Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új csapat, egyedül nem megy már nekem sem a fogyás! fórum

Új csapat, egyedül nem megy már nekem sem a fogyás! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
7. f9a0a36712 (válaszként erre: 6. - 39f5f6877d)
2008. okt. 16. 22:47
Bocsi, a méz hízlal. Több, mint 60% gyümölcscukor. Csak egészsésebb.
2008. okt. 16. 22:18

A méz egyébként nem hízlal.

Én is fogyizom, a szülés utni kilóktól kellene megszabadulnom. Ez 15 kg. Hát nehéz lesz és össze kell szedni minden akaraterőm.

De talán támogathatjuk egymást!

2008. okt. 16. 22:07
Én kinőttem már a bulis korból, és különösebb indok sem kell, de ha délután munkából hazaérek, "beindul a gépezet".....jön az úúúúúúúúúúúgyennékvalamit érzés, éhes sem vagyok, csak úúúúúúúúúúúúúúúúgy.....és sokszor mindegy mit. Ha elkezdem, nincs megállás.....
4. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 1. - A9031e5edd)
2008. okt. 16. 21:42
én buli után sose birok enni, bár hajnali 3 körül már éhen halok és azon az innivaló nem segít, de mire hazaérek emúlik.
2008. okt. 16. 21:39
Szerelem-boldogság kell Neked:-)))
2008. okt. 16. 21:32
Én pont így voltam 7 évvel ezelőtt! Majd holnap írok bővebben.
2008. okt. 16. 21:19

Sziasztok kedves fóromuzok!

Azért indítanám ezt a fórumot, mert már nehéz lenne becsatlakozni egy jól összeszokott csapatba, főleg azért mert nekem egy kicsit más is a problémán fogyás, hízás terén.

Teljesen egészségesen eszem, nem is nagyon kell odafigyelnem mert már kiskoromban nem tömtek chips-szel és csokival hane inkább mézzel és gyümölcsökkel....de mostanában egyszerűen zabálok!!!zabálok és addig nincs megállás az evéssel ha hazaérek este, amíg egyszerűen kidagadok és alig bírok járni.

nem vagyok kövér, se duci sőt, inkább a vékony magas izmos és közben csontos nő vagyok, akin egy gramm zsír nincs, de ettől még dagadok sokszor a sok zabától és nagyon zavar.

mindig elhatározom, hogy na most akkor nem nem és nem zaba hanem csak eszem és elég ennyi. ez reggel oké, ha ebéd után van dolgom akkor még oké de itthon vacsi és semmi programom nincs utána akkor wáááááá--és ha ne is vacsi után mert bulizom, de buli után...hiába határozom el, hogy nem megyek a konyhába ahogy hazaértem, és csak bezuhanok az ágyba, egyszerűen bemegyek egészena mézes csuporig és mint magyaráza: a méz most jót tesz hisz a buliban összeroncsoltam magam az alkohollal illetve tele vagyok büdös szmoggal.és nekem kell "muszáj" mézet ennem, és akkor utána ennem kell ezt hisz itassuk fel az alkoholt és akkor zabzabazaba!

nem bírom tovább, most elhatároztam az ismételten megbukott hetem utn, hogy holnaptól egyszerűen nem dagasztom fel magam.

ha ti is szenvedtek ebben talán tudjuk egymást támogatni és együtt sikerülhet leküzdeni az evési rohamot még ha nem is hízlaló kajákat eszünk.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook