Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új diéta a Slim Integra fórum

Új diéta a Slim Integra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
40. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 39. - Eike82)
2010. okt. 11. 12:11

Ezt honnan veszed? Ha abból, hogy feljött egy olyan oldal, hogy itt nézd meg (pénzért), hogy az általad megnevezett cég fekete listás-e valójában, mert az lehet, akkor az nem jelent semmit. Bármelyik cégre lehet azt mondani, hogy "lehetséges, hogy...", aztán ha fizetsz, megmondom hogy tényleg az vagy sem.


Nem ezen múlik, hogy hülyeséget reklámoznak.

39. eike82
2010. okt. 11. 09:16

Sziasztok! Én is olvastam a Blikkben ezt a gyors fogyókúráról. Viszont, aki foglalkozik ezzel a termékkel, illetve a forgalmazója valószínű, hogy feketelistás... Nem nyomoztam tovább, mert eléggé fontos adatokat kellett volna megadni, hogy kiderítsem. Nekem elég volt annyi, hogy feketelistás lehet.

Találtam két olyan gyors fogyókúrás honlapot (nem adhatom meg, mivel tiltja a szabályzat), az egyik valami tablettás, a másik tapaszos kúra. Nem tudom, hogy ez blöff, vagy tényleg csoda? Nem mintha kipróbálnám, csak nehezen tudom elképzelni, hogy tényleg igaz. Mit gondoltok? Akit érdekli, melyik két honlapról van szó, szóljon, elküldöm külön mail-ben.

38. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 37. - Jnemargo58)
2010. okt. 7. 21:13

Ok, akkor neked valóban csak a nagyon jól összeállított és betartott étrend való. Minimum napi ötszöri evés, jól elosztva a szénhidrát, fehérje és a zsír.


Azt, hogy mennyi lehet a napi max kalóriád, az a mindenkori súlyod, életkorod és aktivitásod függvénye.


Ezzel ki tudod számolni:

[link]


Tulajdonképpen a mindenkinek ezt kellene csinálni, annyi különbséggel, hogy ha valaki tud sportolni és/vagy szaunázni, akkor picit többet ehet.

37. jnemargo58 (válaszként erre: 36. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. okt. 7. 19:18
Sajnos nálam - és talán sokaknál is - a szauna sem jöhet szóba, mert a mozgáskorlátozottságom mellett úgy vérnyomási, mint agyi keringési problémáim is vannak. És ez egy tankcsapda. Még az ízületi problémákra felírt gyógyfürdőbe sem enged be a doktornő, csak a vízi tornára, hisz ott jóval alacsonyabb a víz hőmérséklete. De oda is csak addig járhat az ember, míg fel van írva: három hét, míg bent fekszel a rehabilitációs osztályon. Uszodába meg magamtól nem tudok menni, akkor hol a megoldás?
36. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 35. - Jnemargo58)
2010. okt. 6. 19:43

A normál adag nem marad rajtad, mert ha mégis, akkor az több, mint a te normál adagod. Ez az egész nehézsége, hogy mindenkinek saját magának kell kitotóznia, hogy mennyit ehet anélkül, hogy felkúsznának a kilók.


Leadni meg csak úgy lehet, hogy többet égetsz, mint amennyit eszel. Ha nem tudod a mozgással növelni a kalóriaszükségletet, akkor sajnos a bevitt kalóriát kell jobban korlátozni. Ez a nehezebb, mert az ember nehezen mond le a jó kajákról.


Ha nem tud valaki mozogni, de nincs komoly vérnyomás problémája, akkor nagyon jól jöhet neki a szauna (annyit éget, mintha futópadon edzene).

2010. okt. 6. 19:23
Vannak sajnos, akik a sportolást, mozgást nem igazán tudják beiktatni napirendjükbe mozgáskorlátozottságuk, vagy egyébb betegségük miatt. Lehet, hogy nem is esznek sokat, de az a normál adag is rajtuk marad a mozgáshiány miatt. Nos akkor Ők mit tegyenek? Szerintem ezek a fogyasztó csodaszerek csak üzletet és szemérmetlen meggazdagodási lehetőséget jelent azoknak, akik kihasználják a tudatlanságunkat, vagy tehetetlenségünket. Ezen érdemes elgondolkozni!
34. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 33. - Veronika111)
2010. okt. 4. 20:45
Ha neki orvosi problémája van, akkor még jobban meg kellene gondolnia, hogy ismeretlen dolgokkal kísérletezik-e magán!
33. Veronika111 (válaszként erre: 30. - 96d1867028)
2010. okt. 4. 19:49
Lehet, hogy sokan lustaságból rendelnek, de én ismerek olyat(pont a barátnőm, aki mutatta nekem is a reklámot)aki önhibáján kivül nem tud lefogyni, és abban bizik, hogy valami anyagcsereserkentő hatása révén talán ettől beindul...
2010. okt. 3. 23:08
Én nem tudom melyik ujságba volt valamelyikszenybe ami a kezembe kerűlt,de nem is ez a lényeg.Egy egész oldalt szenteltek ennek de semmit nem ír róla csak hogy milyen hatékony.Hát az tény hogy nem sok igazság alapja van de azért érdekelne hogy miről is lenne itt szó.
31. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 30. - 96d1867028)
2010. okt. 3. 22:46
Sajnos van abban igazság, amit írsz. Elrettentő példa erre a P57 Hoodia Diet Pill kapszula... fórum itt a hoxán. Mindenféle mellékhatásokkal küzdenek, azt se tudják, ki gyártotta, mi van a kapszulában, amit szednek (nincs bevizsgálva Magyarországon természetesen)
30. 96d1867028 (válaszként erre: 29. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. okt. 3. 22:43

Lehet te és mások is így gondolják, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki így gondolja.


Mert ha így lenne, akkor ezek a cégek nem működnének. De sokan vannak, akik megrendelnek mindent abban a reményben, hogy sokat esznek de 1-2 csodaportól/bogyótól leolvadnak a kilók maguktól.

29. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 28. - 96d1867028)
2010. okt. 3. 22:39
Hátha 5 kilót fogyhat hetente 180 kiló alatt? Ezt senki se hiheti komolyan!!!
28. 96d1867028 (válaszként erre: 27. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. okt. 3. 22:36
Ja, persze sokan csak nevetgélnek rajta mások előtt, aztán megrendelik, mert hátha...
27. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 26. - 96d1867028)
2010. okt. 3. 22:35
Nem tűnt fel biztosan, hogy itt éppen jót nevetgélünk a legújabb csodaszeren :D
2010. okt. 3. 22:31

Sziasztok!


Nem rosszindulatból, de ne legyetek már ennyire libák, hogy csak bevesztek pár szem pirulát és máris fogytok!

Hihetelen, hogy vannak akik még mindig benyalják ezeket a baromságokat.


Utána persze csodálkoznak, hogy miért is nem fogynak le, és miért ment tökre a gyomruk az ilyen vacakoktól.


Kevesebbet kell enni, többet mozogni és kész. Aki ezt nem tudja betartani, az dagi marad.


Ennyi.

25. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 24. - Veronika111)
2010. okt. 3. 22:25

Isteni! :D

És mennyiért?!

24. Veronika111 (válaszként erre: 23. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. okt. 3. 21:21
Rendelni a megrendelőlap segitségével CSAK POSTÁN!!Se email, se ügyfélszolgálat. Neten sem a cégről, sem a termékről nincs semmi...
2010. okt. 2. 21:36

Ok, kezd összeállni a kép. Először elhintik mindenhol, hogy valamivel egy hónap alatt SX-es méretre fogysz, de nincs semmi info. Majd, amikor már mindenki erről beszél, mindenki keresi, tűkön ül, hogy mikor lehet már rendelni, akkor felfedik azt is, hogy hol lehet rendelni.


Heti öt kiló képtelenség, hacsak nem 180 kilóról indul valaki.

2010. okt. 2. 18:47
A blikkben láttam én is hirdetést. Nem irja, mi a diéta lényege(nem tudni hogy por, kapszula...) de heti 5 kg-ot igér. Nagyon kiváncsi lennék én is, hogy próbálta-e valaki, és ha igen, mi a tapasztalat?
2010. okt. 1. 11:47
Hol találtátok meg? Neten nem találok róla semmit? Valaki megosztaná velünk, mi is ez a Slim Integra egészen pontosan és hogy lehet utána nézni??? Köszi
20. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 19. - Offline)
2010. szept. 30. 15:57
Hol a francban olvastok róla? Mert ugye itt senki semmit nem tud. Illetve csak annyit, hogy ti olvastok róla :)
2010. szept. 30. 15:55
most olvastam ezt a diétát.Tud eről valaki valamit?Ez egy tableta vagy olyan mint a turbo D hogy csak egy bizonyos dolgot ehetsz vagy nem szilárdat.Vagy bármit ehetek és melé eszem a tabletát?
18. bujuli (válaszként erre: 17. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. szept. 29. 21:17
Én is beütöttem, de semmi
17. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 15. - Bujuli)
2010. szept. 29. 19:32
A gugli sem ismeri...
16. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 14. - Bujuli)
2010. szept. 29. 19:32
Közel jártam a megfejtéshez :)
15. bujuli
2010. szept. 29. 19:29
Szóval mi ez a slim integra?
14. bujuli
2010. szept. 29. 19:29

Pistánk Pista, de nem Besenyő, s a humora is hasonló. Hála Istennek nem pöttyös és nincs bajusza sem.

Na, szóval ez úgy volt, hogy még a házasságunk elején főztem tejbepapit, s kérdeztem, hogy kér-e. Erre ő azt kérdezte: kolbász van benne? Neki nem lenne gond a fehérjediéta, de hála Istennek nincs rá szüksége.

13. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 12. - Bujuli)
2010. szept. 29. 19:19
Mi van?! Csak nem Besenyő Pista bácsihoz mentél?! :DDD
12. bujuli (válaszként erre: 11. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. szept. 29. 19:16
A férjem is csak kolbásszal hajlandó megenni a tejbegrízt...
11. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 10. - Bujuli)
2010. szept. 29. 19:14
Ok, de szigorúan fagyikehellyel kísérve. Egy ismim állandóan vesz egy kiló fagyit a rántott hús mellé, mert neki az kell utána, hogy megnyugtassa a gyomrát :DDD
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook