Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új év, új alak fórum

Új év, új alak (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
336. zitezs (válaszként erre: 335. - Csobeka)
2015. jan. 10. 10:31

hmm, én nem bírom ki a havi mérlegelést, főleg az elején! Nekem már az is jó, ha nem megy felfelé a mérleg nyelve, próbálom magamban tudatosítani, hogy lehet, hogy most nem mozdul, de hirtelen meg fog indulni lefelé.


Az lehet, hogy valakinek a terhesség után leszállt a hasizma? Nekem, olyan kidülledő hasam maradt és alig tudom csinálni a hasizomfeladatokat amiket korábban simán nyomtam.


Netről próbáltam egy picit jógázni, de nekem büntetés volt az az ülés amit mutattak, 3 perc után ordítani tudtam volna nem pedig relaxálni. kötöttek az izmaim.


I gen a futás/kocogás nagyon jót tesz, én is ocogtam, 5-8 km régebben heti legalább 3x. Most nem tudom elképzelni még hogy meg tudom csinálni, nagyon szretném ha ez a hordóhas lemenne előtte.

335. csobeka (válaszként erre: 333. - Zitezs)
2015. jan. 10. 07:45

Nagyon ügyes vagy, le a kalapom a kitartásod előtt! Azért a paprikás krumpli, az paprikás krumpli :) De igaz: diéátba nem fér bele :)


Én sem mérlegelek, csak max 2 hetente. Azt mondják, hogy ez a diéták feladásának egyik leggyakoribb oka: amikor te úgy érzed, hogy hűde király vagy, de pl. 3 hét után meg sem mozdul a mérleg, az ember megvonja a vállát, és abbahagyja...Most centiméter után kajtatok, az többet mutat a diéta sikerességéből :)


Nem vagyok egy nagy futó, de a héten már kétszer voltam 3-4 km. Annyira, de annyira jól esik...NEm is értem, miért nem szerettem eddig. Talán most értem meg rá, így a 3.X-ben :) Majd egyszer a jógára is megérek, de arra nem vitt rá a lélek még :) Apropó, Ti próbáltátok már a bikram jógát? Állítólag ultrahatékony.Aki kapcsolatba került vele, az mind dicséri.

334. Androméda72 (válaszként erre: 333. - Zitezs)
2015. jan. 10. 01:19
Ügyes voltál, hogy megálltad! :)) Én majd csak hó elején mérlegelek, most kezdtem, inkább nem ugrálok a mérlegre, azt mondják, havonta 1szer bőven elég. Megfogadom a tanácsot. Mászom ki az influenzából, keveset már tornázok naponta, de még csak 20-25 perceket este. Hajrááááááá :)
333. zitezs
2015. jan. 9. 22:23

Ismet voltam edzeni.meg joban izomlazam van. De legabb ismet sikerult megallnkm a 6 utani evest. Tok jo. Meg mindig ketelkedem hogy hogy visszanyerem a regi alakom. Kicsit felfoghatatlan meg. Foleg a hasam s a karom tekinteteben. A comb popsi az valahogy egyertelmu. Ti ereztetek mar ilyet?


Ebedre meg tudtam allni a paprikas krumplit 3 roppanos virslit ettem sok ceklaval. Jujj de korog a pocim :)))))


Ti hogy alltok? Ki mit merlegelt?


Hamm jo lesz az a pilates! Lassu mozgas szivatos tud lenni!

332. xangie (válaszként erre: 324. - Hamm)
2015. jan. 9. 09:12
Ez a zabos cucc kicsit megzavart, mert vettem tegnap és megnéztem a kalóriatartalmát, hát durva azért. Viszont lassan felszívódó szénhidrát.... úgyhogy mégiscsak jóóóó...
331. xangie (válaszként erre: 329. - 04e1ae9e93)
2015. jan. 9. 09:09
Szuper!!!!Ha lement a zsír nagyja, onnantól nagyon látványos a torna, nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2015. jan. 9. 08:44
Sziasztok! Nem voltam 2 napig, kicsit el vagyok havazva. Tegnap ettem palacsintát, nem a fogyókúrás változatot :( Na de ma ledolgozom :) Úgy döntöttem, hogy étkezési naplót vezetek egy kis méretű határidőnaplóba és kb 2-3 hét múlva megmutatom egy dietetikusnak (a férjemnek ismerőse), mert eltelt több,mint 1 hét és még mindig nem mozdul a mérleg :( Még mindig nem adom fel, ma egy kicsit többet tornázok majd! Aztán a dietetikus majd mond valamit, lehet,hogy rosszul csinálok valamit. Tejbe zabpelyhet én is szoktam csinálni édesítővel, gyümölcsökkel, vagy fahéjjal vagy natúr kakaóporral, imádom, de nekem csak keveset szabad enni,mert a tej ugye meghajt, meg hát annyira laktat, hogy kicsi is elég. Mindenki olyan ügyes! Kitartás!!!! :)
329. 04e1ae9e93 (válaszként erre: 325. - Xangie)
2015. jan. 8. 21:57
68-69 voltam egy évvel ezelött...de még hàtra van pàr kiló és formàsodni kellene,de sajnos hetek óta nàthàval küzdök,ìgy a sport most nem megy.
2015. jan. 8. 20:44
A zabkorpa rostosabb, mint a zabpehely, érdemes abból csinálni a tejbezabit :D a másikból is finom, de kevesebb kalóriát éget el az emésztése :D
327. Androméda72 (válaszként erre: 319. - Zitezs)
2015. jan. 8. 20:43
Ügyes voltál zitesz :) A zabiba az a legjobb, hogy rengeteg vizet iszom rá és nagyon sok ideig nem is vagyok éhes utána, marha rostos :D
326. zitezs
2015. jan. 8. 19:42

hamm, tényleg annyira sok a kalória tartalma? Teljesen elkámpicsorodtam ettől:((( azt hittem feltaláltuk a spanyol viaszt!!


Iszonyat az izomlázam, nem láto, hogy hogyan fogok holnap tornázni, de akkor is menni fogok!:))

325. xangie (válaszként erre: 322. - 04e1ae9e93)
2015. jan. 8. 13:18
Honnan indultál? És mennyi idő alatt? csak hogy legyen miért irígykedni... :-)
324. hamm
2015. jan. 8. 13:04
Én zabpelyhet szoktam tejben megfőzni... Tényleg baromira finom, de az sem kevés kalória, persze jobb mint a tejbegríz
323. hamm
2015. jan. 8. 13:02

Sziasztok! Gratulálok Lina!

Zitezs dehogyis, nem a szufla miatt nem bírtam, megizzaszt rendesen de azt baromira élvezem... A térdem szar, és az ugrálás meg a nem tökéletesen végrehajtott kitörések miatt megint kezdtem érezni. Ezen csúszott el tavaly is az egész mozgás dolog, pedig nagyon rákaptam a futásra. Most kitaláltam a pilatest.


Az nem cseszi szét a térdem és a tegnapi videó elég nehéz volt :)

2015. jan. 8. 10:19
Reggel 57,9!!!:-)
321. xangie (válaszként erre: 319. - Zitezs)
2015. jan. 8. 10:17

Ezt a tejbezabkorpát hogyan csináltad, mi mennyi? Én is imádom a tejbegrízt, ha ki lehetne váltani tök jó lenne...


Én este megettem majd egy kiló mandarint, annyira finom volt... De napközben rendes lány voltam, remélem ezzel nem csináltam nagy galibát, reggel azért bővebb volt a szoknyám. Megálltam, hogy nem tettem magam a mérlegre...

320. zitezs
2015. jan. 8. 09:45
jaa éés tök ügyi voltam meg tudtam állni a vacsoráCSak teát ittam este!:)
319. zitezs
2015. jan. 8. 09:44

Jajj, ezt a vírus a gépemen teljesen ki vagyok tőle... :( A férjem tengap próbálta megmenteni, de nem ment neki, meg nem is volt hozzá most türelme.


A lényeg, voltam tegnap egy "hentesnél" aki az alkaformáló tornát tartotta. Annyira fáj mindenem, hogy beszarok ezer booocs... még éjjel is felébredtem rá. És holnap mi lesz?! Mennem kéne újra! váááá


Kipróbáltam a zabkorpával a tejbezabkorpát! eritrittel és fahéjjal. Jujj, gyerekek, hogy az milyen finom! Mint a tejbegríz! isteni!

2015. jan. 7. 22:48

Sziasztok, ma névnapoztunk!

így a vacsi jóóóóval több lett.

2 panírozott hús, ami sajttal és aszalt szilvával volt töltve, 5 kanál rizs, 1 db rántott gomba, görög saláta

1 szelet sült meggyes túrótorta


Kicsit túl mentem. Ez van.

Most olyan carul vagyok. Nem a kaja miatt, lehet megint beteg leszek.


Vettem kókuszolajat, kíváncsi vagyok milyen lesz azzal főzni.

317. Androméda72 (válaszként erre: 314. - Csobeka)
2015. jan. 7. 21:40
Titkom nincsen semmi, :D csak nagyon nagyon óvatos voltam. Még csak olivaolaj van itthon, azt tettem alá, és 2 percenként pici vizet, mert imád leégni, mindig fedő alatt volt, de mégsem jött le róla a panír, úgy látszik, a zabinak kell a fedés, legalábbis nekem így sikerült. 6ból 2 odaégett, szóval nem jó facebookzni közben :D ott kell állni és forgatni :D
316. Androméda72 (válaszként erre: 315. - Csobeka)
2015. jan. 7. 21:37
Én is állandóan a like gombot keresem :)))))))
315. csobeka
2015. jan. 7. 21:32
kar,hogy itt nem lehet lajkolgatni,olyan jo dolgokat irtok:) ugyhogy koszi ezuton a tippeket.pl raszokok a zabpehelyre:)
314. csobeka (válaszként erre: 310. - Androméda72)
2015. jan. 7. 21:30
jajdeugyi vagy!mi a titkod???nekem mindig olyan kemeny es szaraz,mintha forgacsot ragnal...vegul milyen olajban sutotted?
313. csobeka (válaszként erre: 286. - 32fcc62d1f)
2015. jan. 7. 21:29
Rendben,anyuci:))) ez kell nekem,a lelki fenekbe billentes...ma korrigaltam:3 km futas,20 perc erosito torna, es este egy latinos zumba.a kajaval sem szalltam el,ugyhogy bar mindennap igy tudnam csinalni...
312. zitezs (válaszként erre: 300. - Hamm)
2015. jan. 7. 15:21

Hamm, próbáld meg a zabpelyhes dolgot! Észre sem fogja venni a családod a különbséget. Teszteltem! Nincs más íze és állaga sem. Annyi, hogy ha spenótót csinálsz levelesből akkor mindenképp botmixerrel menj bele a forrás után


Sőt én a fasirtot sem kenyérrel csinálom. Hanem zabpelyhet áztatok be vízbe/tejbe és azt nyomkodom ki! Észre sem lehet venni!!


És még egy, a tesco-ban szoktam venni a zabpelyhet, kék átlátszó írkockásra hajaz a zacsija, ezek nem egész szemek, hanem már félig át vannak darálva. Finomabb mint az egész.


Viszont ma vettem zabkorpát és bakker ott nem szabad megvenni mert több mint 500 forint volt!

311. zitezs
2015. jan. 7. 15:16

Hamm!


Miért nem jó neked az cardiós torna? Próbáld meg a Norbi féle duci tornát, az bevezetőnek nagyon jó hidd el. Aztán szépen hozzászokik a szívecskéd és minden rendben lesz! Ne add föl, még egy 2 hetet tarts ki! Tapasztalatból mondom!

2015. jan. 7. 14:15
Képzeljétek, a zabkorpás rántott husi működik :D :D el sem hiszem, de nem égett le és nem lett kemény a panírja:D nyami :D
309. Androméda72 (válaszként erre: 297. - Zitezs)
2015. jan. 7. 13:22
Hurrá :) Nagy voltál, csak így tovább :D
308. 32fcc62d1f (válaszként erre: 306. - Anyett85)
2015. jan. 7. 11:38

Mindenből találsz, próbáld meg.

Nekem a 2. császár hozta elő, addig semmi gondom nem volt.

2015. jan. 7. 11:33
zitezs! Gatulálok, nagyon szupi! :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook