Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új csapat, egyedül nem megy már nekem sem a fogyás! fórum

Új csapat, egyedül nem megy már nekem sem a fogyás! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2008. okt. 25. 17:19

sziasztok.

örülök, hogy mindenki irogat és vannak itt aztán tippek, trükkök:)

én feladatam a káposzta leves turmixot:)lehúztama wc-n már tegnap és nem is zabáltam.

este ettem egy ananászt:Dmert mostanában elég sokat veszek ahhoz képest...

és amikor hazaértem 3kor a buliból, akkor megettem a wokos kajámat amit igaz inkább mára ffőztem, de nem volt baj, hogy megettem. egy padlizsános, répás tofus kaját csináltam mustárral "fűszerezve"..de úgy hogy nem a végén raktam rá hanem már wokban összefőztem...nagyon jó lett.de legközelebb emberi időben eszem meg ha ilyet főzök.

ma pedig sikerült végérvényesen beragaodnom sajnos és 3 kilóval vagyok több!!!!de nem zsírban, hanem elnézést a infóért, szóval azzal...:)és ez kész..én naponta 2szer 3szor is megyek akár wc-re de most!!

tiszta görcs és stressz a szervezetm, hihetetlen...

szóval ma reggel ettem egy joghurtot és ittam egy gabonakávét ebédre ettem 2nagy almát pár kanál rizzsel és még előtte egxy kis zölségleves..és kb 4kor ettem kb.hümmm hát nagyon sok (sztem kb egy 3dl-s poharat megtöltő mennyiségű:)) jó házi szilvalekvárt, jó sok szilvadarabbal és tényleg masszívan igazi lekvárt:Damiben inkább dominál a gyümölcs mint a cukor.sajnos diabetikusat pont a szilvából nem raktunk el, de mind1.nem halok bele most az egyszer amgy meg a hashajtért tettem:)éd kb 30perc múlva sikerült elmennem de még van mit ...

na mindegy ezt csak vhogy ki akartam írni magamból, de muszáj elolvasni:)


ma is elmegyek bulizni, de mint etganp nem lesz "veszélyes".sokan szeretenek seggrészegen szinte már fetrengeni és nem tudják hol a határ, de én pl csak száraz vörös bort iszom és ha olyan a hangulat akor mellé előtte egy két mézes barackos pálinka:Dde ez is társoság függő, meg jómagamtól függő, mert ha nem akarok inni, nem iszom mert buli van.szóval elmondhatom hogy én vagyok a szerncsés bulizó, aki jól érzi magát, 10ből csak 2x van másnapja:) és mindig megmarad a pénze is, mert 10ből csak 2szer nem hívják meg:D


na szóval ma is lesz egy kis összetalálkozás a barátaimmal és elzenélgetünk, vagyixs ők, én mhallgatom őket:)


este pedig ha hazaérek akkor egy joghurtot fogok megenni, és hussanok fel a szobámba, és akkor a káposzta is megmarad, mert tudok majd emészteni.


na ez hosszú és abszolút nem fontos beírás volt, de nem baj. tényleg jó volt leírni, kiírni:D


kellemes estét nektek.

majd nekem is vannak jó kis receptjeim, le is írom őket, csakmár sokat írtam:D

2008. okt. 25. 15:38

Szaisztok,

Itt vagyok még én is:-) habár tegnap éjszaka dolgoznom kellett és be-be csúszott egy-egy darab keksz, gumicukor, nade 11 órát végigallni egy nyomdaban, muszaj volt valamivel ébren tartanom magam. reggel, illetve délben amikor felkeltem ittam egy tejsekávet és még a zöldségestálból amit 2 napja csinaltam, csak megszórtam kis sajttal. Utanna elmentem a párommal egy órat biciklizni, olyan jó volt, este meg még Norbi torna a lelendö sógornömmel....és estére terveztünk egy-egy pohár bort egy kis mozarella és paradicsom falatkákkal...Norbi szerint egy pohár bor még nem árthat meg, nem igaz lányok?

125. Kiss Mária (válaszként erre: 124. - Rosa)
2008. okt. 25. 10:11
Ok köszi
124. Rosa (válaszként erre: 109. - Kiss Mária)
2008. okt. 25. 10:06

Sziasztok!

Bocsi,most nincs időm válaszolni,később jövök,addig ha van kedved nézd meg a WW-sek topikját,aranyos és tapasztalt lányok szivesen válaszolnak neked mindenre.

Később én is benézek.Neve:


"Weight Watchers pontértékek"

123. Kiss Mária (válaszként erre: 121. - Csutkababa)
2008. okt. 25. 09:14
Köszi aranyos vagy:))) Majd teszek bele egy kis édesítőt.:)) Én is főzök közben mert ma megfőzök holnapra is
122. Kiss Mária (válaszként erre: 119. - Csutkababa)
2008. okt. 25. 09:14
Nálunk csak délelőttös suli van, de így is nehéz, pláne edzésnapokon. Előtte nem tanul utána meg fáradt már...
2008. okt. 25. 09:13

most megyek kavezni, mert tudod,nekem reggel minimum 3 meg kell inni, hogy ezshez terjek, es meg csak 2 ittam :DD


c(_)


tessek neked is foztem :)

semmi cukor nincs benne :))

2008. okt. 25. 09:12

no, visszaterve a dietara, tegnap en megkaptam a pontokat, ill melyik kaja hany pont, es nem tunik nagyon durvanak,sokminden belefer.

nem kell annyira megvonni mindent a szervezettol,es belefer egy kis edesseg is.

kivancsi leszek ra,meg hatha a szervezetem is orul az ujdonsagnak.mert ugyerzem mar elfaradtam is egy kicsit, hogy orokke megvonni mindent magamtol.

majd meglatjuk, hat a szervezettol is fugg, azt tudom, de most egy kicsit elengettem magam,es fol is szaladt 3-4 kilo, de az is igaz piros betus napok vannak, es lehet 3 kiloval tobb is az ember ilyenkor, legalabb is azt olvastam valahol,nem tudom igaz e???

119. csutkababa (válaszként erre: 117. - Kiss Mária)
2008. okt. 25. 09:09

nalunk is detto ez van...

csak az a baj, hogy most a kicsi is delutanos, szoval mikor haza er este fel 7.

akkro mar sajnalom kinozni, meg hat hulla faradt is.

reggel ugye meg en nem vagyok otthon,es kepzelheted mennyire tanul :DDD

de alig varom, hogy mar reggel menjen suliba, akkor delutan legalabb fulon csiphetem,es kinozhatom :))

118. Kiss Mária (válaszként erre: 116. - Csutkababa)
2008. okt. 25. 09:08
Az jó:))) Én sem panaszkodhatom, bár az igazságtalan, hogy a munkatársam feleannyi munkáért amit ráadásul otthon végezhet alig kap kevesebbet mint én. Nem én kapok keveset, hanem ő sokat és mégis méltatlankodik.
117. Kiss Mária (válaszként erre: 115. - Csutkababa)
2008. okt. 25. 09:07
Igen ismerős! A suliban soha nem történik semmi nem lesz dolgozat, felelés, nincs házi, aztán noszogatom, hogy azért tanulja meg hátha mégis "véletlenül számonkérés lesz. Na másnap hazajön anya tényleg volt dolgozat... Ha tanul 4es 5ös, ha nem akkor képzelheted... Nem buta de iszonyúan lusta, pedig most bele kéne húznia mert 8. és felvételizni fog hamarosan
116. csutkababa (válaszként erre: 114. - Kiss Mária)
2008. okt. 25. 08:59

ooo, hat az super!!!

nekem nem gond, mert csak minden masodik honapban kerulok sorba a szombati meloval, mert egyik honapbana tesom van itt, a masik honapban meg en ,marmint az utolso szombaton.

es nagyon jol is fizetik :DDD

115. csutkababa (válaszként erre: 112. - Kiss Mária)
2008. okt. 25. 08:57

jol vagyunk ,a konyham lassan keszul, de a parom es belekezdett onala a kisestesbe, ott is most felfordulas van, haba a konyha meg aszoba kesz van, csak meg ma bekell pakolni a konyhat.

aztan jon a furdoszoba, eloszoba,a tobbi szoba az iden nem lesz kifestve, mert nem kell.

aztan jon a zen hazam sorba, mert egyszerre eleg neki 1 hazat rendbe hozni.

en meg alig vatrom mar, mert mar nagyon unoma cirkuszt, es hogy nem halad, de egyenlore turok :DD

a gyerkocok jol vannak, allandoan megy a harc a tanulas vegett,meg tudod mar...sose nincs lecke :DDD

114. Kiss Mária (válaszként erre: 113. - Csutkababa)
2008. okt. 25. 08:56
Nálunk szombaton nincs munka, még akkor sem ha munkanap lenne le kéne dolgozni valami hétköznapot. Ennyiből jó, hogy a főnököm házában van az iroda, hétvégén látni sem akar minket.:)))
2008. okt. 25. 08:54

te is melozol?

mert en igen, de csak havonta 1 szombatot, az utolsot, a tobbin nem kell.ma is csak 14 oraig,azt meg valahogy kibirom :))

112. Kiss Mária (válaszként erre: 111. - Csutkababa)
2008. okt. 25. 08:54
Nem bírnám én sem, még este is szoktam enni felvágottat salátát, tornázom bár nem rendszeresen de igyekszem egy héten legalább 4szer. Ti hogy vagytok? Házad alakul? Gyerkőcökkel mi újság? Kaptam a boltban Norbi termékeket ilyen se volt még itt, majonéz, mustár, ketchup, joghurt, puding. Majd átnézem ezt a pontrendszert tüzetesen, de ma fennforgás lesz nálunk, holnap meg temetőbe megyünk vidékre.
111. csutkababa (válaszként erre: 110. - Kiss Mária)
2008. okt. 25. 08:50

hat en se tudom, de o nem evett csak egy nap egyszer, en bizos megdoglenek, ha csak 1* ennek 1 nap.

futott, tornazott, nekem ez se megy.

meg tornaztam jobban mennt, de miota lebetegedtem, tornazni se birok, pedig hianyzik, de nem merem megprobalni se, felek megint korhaz lenne a vege, vagy megrosszabb.

lebenulni aztan meg plane nem akarok.

hat marad a dieta.

most ezzel a pontos rendszerrel probalkozom en is, tegnap kezdtem, es nagyon sokminden belefer a 27 pontba,nem voltan ehes este se.

110. Kiss Mária (válaszként erre: 108. - Csutkababa)
2008. okt. 25. 08:47
Szia!! Gyerekek jól vannak, élvezik most a hosszú őszi szünetet. Megyeget a fogyi csak eléggé lelassult egy hónap alatt jó ha 3 kg lemegy. Eltűnt arról a fórumról szinte mindenki sajnos, már Szilvi be sem ír. Nem tudom neki, hogy sikerült olyan szépen lefogyni, én már sokszor kínlódok aztán mégsem megy fele olyan gyorsan sem.
109. Kiss Mária (válaszként erre: 106. - Rosa)
2008. okt. 25. 08:45

Sziasztok!


Köszi megkaptam. Nagyon érdekes, tényleg lehet vele hatásosan fogyni? (mert olyan ételeket is enged, amit más nem igazán, ami persze nem baj:))).) És milyen mértékű fogyás érhető el vele pl 1 hónap alatt? Ha nekem mondjuk 27 pont a megengedett, akkor kell annyit ennem, vagy ha kevesebbet eszem, akkor gyorsabb a fogyás? Köszi előre is a választ

108. csutkababa (válaszként erre: 105. - Kiss Mária)
2008. okt. 25. 08:43

szia, de regen lattalak, ugy szet esett a regi csapat,hogy vagyo?mi ujsag veled?

gyerkocok jol vannak?hogy megy a fogyi?

puxxx

2008. okt. 25. 08:05
jo reggelt csajok!!
106. Rosa (válaszként erre: 105. - Kiss Mária)
2008. okt. 24. 20:48

Küldtem privit,megkaptad?

Nem rakta be a hozzászólásomat az előbb...

105. Kiss Mária (válaszként erre: 104. - Rosa)
2008. okt. 24. 20:16

Sziasztok! Megküldenéd nekem is az élelmiszerek pontrendszerét? Előre is köszi:

email: nemesmari@freemail.hu

104. Rosa (válaszként erre: 102. - Csutkababa)
2008. okt. 24. 20:15
Nem,nincs meghatározva mit mikor egyél,ugyanúgy CH és zsirszegényen érdemes enni,mint egyéb diétánál.
103. csutkababa (válaszként erre: 101. - Rosa)
2008. okt. 24. 15:39

tornazni meg nem merek, mert 2 honapja porckorong servet kaptam, 6 napig benan fekudtem otthon az agyban, iszonyu fajdalmaim voltak, szo szerint a hajam szaggattam,es uvoltottem a fajdalomtol,es a tehetetlensegtol.

most mar jol vagyok,de elotte tornaztam norbi duci treningre, elobb az egyesre, aztan a 4-re,es amiota lerobbantam, majd jobban lettem, nem merek tornazni, habar mar nagyon hianyzik.

lehet majd ovatosan ujra elkezdem a duci 1et, az nem olyan megerolteto.

nem is tudom, de nagyon hianyzik a mozgas, a napi mozgasom az annyi amit itt az irodaban mozgok, az nem sok, es gyalog jarok dolgozni, az oylan napi 30 perc seta.

ez keves tudom, de most nem megy tobb,nem is merek hozza fogni az az igazsag,de pedig tervezem...csak huzom halasztom, no, majd talan a hetvegen raszanom magam

2008. okt. 24. 15:36

en eletmodot valltottam mar 2. eve,

nem eszem se cukor, se zsir, krumpli,feher liszt teszta,peksutemeny,rizs is csak nagy ritkan.

de azert ez nekem nagyon jol hangzik ez a pont dieta.

es nem kell akkor figyelni, hogy mit mikor szabad enni mint az updatenal??

mert azt is csinlatam,kissebb nagyobb sikerrel...

101. Rosa (válaszként erre: 99. - Csutkababa)
2008. okt. 24. 15:21

Igen,kezdetnek nem is rossz!És ezzel életmódot is tudsz váltani,nekem ez is fontos volt.

Arra figyelj,hogy az alsó pontértéket mindig meg kell enned,különben lelassul az anyagcseréd!

És ha tornázol,ne vonj le rá pontot,akkor fogysz.

2008. okt. 24. 15:17

en mar este nem jovok,mert en legtobbet munka ido alatt vagyok itt, mert otthon mar nem nagyon van idoma gep ele ulni.

de ha tehetem majd benezek.

lassan mulik ma az ido, meg csak negyed 4, es holnap is melozom 14 oraig.

de ez csak havonta 1* van ,utolso szombaton..

csak bar legyen munka is, mert akkor jobban mulik az ido.

99. csutkababa (válaszként erre: 98. - Rosa)
2008. okt. 24. 15:16

nagyon jo dolgokat talaltam benne, pedig meg epp hogy csak kinyomtattam,es csak bele kukkantottam.

en ahogy szamolom, ma 20 pontot ettem meg eddig, es ez kezdetnek nem is rossz, meg 7 pont belefer :))

98. Rosa (válaszként erre: 97. - Csutkababa)
2008. okt. 24. 14:54

Szivesen!

Este jövök!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook