Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Új év, új élet!Gyertek kezdjük együtt!BUÉK 2010! fórum

Új év, új élet!Gyertek kezdjük együtt!BUÉK 2010! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
43. Manyusz (válaszként erre: 42. - 9bbaa658f2)
2010. jan. 2. 09:45

szia!

Igazad van! Én is ezért gondoltam, hogy jobb ha eljövök a volt férjemtől, mivel mi még válás után is egyfedél alatt voltunk.Én 20 év után váltam el! Az akkori döntésem én sem bántam meg, de aztán mint általában amilyen én vagyok, gyorsan döntöttem és nem gondolkodtam eleget hozzá. De most már itt vagyok, és meg kell oldanom az elém álló feladatokat, hogy teljesiteni tudjam azt amit már az első alkalommal akartam hogy ilyen messze eljöttem.

De ugye a munkába állás feltétele itt Svédországban, a svéd nyelvtudás. (amit persze akkor nem mondott senki, mert hogy lesz munka)

No igen! De nem munka lett, hanem válság! (ami persze mindenhol jellemző lett, de itt nyelvtudás hiányában nekem katasztrófa volt)

Igy csuszott minden addigi álmom, amit az otthon maradt gyermekeim felé akartam teljesiteni.

Ugy gondolom, hogy ez biztos valami próba féle volt, hogy ha épp ésszel tulélem a távolság szőrnyü magányát a gyerekeim és magam közt, akkor megkapom a jutalmam és tudom teljesiteni az igéretem!

Hát ugy legyen!

2010. jan. 2. 08:52
Én is nehéz évet zártam kiléptem egy kapcsolatból,ami sok bánatot okozott.Hazudott össze-vissza,úgy ,hogy közben a szemembe nézettt.Ez annyira bántó volt.Sok dolog vitt ahhoz ,hogy inkább egyedül éljek mint vele,nem bántam meg a döntésem.Inkább egyedül mint egy rossz kapcsolatban.
41. Tiduj30 (válaszként erre: 33. - D9ffc8ac36)
2010. jan. 2. 08:51
Mi az a minden ami megvan? Csak kíváncsi vagyok...család, pénz, jó állás??? A gyerköcökből is sok erőt lehet meríteni, ha rájuk nézek mindig mosolygok. :)
40. Tiduj30 (válaszként erre: 23. - HENYA-7)
2010. jan. 2. 08:47
Én a hegyekre szoktam gondolni, mert imádom őket, főleg ahol fenyőerdő van. Nekem ez a gondolat elterelés már elég jól megy, sajna sokszor gondolok rossz dolgokra, de sohasem hagyom sokáig őket. Egyvalaminál nekem nem működik ez a titok...a fogyásnál...de ezen nem is csodálkozom...
2010. jan. 1. 22:37

Sziasztok!

Nekem is szörnyű évem volt tavaly, és rám is jellemző a zuhanás a kétségbeesés mélyére.

Erős vagyok, de ezt hajlamos vagyok elfelejteni, és csak süllyedek egyre mélyebbre a mocsárba.

Jó lenne, ha könnyebb lenne, de most nagyon nehéz az életem...

38. HENYA-7 (válaszként erre: 35. - Manyusz)
2010. jan. 1. 22:25
minden csak a gondolataidon múlik...ahogy hozzá álsz az lesz a meghatározó...tessék optimistának lenni és akkor az élet is szebb........
37. survivor3 (válaszként erre: 36. - Manyusz)
2010. jan. 1. 21:06

Köszönöm a nevében is!

Nem egyszerűen tud huncut lenni...

36. Manyusz (válaszként erre: 16. - Survivor3)
2010. jan. 1. 19:04

Üdvözlet talán e fórumon az egyetlen férfinak?

Gyönyörü fürtjei vannak a csöppségnek! Nagyon takaros gyerkőc! Mintha valami huncutság azért csillogna a szemében!

35. Manyusz (válaszként erre: 29. - HENYA-7)
2010. jan. 1. 19:02

Szia!

Az az igazság, hogy én is az a tipus vagyok, hogy nagyon tudom sajnálni magam! Egészen bele tudom élni magam, hogy én milyen szerencsétlen vagyok, meg hogy ez is csak velem történhet meg, hogy hogy voltam ilyen vak! meg hogy biztos valami büntetés ami végett ennyi rossz történik velem! Szinte egész nap akkor letört, magamba fordulós és szinte sirós vagyok. Katasztrófa vagyok ekkor a környezetemnek.

Mondjuk lehet, hogy valami oka azért volt, biztos hogy rászolgálok néha a balsorsomra, de ennek az évnek másnak kell lenni.

2010. jan. 1. 17:52
fel a fejjel!!!
33. d9ffc8ac36 (válaszként erre: 26. - HENYA-7)
2010. jan. 1. 17:42
Nem hiszem,hogy megtudnám osztani ezt-elég kényes dolog.Maradjunk annyiban,hogy vmi hiányzik az életemből.Megvan mindenem,de mégis úgy érzem nem vagyok boldog.Ezért keresek mindig valamit amiben megtalálhatnám-de még nem találtam rá mindig.Eldöntöttem,hogy hétfőtől sok mindent másképp csinálok.Az a baj,hogy nincs körülöttem senki aki egy kicsit is szeretne megmozdulni.Akinek van pénze mindenre sajnálja,a másiknak nincs pénze-egyedül meg nem igazán van kedvem dolgokhoz-pedig lehet nem kellene ezzel foglalkozni,találkoznék ott emberekkel.
32. abe2239a42 (válaszként erre: 31. - HENYA-7)
2010. jan. 1. 17:41
várlak! :-)))))) egyedül?
2010. jan. 1. 17:40
szia szeder.ke.megyek
30. abe2239a42 (válaszként erre: 29. - HENYA-7)
2010. jan. 1. 17:40
akkor öltözz és gyere! gyertek,uncsizom én is!
29. HENYA-7 (válaszként erre: 18. - Tiduj30)
2010. jan. 1. 17:38
sajna én is sokszor abba a hibába esek,hogy másnak biztos könnnyebb....pedig csak egyszer kéne elkapni a "pozitív"mókuskereket és akkor már menne minden magától....mindíg az első lépés a legnehezebb!!!
28. abe2239a42 (válaszként erre: 24. - HENYA-7)
2010. jan. 1. 17:38
Szia Tesó! Irtam pü.-be! Gyertek be....itt van vidámság...!
27. d9ffc8ac36 (válaszként erre: 23. - HENYA-7)
2010. jan. 1. 17:36
Mivel terelem el?Nekem az ima sokszor bejön és mivel csak a miatyánkot tudom szégyen szemre tökéletesen-maradok annál vagy például álmodozom.Nézem az utazásokat.:-)Olvasás?De van olyan,hogy képtelen vagyok lekötni magam bármivel is.
26. HENYA-7 (válaszként erre: 25. - D9ffc8ac36)
2010. jan. 1. 17:35
ne már..... mi a baj????? Talán ha itt megosztod akkor könnyebb lesz!!!
25. d9ffc8ac36 (válaszként erre: 24. - HENYA-7)
2010. jan. 1. 17:33
Most mondjam,hogy bőgtem?...:-(
2010. jan. 1. 17:19
jan. 1-e olyan üres.társaságra vágyom!!!! Írjatok valami vidámat!!! Ti mit csináltok ma és hétvégén???
23. HENYA-7 (válaszként erre: 21. - D9ffc8ac36)
2010. jan. 1. 17:17
mivel "tereled" (illetve mindenki aki olvassa a forumot) a rossz gondolatokat??? Ma megpróbáltam,hogy mikor jött egy ilyen rossz hullám hírtelen a tavaszra gondolni,kicsit jobb lett...lehet,hogy beleolvasok a TITOK-ba....ezt a napot tudatosan jol szerettem volna megélni mert meghatározó az egész évre!!! Sajnos a tavaly január 1-t végig bőktem és az egész évre jellemző volt! Tehát a titok biztos működik!! Így biztos a jóbol is működhet...
22. d9ffc8ac36 (válaszként erre: 18. - Tiduj30)
2010. jan. 1. 15:48
Megpróbálok majd vmi megerősítéseket mormolni és tényleg neki rugaszkodni,ha megsem próbálom újra-nem fogom tudni biztosra,hogy tényleg képtelen vagyok rá:-)
21. d9ffc8ac36 (válaszként erre: 20. - HENYA-7)
2010. jan. 1. 15:46
Igen a Titok működik!A tavalyi kivánságlistám készülök előszedni a szekrény aljából-mely 7 pecséttel van lezárva,soha senki fel ne bontsa felírattal:-)De biztosra tudom,hogy van benne kettő olyan dolog is ami már a reménytelenségből lett úgy ahogy kivántam,csak mégsem hittem benne ezek szerint teljesen...
20. HENYA-7 (válaszként erre: 19. - Tiduj30)
2010. jan. 1. 15:01

na meg van az első pozitív visszajelzés az idén! Akkor már jól kezdődik!! Hiszem,hogy a Titok működik,csak kicsit nehéz ráhangolódni a pozitív gondolatokra.....De így együtt biztos könnyebb lesz!!!

Na most megyünk sétálni egyett ebbe a szép tavaszba....

19. Tiduj30 (válaszként erre: 15. - HENYA-7)
2010. jan. 1. 13:25

:) ez tetszik!

Talán kezdj el hinni benne, hogy minden jó lesz. Néha ledöbbenek, mikor jó dolgok történnek velem...hogy miért...aztán rájövök, hogy mert ezt szerettem volna. Lehet, hogy ez a titok dolog működik. ;) (persze ilyet nem is szabad mondani, hogy lehet) BIZTOS!:)

18. Tiduj30 (válaszként erre: 11. - D9ffc8ac36)
2010. jan. 1. 13:23
Mikor ilyen akadályok vannak elöttem, mindig arra gondolok, hogyha más meg tudta csinálni, én miért ne tudnám! Sajnos gyakran esem abba a hibába is, hogy úgy gondolom, hogy persze neki könnyű...pedig dehogy, mindenki megküzd a maga kis dolgaival, legyőzi a félelmeit, az, hogy Te már csak a végeredményt látod, attól ő keményen dolgozott érte...
2010. jan. 1. 13:03
Szeretnék pák kilótól megszabadulni.Szeretném kialakítani az életem egyedül a srácokkal.Remélem sikerül a kinek a munka kinek a suli úgy ahogy ez jó lenne négyünknek.
2010. jan. 1. 12:59

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!

2010-ben is virtuálisan csókolom a kezüket, akik írnak!

2010. jan. 1. 12:35
Sziasztok lányok!! Örömmel látom ezt az új fórumot!! Nagyon rossz évem volt,mondhatni eddig a legrosszabb....!Szeretném,ha az idei nagyon j ó lenne....Én december 31-én összeirtam az összes rossz dolgot ami történt velem 2009-ben,majd férjemmel lementünk a dunapartra és bedobtuk a dunába jelképesen az összes rossz dolgot.......de hogy kezdjek a jónak??? Segítsetek!!!
14. d9ffc8ac36 (válaszként erre: 12. - Manyusz)
2010. jan. 1. 12:08

Én is kivánok neked sok sikert,erőt és kitartást és sok-sok szerencsét!

Hétfőtől neki kezdek valamit tenni is.Nem messze hozzánk van egy fitnes terem,megyek veszek egy bérletet:-)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook