Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Új év, új élet!Gyertek kezdjük együtt!BUÉK 2010! fórum

Új év, új élet!Gyertek kezdjük együtt!BUÉK 2010! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
73. Rékanya (válaszként erre: 72. - Toprengo)
2010. jan. 3. 17:27

Szia!

Köszi a köszöntést.

Igen,dolgozik a férjem,viszont febr.-ig van szerződése.Bele se merünk gondolni,hogy mi van ha nem hosszabbítanak.Sajnos mi vagyunk az a rétege a társadalomnak akik igazán megszenvedik a válságot.

Igyekszem nem panaszkodni és el se keseredni,de néha igen nehéz.Főleg amikor megnézem az otp-s egyenlegünket:(((Teljes csőd.

72. Toprengo (válaszként erre: 71. - Rékanya)
2010. jan. 3. 17:21

Köszi :-)

A te párod dolgozik?

Tündéri a kislányod!

Utólag is nagyon boldog első szülinapot kívánok neki!

71. Rékanya (válaszként erre: 69. - Toprengo)
2010. jan. 3. 17:17

Szia!

Most olvastam a naplódat.Tudom,hogy nem vigasztal de nem vagytok egyedül a nehéz helyzetben.

Tudom mit érzel élsz át mi is benne vagyunk,sajnos.

Kétféle házhitel,kocsihitel,rezsi,kicsi gyerek.

70. Toprengo (válaszként erre: 67. - Tiduj30)
2010. jan. 3. 17:17
Köszönöm. :-) A mi adósságunk több millió, de ebből 190 ezret kell rögtön kifizetnünk. Csak a párom találjon munkát januárban, akkor boldogulunk valahogy.
69. Toprengo (válaszként erre: 66. - D9ffc8ac36)
2010. jan. 3. 17:13
Értem... Azért mégse lehet könnyű.
2010. jan. 3. 16:36

Én közben a tettek mezejére léptem és kinéztem egy alakformáló, erősítő tornát, sajna most keden pont nem tudok elmenni, mert színház bérletünk van, de kinéztem egy csütörtöki pótórát. :) Már csak kitartás kell!


Cross: Bocsánat, de ilyen helyeztben elég nehéz boldognak lenni. Szeirntem mindenkinek szüksége van egy szerető párra, nem olyanra aki mellett csak elvagyunk. :(

67. Tiduj30 (válaszként erre: 62. - Toprengo)
2010. jan. 3. 16:32
Kívánom neked, hogy minnél elöbb túllegyetek rajta. Tudom, hogy nem vigasz, de 6-7 éve nekünk is többszázezer adósságunk volt. Aztán még vettünk fel pár milliót és csinált párom egy céget, ami hála a jó égnek még jobban bejött mint gondoltuk! Szóval fel a fejjel van kiút! :)
66. d9ffc8ac36 (válaszként erre: 65. - Toprengo)
2010. jan. 3. 15:50
Nem is veszem kötekedésnek.13 éves házasok vagyunk,ami szerintem már nem müködik vmi jól.Megennénk egymást már ha napról-napra együtt kellene lenni.Teljesen más tipusuak vagyunk.Soha nem szól szinte hozzám,és így rátudok,hogy miért nincs kivel beszélgetnem.Jól elvagyunk a gyerekkel.
65. Toprengo (válaszként erre: 64. - D9ffc8ac36)
2010. jan. 3. 11:43
Hogy viseled? Azt írod, ez jó nektek. Mire érted? Nem kötekszem, csak nem értem.
64. d9ffc8ac36 (válaszként erre: 63. - Toprengo)
2010. jan. 3. 11:38
Tavaly március óta.Van olyan,hogy haza tud jönni minden héten van,hogy csak egyszer jön egy hónapban.De nekünk ez jó,sőt kellett.Persze nem volt könnyű eleinte mindent egyedül csinálnom,de megszoktam.
63. Toprengo (válaszként erre: 57. - D9ffc8ac36)
2010. jan. 3. 11:03
A férjed mióta dolgozik olyan messze? Csak hétvégékre megy haza?
62. Toprengo (válaszként erre: 57. - D9ffc8ac36)
2010. jan. 3. 11:02

Sziasztok!

Ha majd én is túl leszek rajta - talán -, akkor én is ezt fogom mondani, mint te.

Hidd el, most nincs más vágyam, mint ez!

Mindenről lemondtam már, úgy érzem.

61. Tiduj30 (válaszként erre: 58. - HENYA-7)
2010. jan. 3. 06:39
Sajna nem, iszonyatos szél volt...van!:( De ma kiruccanunk moziba! :)
60. HENYA-7 (válaszként erre: 50. - Tiduj30)
2010. jan. 2. 22:30
én annyira lelkes vagyok,hogy csak na!!!! meg felszedtem egy pár kilót és ma elkezdtem tornázni is..
2010. jan. 2. 22:25
Manyusz köszi a tegnapi jelet!! Kedves vagy!!! Már szerencsét is hozott azzal,hogy itt ilyen kedves emberek vannak!
58. HENYA-7 (válaszként erre: 49. - Tiduj30)
2010. jan. 2. 22:20
na voltál sétálni??? Mi felmentünk a Normafához de olyan hideg lett,hogy negyed óra séta után kocsiba ültünk.......és inkább meglátogattuk apósomat!!! Jó volt,birom öt..
57. d9ffc8ac36 (válaszként erre: 56. - Toprengo)
2010. jan. 2. 19:52
Sajnálom,de hidd el ezt már mi is átéltük(1 év munkanélkül),biztos jobbra fog fordulni!A férjem 270 km-re dolgozik tőlünk mert csak így kapott munkát,de van munkája.Biztos adódik majd neki is vmi lehetőség!Fel a fejjel!
56. Toprengo (válaszként erre: 52. - D9ffc8ac36)
2010. jan. 2. 16:35

Mi a gondom?

A párom munkanélküli, a fizetnivalónk tengernyi, és nem tudom, a jövő hónapban tudok-e majd enni adni a kisfiamnak.

Röviden ennyi.

55. Toprengo (válaszként erre: 52. - D9ffc8ac36)
2010. jan. 2. 16:35
Egyetértek veled általánosságban. Ha most nem lennénk ilyen kegyetlen helyzetben, én is ezt mondanám. De már nem tudom ezt hinni...
54. Toprengo (válaszként erre: 51. - Manyusz)
2010. jan. 2. 16:34

Nagyon köszönöm!

HA bármi ötleted van, szívesen fogadom!

Nem akarok itt senkit sem untatni a bajaimmal, sajnos most sok van belőlük, és némelyik igencsak súlyos.

Ha van kedved, olvass bele a naplómba, onnan megtudod.

De válaszolok kérdésre is szívesen.

53. d9ffc8ac36 (válaszként erre: 48. - Tiduj30)
2010. jan. 2. 15:16
Vannak barátnőim,igen-de már arra is rájöttünk,hogy nem szabad egymással nekünk sem mindent megbeszélni,mert bizony többször is befolyásoltuk a másikat a döntésében.Sokszor úgy gondolom jó beszélgetni,máskor arra gondolok mit tudnak kezdeni velem-úgyis magamnak kell megoldani a problémáimat....ugye milyen jó lenne ha már nem ugrálnának az érzelmeim egyik végletből a másikba....
52. d9ffc8ac36 (válaszként erre: 47. - Toprengo)
2010. jan. 2. 15:11
Sajnálom!Nem tudom mi a gondod...De mindenkinek megvan szerintem a maga keresztje...lehet az enyém másoknak nem olyan vészes de nekem elég nehéz:-),de mindig ott van látod ilyenkor,hogy ha a jobbik oldalát nézem,megvan mindenem.Mégsincs semmim!Pedig már csak boldogan kellene élni.Látod ez kell,hogy legyen egy cél az új évre,változtatnom a felfogásomon-lehet tényleg lazítanom kellene...lazábban felfognom azokat a kérdéseket amelyre rávagyok görcsölve.
51. Manyusz (válaszként erre: 47. - Toprengo)
2010. jan. 2. 14:00

Szia!

Ha valamivel tudnék neked segiteni hogy egy kicsit könnyebb legyen a helyzet akkor irj nyugodtan,hisz vagyunk már annyian itt, hogy valami megoldást hátha találnánk a helyzetedre. Igaz hogy én elég messze vagyok tőled, de sosem lehet tudni, hogy ki miben tudna segiteni. Még néha egy ötlet is jól jön! Ha nem annyira személyes akkor szerintem nyugodtan ird meg, hátha tudunk segiteni.

2010. jan. 2. 12:40
Egyébként ki hogy van??? Megvan még a lelkesedés a változtatásra?
49. Tiduj30 (válaszként erre: 45. - HENYA-7)
2010. jan. 2. 12:39
:) Most, hogy mondod, én is megkívántam egy kis sétát. Talán ebéd után kisétálunk a Duna-partra.
48. Tiduj30 (válaszként erre: 46. - D9ffc8ac36)
2010. jan. 2. 12:38

Ez jól hangzik...és az mégjobb, hogy vannak barátnőid, akikkel ezt meg is tudod beszélni. Nekem meg pont ez hiányzik az életmeből, egy igazi jó barát. Sajna kicsit bizalmatlan vagyok, és így nehéz!

Szerintem a Te egyik problémád, hogy nem tudsz lazítani, néha kell, hogy csak úgy megtörténjen velünk valami, nem kell feltétlenül hajszolni.

47. Toprengo (válaszként erre: 46. - D9ffc8ac36)
2010. jan. 2. 12:14

Jó neked...

Én is jól érezném magam, ha nem lennénk ilyen nagy szarban.

46. d9ffc8ac36 (válaszként erre: 41. - Tiduj30)
2010. jan. 2. 11:42

Minden!:-)Előszöris egészséges vagyok,van családom is van egy gyönyörű,okos,egészséges fiam.(A férjemről nem írnék ódákat-de van:-)]Van munkám amivel keresek annyit amennyiből jól megélünk.Van saját lakásom,kocsim és ami fontos hitelem nincs.Sok erőt lehetne meríteni a családból ha olyan lenne,de hiába élem bele valamibe magam-mindig letudnak nullázni.Írta itt valaki a hegyeket,Én mindig tervezem a kirándulást,a nyaralást és annyira eltereli a figyelmem mindenről,olyan szívvel lélekkel tudom várni de mikor látom,hogy a másik kettő nincs elragadtatva tőle-úgy elveszi a kedvem.Soha sehova nem mennének,csak feküdnének az ágyon.Érdekes....néha úgy érzem talán magam is jobb lenne.El is döntöttem alvóbabát nem viszek magammal sehova!:-)Egyébbként ami hiányzik az életemből az a boldogság!De mi is az a boldogság?Mi is az a félelem a magánytól?Na ebbe nem mennék bele-mert már százszor megvitattuk a barátnőimmel,hogy mit kellene tennem,sok mindent kipróbáltam,nem jött be.Aztán úgyis csak a magam feje után megyek.

De a lényeg:megvan mindenem!:-)))

2010. jan. 2. 10:06
Mi most megyünk kirándulni,megint gyönyörű idő van!!! Mindenkinek szép napot kívánok!!!!
44. HENYA-7 (válaszként erre: 40. - Tiduj30)
2010. jan. 2. 10:03
nana.....olyan nincs,hogy a Titok valamiben müködik ,valamiben nem.......működik a fogyiban is csak ezekszerint még nem "akarsz" biztosan fogyni.....nem határoztad el magad igazán...Tudod minden fejben dől el!!! Tesókám tegnap este állitólag nyitott egy fórumot, azoknak akik fogyni szeretnének!!! Majd utánna nézek és ha gondolod kukkants be!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook