Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új évi fogadalmak, Te mit tartottál be belőlük? fórum

Új évi fogadalmak, Te mit tartottál be belőlük? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 12. 17:55

Én tavaly nem tettem év elején újévi fogadalmat, idén év elején tettem viszont, remélem sikerül is most betartanom: a munkahelyi stresszt igyekszem jobban kezelni, hogy ne menjek tönkre benne, nem idegesítem fel magam a munkahelyi dolgokon, nyugodtan kezelek mindent, mert úgy érzem rámegyek már a munkahelyi gondok okozta problémákra idegileg.

Ezen már ideje is volt változtatni. Problémakezelésen, szemléleten, egyebeken....nem szabad rámenni...remélem sikerül betartanom, nagyon szeretném.

2009. dec. 28. 09:54
Én sem fogadkozom, mert nem látom értelmét. Ha mindenképp meg kéne fogadnom valamit, akkor azt fogadnám meg, hogy nem fogadok meg semmit. Nem ezen múlik hogy mit teszek vagy mit sem.
2009. dec. 28. 07:48
Én bár nem tettem fogadalmat, de most épp második napja 10 év dohányzás után másodszorra tettem le a cigarettát. Bízom benne, hogy ez végleges tett lesz tőlem, és nem szokom vissza.
2009. dec. 28. 07:37

Én soha nem teszek újévi fogadalmat!Mert tudom,hogy nem tartanám be.

ha valamit viszont szeretnék(pl.:letenni a cigit vagy fogyni) ahhoz nem kell újév.Dehát nem vagyunk egyformák.ha valakinek ez erőt ad,akkor mindent bele,hajrá:)))

2009. dec. 28. 07:36
Nem tettem újévi fogadalmat.Nem vagyok elég erős hozzá:)
2009. dec. 28. 07:31
Új évi fogadalmak, Te mit tartottál be belőlük?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook