soha nem csap be ,de nem is szert ott lenni már most sem ,akkor mi lesz késöbb .Az volt az első mikor bejött ,hogy mindent elmondott , hiába nagyon sokat volt itt igy nagyon kötödik hozzám . megnézte itt is a perselyét és megdöbbenve tapasztalta ,hogy itt nem vette ki senki hanem tettünk hozzá . Mindig gyüjt valamire ,szereti a saját pénzéből megvenni a dolgokat .

Sajnos most elkapott valami nyavaja ( nincs hangom sem, a fülem a torkom ,mindenem odavan )igy keveset vagyok gépnél ,meg megjött egy házaspár , mivel vendéglátássl foglalkozom , de a párom készített nekik egy szobát ,mert én felsem tudtam kelni tegnap ,csak hallottam egy férfi németül beszél ..azt hittem álmodtam ,mert 1 .én indulok ,nem számítottam még senkire . Két napja csak gyógyszereket eszem ,de semmi hatása nincs ,igy a régi jól bevált természetgyógyászati dolgokat is kiprobálom . Szép napot kivánok!

51. petiandi (válaszként erre: 50. - 53cc09e608)
2008. ápr. 20. 07:33
És a fiad mit szólt az újabb hazgságokhoz? Elképesztő ez a nő. még jó hogy annyi esze nincs hogy rájöjjön a gyerek mindent elmesél. Most csak ennyi, mert Apatomi hazajött, és megyünk kirándulni Orfűre!!!! Pusza
50. 53cc09e608 (válaszként erre: 49. - Petiandi)
2008. ápr. 19. 15:27

Én is örölök ,Te leszel a harmadik unokánk !:))))A férjem ugyis kislányt akart mindig ! :))))

De most ma itt vannak az unkokák és jöttek a hírek is !

Nem is vette a lakást hanem bérli ,csak megakarja venni . :)) Na most kezd megint nagy haugságba keveredni ,mert az unoka mindent elmondott . csúnya a ház... a második emeleten van ,egy panel . De nem kapta meg a hitelt még . Most a fimat is számonkértem mi ez a sok hazugság . Hát valószínű beakarta adni fedezetnek ,felvilágosítottam ,az börtön lesz ,mert az én vagyonomhoz semmi köze ,és megmutattam ,hogy a H.sz. csak 800 forint .most koppant Ő is . Hát ez a nő csak hazugságból áll ! Most elvette a kisgyerektől a 10 ezer forintot is amit eddig gyüjött ,mert nemtudta kifizetni az óvodát! Gyönyörű , lekéne csapni az ilyen anyát .

2008. ápr. 18. 19:51

DEJÓÓÓÓÓÓÓ!!!!! Nekem már úgysincs senkim. :(

Mama, nagyon örülök hogy összeakadtunk :)))))))))

48. 53cc09e608 (válaszként erre: 47. - Petiandi)
2008. ápr. 18. 16:01
Oké,... leszek a mamád ha akarod ! :))))))
47. petiandi (válaszként erre: 45. - 53cc09e608)
2008. ápr. 18. 06:00

Legyél az én mamám is!!!:))

aranyos lehet az unokád nagyon. amiket leírtál a kislányom ugyanezekkel a szavakkal szokta kérdezni hogy megkaphtja-e stb.

a bkv sztrájk elrontotta a napomat, mehetek dolgozni. (Bp-n voltunk tegnap, ugy volt hogy fent maradunk és csak ma este jövünk haza. ) Én megy vagyok olyan hülye, hogy bemenjek mert oktatásunk lesz ma ebéd után. És ha már bemegyek, a délelőtt se számít........... :(

2008. ápr. 17. 21:13
közben itt figyelem a tévét is ,elirtam néhány helyen ! :)))))))
45. 53cc09e608 (válaszként erre: 44. - Petiandi)
2008. ápr. 17. 21:10
A gyereket soha nem kaptam hazugságon ! Ha jön velem alszik és egész este mesél .. de Ő sokat volt itt ,mert mikor kicsi volt is mindig idehota ,mindig kitalált valamit ,hogy ne neki kelljen gondoskodni róla ! Van egy óvonő ismerősöm és mindig modja ,ég és föld a két gyerek ,meglátszik ,hogy a nagyobbik sokat volt nálunk .Ha valami kell neki sem követel megkérdezi " Mama ez nagyon jó ,vagy szép .. de kár hogy nincs annyi pénzed " De tudja ,hogy van és volt amikor a boltban megkérdezte nem -e gond ha venne egy kinder tojást. De volt kinézett a kirakatban egy szuper tréning ruhát ,)nekem is tetszett ) csak állt nézte ,és nem szólt ,de láttam a szive mennyire fáj érte ..és kérdeztem mit szólna ha vennénk egy ruhát ...látnod kellett volna a kis arcát ! De mama az biztosan sokba kerül ,..mondtam nem számit ... de azt látni kellett volna ..megvettem Ő hozta haza és mindenkinek megmutatta milyen szuper ruhát kapott a mamától. hazajöttünk azonnal felis vette és mikor hazajött a párom büszkén mutatta ,hogy milyen szép ruhája van , annyira szerettem volna már egy ilyent papa ..mondta neki ! Soha nem hazudna nekem ,ha füllent kérdezem igez ez , nem mama csak vicceltem azt mondja ? Ha meg igaz.. akkor határozottan állítja .
44. petiandi (válaszként erre: 42. - 53cc09e608)
2008. ápr. 17. 20:56
Micsoda egy nőszemély. Sajnálom hogy az unokádinak ilyen anyjuk van. És a gyerek tényleg mindig elmondja az igazat. Kíváncsi vagyok a képekre, mert ahogy irod tuti lelakta.
2008. ápr. 17. 20:55
Nemtudom ,de állítólag beköltözött már ,valami hszanált lakást vett , de nem is tudom.. a bank még most akar intézkedni , ezt is kétlem . Elöbb menjen a lakó és utána ráérünk intézni az anyagiakat . Na ezt sem hiszem .
42. 53cc09e608 (válaszként erre: 41. - Petiandi)
2008. ápr. 17. 20:48
Igen elvette . És azt mondta azért kell odaadni a locsolópénz ,mert a kisebbik gyerek öszgyurmázta a huga takaróját ..és ő kiakarta szedni ,de kivágta és megkell venni ,mert kárt csinált! a 6 éves unoka mindig mindent elmond ...azt mondta a Reni mndig hazudik . Na majd ha lesz fényképzőgépem ( a fiam visszahozza ) lefotózom ,hogyan hagyta ott a házat .. a kékségben , de készüljetek ,mert elájultok ! Mindent lefotózok és jelezni fogok mikor vannak képek ! Én mondtam a férjemnek hozzá nem nyulok . 2000 tavaszán újítottuk fel . Mindenkinek nagyon tetszett .
41. petiandi (válaszként erre: 39. - 53cc09e608)
2008. ápr. 17. 20:36
Atya úristen! Ilyen szemétséget,h a gyerekei pénzét veszi el! van már új háza? átjelentkezett már? Hallottam olyan esetről, ami szerintem nagyon durva, hogy egy apa bosszút akart állni a volt feleségén, aki szocpolból akart házat venni magának meg a három gyereknek. amig tartott a szocpolos cécó az apa kitalálta hogy az asszony nem megfelelő szülő és feljelentette a gyámügyön, merthogy albérletben lakik a srácokkal, pedig az apának viszonylag jól megy. megvette a házat, de mire elrendezte addigra az apa elérte amit akart. a nő meg szarban maradt mert a házat kifizette de a szocpolt vissza kellett fizetnie kamatosan, mert nem volt együttköltöző gyerek vele. Mondjuk ez esetben a pasi volt nagyon-nagyon bunkó paraszt,hogy ezt megtette. azért irtam le mert elképesztő hogy egyesek mit meg nem tesznek bosszúbol és kicseszésből.
2008. ápr. 17. 20:36
Szerintem abban reménykedik ,hogy lehet a fiam nevén van valami és letudná nyúlni ! :))) Voltak ilyen agyszüleményei mindig .Járt valami OKJ suliba és beakarta adni tanulnak jogot ,de idézem . A barátnője Erika . " képzelje el ,szegény Erika egyedül lesz karácsonykor ,mert a barátja nős és nem lehet vele ,mert ha a férfi elhagyja a feleségét ,akkor nem kap a vagyonból ,mert a jog akkor az asszonynak ítéli a közös szerzeményt " Komolyan olyan jót nevettem , mondtam ilyen nincs , de váltig állította higgyem el ,mert most tanulták jogból ! Igaz mondtam akkor..tanuljál még ... van mit ! :))))
39. 53cc09e608 (válaszként erre: 38. - Petiandi)
2008. ápr. 17. 20:26
Nem veszi ez be ismerem , szerintem azt hiszi átcsap bennünket . A párom kéri a földhívatakolat ,hogy minden betekintésről értesítsenek bennünket . Nem sokat kell fizetni ,és igy mindenről azonnal tudni fogunk ! Nem itt él a csaj már szeptember óta volt a hugánál két hétig , a mostohaapjánál 2 hónapo ,és elment a másik hugához ,most valami lakást vett a gyerekek utáni Szocpolból és valami vállalati segitséggel ,de szerintem gyorsan rájött ,nemfogja tudni fizetni ,hiszen elvitte a kocsit ,már az 29 ezer( hiába adtunk ,mi egy millát )de van még vissza 5 év mire törleszti . + rezsi + a ház .meg még iskola is + 2 gyereknek az óvi ,kétszer leutazni havonta Veszprémbe a suliba ,nem lesz akitől kérjen ,mint eddig . Tuti most megfullad ! :))) Azért hazudozik ,hogy a Hsz. 6 ezer ,mert azt hitte bevesszük . De képes volt elvenni a gyerekektől a húsvéti locsolópénzt ,"mert .. anyának nincs pénze jelígével "
2008. ápr. 17. 19:48
Szia Maya! Sajnálattal látom hogy még mindig nem jött be "csőbe" a volt menyed. Micsoda egy nőszemély! De legalább a magyar jogrendet ismerhetné. mert ha a fiad nevén van ház, neki semmi köze ahhoz még a válás után sem ha a házasságuk előtt került a nevére. Szóval tuti hazudik össze-vissza. Valószínüleg kapálózik mielőtt elsüllyed :). Megkérdeztem néhány bankos és banki hitelközvetítő ismerősömet a biztonság kedvéért, és nem tudtak olyan bankot mondani ahol ilyet kértek volna.Azt tanácsolta nekem, hogy - amit már lejjebb is leírt cukilany - hogy kérhetsz értesítést ha valaki megnézi a tul.lapodat.Azért légy résen, és próbálj meg egy jó kis csapdát állítani neki, hogy a saját hazgságának csapdájába essen. Pl. említsd meg neki, hogy valaki - biztos tévedésből - az ország másik végéről betekintett a házad tul.lapjába és kaptad az sms-t a földhivataltól... Hátha elsápad és beveszi a blöffödet :) és akkor talán nem mer próbálkozni többet.
37. 53cc09e608 (válaszként erre: 36. - Cukilany)
2008. ápr. 17. 17:21
Mi modtuk neki , de szerintem nem hiszi el .Reménykedik ,de nincs a nevén semmit nem tud tenni . De ha estleg megakarja terhelni a házat ,akkor csak akkor tudja ,ha okirat hamisitást csinál , azt meg büntetik ! Most nagyon melléfogott , de nem kell aggodni.. belejentette a nyáron 6 hétig itt lesznek a gyerekek nálunk ,mert neki dolgozni kell . csak a családi potlékot veszi fel rájuk , a gyerekek nem kellenek .
36. cukilany (válaszként erre: 35. - 53cc09e608)
2008. ápr. 17. 17:16
Én simán megmondaanám, hogy kikérem akkor annak a háznak a tulajdonlapját, h ki a tulaj! Hátha akkor leszáll rólatok
35. 53cc09e608 (válaszként erre: 34. - Cukilany)
2008. ápr. 17. 17:14

Akkor meg azért kérné ,mert a gyerekekenek jár ! De a szívása holnap lesz ,mert megyünk a mostohaapjához , ott viszont van egy negyed része a ház felében ,kiváncsi vagyok azt beadta .-e

A kis rafinált.. volna esze más munkáját elvinni .Hát most igazat is kell adnom Neked.. a házassági szerződés lehet mégsem olyan nagy hülyeség !

34. cukilany (válaszként erre: 33. - 53cc09e608)
2008. ápr. 17. 17:02

Sztem akadt a környezetében valami okos, aki ezt javasolta, hogy azért ellenőrizze le, mivel a tulajdonlapok azt is jegyzik, kik voltak a tulajdonosok és azokabn mikor állt be a változás! Válás után mindegy mit iratsz a fiadra, ekkor ő már egy idegen ember számára, nem házasság alatt szerezte a vagyonát...


most eszembe jutott a házassági szerződéses téma, látod h nem is annyira hülyeség, némely ember még a válás után is mindenbe kapaszkodik, csakhogy kisemmizze a másikat. Tök gusztustalan!!!

33. 53cc09e608 (válaszként erre: 32. - Cukilany)
2008. ápr. 17. 16:56

1 % sincs neki a nevén ! Nem tartottam fontosnak ,hogy a nevén legyen hiszen egyetlen örökösünk,mindenünk az ővé lesz . De hoppon marad ,mert nem is íratok át semmit csak a halálomkor kapja meg ! Persze lett volna esze ez a ház ér 30 millát annak az 5% is szép summa lenne és akkor még ott a másik .

Na most akkor koppanni fog . :))))))

Azt hitte talán mikor elváltak ,a fiamra íratom a házat ,de hát tévedni emberi dolog :))

Ha esetleg megbüntetnek sem nagyon érdekelne , mindeggy ha szólnak megmondom ,hogy ez van , kész kifizetem . Most voltam nemrég adóellenőrzésen és akkor nem kérdeztem meg . Lehet már kisasszony jelentette be ,azért hívtak ,de hát megint csak tévedett ,mert minden rendben volt .

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook