Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Új év, új élet!Gyertek kezdjük együtt!BUÉK 2010! fórum

Új év, új élet!Gyertek kezdjük együtt!BUÉK 2010! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
13. Manyusz (válaszként erre: 3. - Vio77)
2010. jan. 1. 12:02

Én is azt tettem, csak Te biztos jóval kevesebb évet huztál le egy nem neked való kapcsolatban mint én. Nekem ez 20 évbe telt mire rájöttem,hogy ami volt az nem jó! Nekem 4 fiam van. Velük kezdtem uj életet. No nem ugy ahogy Te fogsz, hogy költözöl, de majdnem ugy. Nekem már nagyok (21, 19, 16, 14)De itt csak a legkisebb él velem. A többi már félig a saját lábán. a 3. fiam él az apjával, tudod vadászok tartsanak össze. Azt tanulja ő is amit az apja végzett. Neki odahaza könnyebb, mint itt.

Biztos vagyok hogy nem lesz egyszerü az első félév, hisz uj környezet, uj lakás, meg uj minden. Hisz szerintem épp ez lezs az ami erőt fog neked adni mindenben! A nyugalom, a szeretet amit a kisfiad fog neked nyujtani, ez hatalmas erő, ahhoz, hogy az ember át tudjon lépni olyan dolgokon amiken egyedül nem tudna. Kisfiad lessz a pozitiv energiaforrásod!! Nagyon szurkolok neked és remélem itt tudunk majd gratulálni, hogy miben haladtál előre, lakás, stb. A pozitivitás mindenhonnan jól jön! Ahogy olvasom a többieket abban biztos nem lesz hiány! Csupa jó ember van itt a forumon ugy látom!

12. Manyusz (válaszként erre: 8. - D9ffc8ac36)
2010. jan. 1. 11:56

Tiszta szivből kivánom, hogy minden kivánságod teljesüljön! Kitartás, hosszu munka, és türelem, ez biztos kell hozzá!

Én is szeretnék sok mindent elérni. Mi nem rég, 1,5 éve költöztünk össze, és ide ki Svédországba. Itt teljesen uj élet, szokások és nem utolsó sorban nyelv várt rám egy férfi oldalán, akivel csak barátok voltunk. Most már a férjem és azt hiszem a másik felem teljesen, a szivemtől a lelkemig. Mellette talán sikerül a terveimet megvalósitani.

1. Be kell fejeznem a nyelvvizsgát, és meg kell szereznem az áhitott D szintet! (juniusig)

2. A vizsga után meg kell! szereznem a jogositványt, mivel itt muszáj autónak lenni, hisz a távolságok nagyok!

3. A munkahely! Talán nyelvtudás és jogositvány után az is meg lesz! Legalább is itt a legtöbb helyen ez fontos!

4. Miután minden meg lesz és tudok segiteni a gyerekeimen akármilyen formában is akkor..

5. Szeretnénk egy kisbabát! tudom addigra már 42 leszek, de nagyon szeretnénk. (a technikai akadályok leküzdése után)

No igen ezek az én terveim a 10 kg leadása közben, amit sikeresen magamra varázsoltam!

Ugyebár Ember tervez, Isten végez! Nagyon remélem, hogy azért a céljaim végére sikerül pontot tennem! Azon leszek!

2010. jan. 1. 11:48
Nem,Nyíregyháza.De Én félek,azért íratkoztam be tavaly előtt most már mert gondoltam legyőzöm úgyis,de ez az ami nem jött össze:-(Kresz,elsősegély megvolt elsőre,de azt csak tanulni kell...
10. Tiduj30 (válaszként erre: 8. - D9ffc8ac36)
2010. jan. 1. 11:42
Sokmindenbe csak belekezdeni nehéz! Pesten vezetnél?
2010. jan. 1. 11:15
Én szeretném csak folytatni ezt:))
2010. jan. 1. 11:11

Örülök,hogy írtatok.Van egy jó pár tervem,megosztom veletek.Először is van egy egy éves kresz vizsgám ami már csak dec.11-ig érvényes.Szinte minden nap eszembe jut-de valahogy képtelen vagyok neki kezdeni-valahogy nem bír érdekelni,de azért sajnálom is,hogy odaveszlik..2.Szeretnék csinos lenni,lapos hasat..3.Cigizem!Utálom már sokszor saját magam ezért..4.Szeretnék nyaralni menni Görögországba és Spanyolországba az idén-és mind a kettőt!Ha van valakinek kedve jöhet velem!:-)

De itt még nincs vége...

2010. jan. 1. 11:03

Sziasztok!

De jó ez a fórum!!!

Rám is várnak feladatok az idén.El kéne adni egy lakást ami régóta halódik,bölcsit kell intéznem a lányomnak év végére,és ezzel együtt nekem vissza kell állnom a dolgozók közé.

Sajnos még egyik tervről sincs kialakult elképzelésem,hogy hogyan fog megvalósulni,de remélem itt egész évben nyomon tudjuk majd követni a dolgaink alakulását.

Vio:Jó hogy nem vagy elkeseredve!

Boldog új évet mindenkinek!

6. Tiduj30 (válaszként erre: 3. - Vio77)
2010. jan. 1. 10:57
Tök jó, hogy ilyen pozitívan állsz a válltozásokhoz! :) Kívánom, hogy jó legyen nektek az új helyen! Neked akkor most aktuális az is, hogy új év új pasi.
2010. jan. 1. 10:54

talán sikerül,idén egy jó munkahelyet találni.

és boldog maradni,

BÚÉK.2010

2010. jan. 1. 10:53

Sziasztok!

Nagyon igazad van cross, hisz én is ilyen vagyok, hogy sokkal egyszerübb magam alá kerülni (pillanatok alatt) és csak nyavalyognom, hogy ez sem ugy alakult, meg az sem, hogy miért? meg ilyenek. Ezeken képes vagyok egész depressziós hangulatba kerülni. De most eldöntöttem, hogy elég volt, mert igy nem fogok sehová sem haladni. Ugy gondolom, ha nem teszek érte semmit, nem is lesz meg! Most eldöntöttem egy-két dolgot, muszáj lesz betartanom. Szépen lassan!

Majd jövök még mert tetszik, hogy itt beszélhetek de most mennem kell. Itt nálunk nagyon hideg van szerintem -13 fok is és szállingózik a hó.

2010. jan. 1. 10:52
Én is úgy vagyok vele,hogy új év új élet.Bár nekem ezt könnyű most így kijelenteni.Hiszen költözök is jan.végén.egy teljesen új élet vár ránk a kisfiammal.Hisz a párommal elváltunk,de barátok maradunk.Teljesen más közegbe fogunk élni.Nagyon várom!!:)
2010. jan. 1. 10:10
Szerintem érdemes apróságokkal kezdeni. Nem szabad mindent és nagy dolgokat egyszerre akarni, mert ha nincs sikerélmény, hamar elmegy a kedved. Én pld. most azt fogadtam meg, hogy június 30-ig nem eszek semmi kenyérfélét.
2010. jan. 1. 09:56
A múlt hónapom több napja is azzal telt el,hogy megpróbáltam átértékelni az életem.Sok mindent szeretnék,vannak terveim,csak úgy érzem,hogy akarat gyenge vagyok ehez.Sokkal jobb nyávogni mint tenni valamit.Most ezen szeretnék változtatni.Ha hasonló helyzetben vagy akkor gyere segítsünk egymásnak.Terveim már megvannak hétfőtől csak jó lenne ha nem csak tervként maradnának meg!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook