Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új csapat, egyedül nem megy már nekem sem a fogyás! fórum

Új csapat, egyedül nem megy már nekem sem a fogyás! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. jan. 15. 15:36
boldog uj evet lanyok, habar, latom sehol senki...
216. csutkababa (válaszként erre: 215. - Teva007)
2008. dec. 7. 16:19

ehetsz pizzat is,csak mértékkel..mondjuk 2 szelet??

ja, tudom,nehez kibirni,de ...ha fogyni akarsz,le kell mondani par dologrol.ill.kevesebbet kell belole enni..

215. teva007
2008. dec. 5. 17:03
tesómnak pizzát kell sütni muszály megállnom hogy ne egyek
214. csutkababa (válaszként erre: 213. - Teva007)
2008. dec. 5. 11:10

szia, udv itt minalunk:))

hat a husi az rendben van, de a krumlpi helyett,nem lehetne mondjuk finom salata??

es akkor meg fogynal is tole,de a krumplitol nem fogsz fogyni sose.

kell akarat ero is,es elhatarozas, meg tuzz ki 1 celt magad ele, akkor van motivacio.

ha nem igy teszel, akkor nem is akarsz igazan lefogyni.

en voltam 105 kilo, az elso cel amit kituztem magam ele, az a 90 kilo volt,es elerhetetlennek tunt, mert az minusz 15 kilot jelentett.

amikor eloszor voltam 89 kilo ,annyira boldog voltam, ropkodtem:))

aztan lassan lettem meg sokkal kevesebb is.

evek alatt fogytam le,az igaz, de sose adtam fol.

mindig ujjab celokat tuztem ki magam ele,probaltam elerni oket.

sikerult.

most 3-4-5 kiloval kuzdok, de nem kene,csak akaratos vagyok,es onfeju,es akkor is megcsinalom.

en mar szultem 2 gyereket, 35 eves vagyok, ha mindig ennyi kilo maradok, mint amennyi most vagyok(74) akkro se dol ossze a vilag.

de akkor is bennem van most is, hoyg jo lenne 65 kilo lenni,de szerintem sose leszek olyan "keves"

de az igazi allmom a 65 kilo, ami egyre elerhetetlenebbnek tunik.

sok problemam van jelenleg a nagyobb fiammal,nem igazan van idegem most a dietaval torodni, persze nem zabalom magam halalra, probalok oda figyelni mit ezsem es mennyit, es foleg, hoyg mit mivel.

hat hussal krumplit nem,akkor inkabb csak hus egymagaban.

vagy krumplit egymagaban...

de a dontes a te kezedben van.

ezek jotanacsok, amit ha akarsz megfogadsz, ha nem hat nem.

nem kioktatas ez < a reszemrol, csak probalok segiteni.


udv

213. teva007
2008. dec. 3. 17:06
16 éves vagyok 172cm és 70kg és sehogy sem tudok fogyni ma is jól belaktam délben husival meg krumplipürével ez így nem fog menni.........:(
2008. dec. 3. 17:04

örülök, hogy írtál a témában mert jó olvasni vakitól aki már idősebb és többet tapasztalt az életből mint én.

nem vagyok én suliőrült, sőt:)családunk feketebarija..én inkább csak az utolsó percek nézzük át ember vagyok:)

bulizok, kimozdulok, és elvagyok a társoságokban is.

én vagyok a nagypofájú, centrum ember aki mindenkit megnevetted, vagy segít ha kérik.

amúgy 20 éves vagyok és budapesti:)

a vársot azért írtam, mert ugye falun-elnézést a kifejezésért, de magyarországon van falu és bp. és a hangulat nagyon más a fővásorosn kívül bármilyen téren. pasizós téren is.

volt már több barátom, ennél is több randizgatásom, de nagyon aggyal gondolkodó ember vagyok a pasizós téren is, és nem tudom elengedni magam, nem tudom saját magamat "megajándékozni

" a lazasággal. ez tőlem nagyon hülyén hangzik meg tornász voltam és laza vagyok fizikalilag csak lelkileg nem:)

a fizikai lazaságom, na hát ez vmi tökély nem csak tornász területen:):):)de ahhoz el kéne jobban engednem a korlátolt érzéseimet és ha randizom, ha kialakul vmi, ha összejövök vele és elvagyunk, akkor egy pillanat alatt ne zavarjam össze magam, zárkózzak be és szakítsak.

megijedek attól, jajjj nekem ez már nem racionális, ez már más világ, itt a saját intim, lelkiérzéseim a főszereplők. ezt a kaput becsapom ha "veszélybe kerülök" és elcseszem.

na hát ez van, ja és még egy.

nem hiszek abban hogy "az egyetlenem" "életem szerelme" megismétlődhet.

sokan járnak 1, 2 több emberrel mielőtt megtalálják azt akivel összeházasodnak, ja és hát vannak akik még akkor is szakítanak-elválnak, tehát még akkor sem boldogok egy emberrel.

én vhogy kiskoromban is mondtam anyunak hogy anyu én nem tudok úgy "egy embert szeretni" aki az akutális mint "az édes drága egyetlenem" ha 6 hónap 2 év után szakítok és 3hónapra rá van egy újabb "egyetlenem, életemben szerelmem stb"

akkor mi ez az érzés, hogy egyetlen?ha ez csak egy kedves becézés és nagyobb arányban nem igaz a szó igazi jelentése.

nem tudok így szerelmes lenni, mert egy két hét hónap után érzem hogy jajj basszus most megy az időm, vége lesz úgy is szép jó de véges, akkor minek járunk még? és jön a szakítás máris.


nem tudom mennyire érthető ez neked?

megpróbáltam leírni vhogy mi van bennem.


anyum nem nevelt erre amúgy ez nem családi nyomás, nővéremnek is már volt több "ő" "szívem egyetlen szerelme"

én más vagyok. nekem csak egy kell, és van bennem egy erkölcsi morál is hogy oké eljárkálok, elmegyek egy szintig vkivel, de ha pl egy nem szerelmes kapcsolatban túl megyek egy szintemen még magamat szidom, hogy ezt nemlehet szerelm nélkül, ekkora segg ne legyek.


na ez hosszú.

most befejezem:)

2008. dec. 3. 08:04

hu , hat ezt sajnalattal olvastam, mert szerintem nagyon helyes csajszi vagy,habar nem akarsz kepet kuldeni magadrol,de mind 1...

nem kene, hogy ilyen gatlasos legyel, mert az nem vezet semmi jora.

tudom,tudom, konnyu ezt mondani, de ha igazan tetszel annak a fiunak, akkor ugy tetszel ahogyan vagy,es ne gorcsolj feleslegesen...

en csak ezt tudom mondani,es ugy van ahogy gondolod, ha nem tetszenel neki oda se menne hozzad.

nem is tudopm hany eves vagy, azt se tudom irja e az adatlapodon, de kene egy kis pasizas mar, szerintem,igen,a suli is fontos, en nem is azt mondom, hjogy huu de minden aron pasizz, mert ha nem akkor,,,ez meg az...

nem, csak gondolom kene egy kis torodes, kenyeztetes, mert biztosan nagyon szep vagy,es a pasik a tenyerukon hordananak...

no, magadban mar el is kuldtel a francba talan, es gondolod, torodjek csak a sajat dolgommal, igazad is van, csak azt szeretnem mondani, hogy nem legy bizalmatlan, es bizz magadban, szep vagy, es tetszel is,csak ha magadba fordulsz, az nem jo...sok lehetoseget elmulasztasz igy,nem azt mondom hogy a boldogsaghoz,de minden embernek kell a szeretet, es a torodes, es mondjuk en nem tudnek anelkul elni, nekem olyan a szeretet mint a levego, nem tudok nelkule elni.

no, abba is hagyom, az okoskodast, te tudod a sajat dolgod, csak azt akarom mondani, ne legy gatlasos,a fiuk se tokeletesek, lehet,hogy o megjobbanm szorong aki oda megy hozzad, lehet,hogy neki meg nagyobb batorsag kellett, hogy meg tegye az elso lepest..a fiuk jol tudjak ezt palastolni, de belul ok is idegesek, sot,meg jobbna mint mi lanyok.

jo, en mar kinottem a pasizos korbol,elettarsam van tobb mint 7 eve, de ezt mar tudod,de en is ugy voltam vele,mikor o kezdemenyezett, hogy biztos csak probalkozik, es ennyi, de semmi komoly,egy ideig haritottam is, mint aki nem is sejti mi a szandeka,de csak nem adta fel,e s ujtra es ujra ostromolt,.

de eljon az az ido, amikor mar ugylatjak a fiuk is, hogy no, jo akkor ennyi, ez a var bevehetetlen,es tovabb allnak,e slehet hoyg ott viszi a boldogsagot is el---

nem lehet tudni, de azert en nem bantam meg, hogy engedtem utobb a csabitasnak, mert ennyi torodesben, boldogsagban,soha eletemben nem volt reszem, a ferjem ill ex ferjem soha nem tudott ilyen boldogga tenni mint akivel most elek.

no, filozofiat abba hagyom, legyen szep napotok, nem kell ram halgatni, de talan erdemes megfontolni.


pussszzzszszszs

2008. dec. 2. 17:46

ha nekem eltűnne a mellem vagy a fenekem az nem lenne feltűnő nagyon, mert nagyon lipilapi vagyok.

mellileg nem értem miért?mert anyumnak van rendesen és kb egy az egyben olyan vagyok, mint ő-talán csak én lettem ennyire hasonmása anyumnak a3 gyerek közül.feneke neki sincs sok, sélesebb csípő és inkább laposabb fenék.

na nekem se mellem, se annyi fenekem mint anyumnak:( mondjuk már megszoktam, így alakultam..ha lenne mellem arca esnék, fura lenne:):)

néha félek, amikor épp olyan helyzetben vagyok egy fiúval, hogy wáá vajon mi lesz ebből, tuti nem lesz neki így oké ...de aztán tévedek, és rájövök nem kell izgulnom, nem kellett volna, mert ha nem szereti az a pasi a melletlen nőket, aki odajön hozzám, akkor nem jönne hozzám se oda.de mivel odajön, hát biztos nem volt kizáró ok az illetőnek.

mondjuk nagyon nem vagyok pasizós.ez hülyén hangzik, de nagyon félénk vagyok ez bizonyos határ után...ez valószínűleg, sőt biztosan azért van mert semmi önbizalmam nincs a testemmel szemben.

ruhában, a biztonságos ruhában elflörtölészek, járok én:)csak amikor lehull a lepel, teljesen bizonytalanság, feszengés lesz urrá rajtam:(:(szornyű nem?

annyi ronda, tényleg nem az hogy dagatd vagy vékony, hanem ronda ember van kiengyensúlyozott kapcsolatban.buták, hülyék, retardáltak, okosak, drogosok, büdösek, zsíros hajúak, pattanásosak és egyb kategórik elvannak a másikkal, én meg ha védtelennek érzem magam bezárkozom és szakítok minél hamarabb, mert félek a saját szabad érzéseimtől és nem tudom elengedni magam a nagy feszengésben.:(:(:(


remélem egyszer sikerül levetkőznöm ezt...

hülye világ!!miatta annyi előítélet alakult ki, nem érzem magam tökéletesnek, és persze ott van hogy "nem is kell annak lennem!"- és mellette "de igen kell, vagy legalább is a saját maximumomat érjem el!!" és akkor ilyen szorongás alakul ki a be nem teljesülés miatt.

209. csutkababa (válaszként erre: 208. - A9031e5edd)
2008. dec. 2. 08:05

szia kedves kis tanulo-manoken-gyorsgepelo,neha nem jol ragozo,allandoan porgo almacska :)))


hat igen,az elet bonyolult,es kell is porogni, mert olyan rovid, hoyg lemaradunk sokmindenrol ha nem sietunk..

a kajalassal most nekem se nincs gondom, max annyi, hogy azt is megeszem a mit mar 2 eve nem szoktam,pl:csinaltam kokuszos turos golyokat,es bekaptam vagy 10-et belole.

aaaa,mar nem is izgat annyira, de nem zaba roham,mert ha az lett volna, akkor egyedul eszem meg az egeszet.

latod valltozik az ember te se hittel a kaloriaszamolasban, en meg abban nem, hogy valaha leszek 75 kilo, amikor 105 voltam :DDD

es lettem meg kevesebb is.

jo ez igy, nem kell nekem annyira lefogyni, mert a parom mar igy is megjegyezte anya hova tuntel ?:DDD

persze, mert ha fogyok a melltartobol is tunik el a mellem,es lapos a fenekem, ezt meg az en emberem nem szereti :DD

hat, tudod mit, en mar nem gyotrom magam, maradok ilyen 73-74 kilosnak, ha lejjebb megy,akkor hurra, de ha ennyi marad, akkor is o.k.....megyunk tovabb..

jo itt beszelgetni,es akinek nem tetszik a legrok,az ballagjon tovabb,minek jon ide beeeeee


puszi nektek,

csa!!

2008. dec. 1. 18:58

maximálisat, és elégségeset-csak nem tudok ragozni:)

angolul jobban beszélek amúgy, de komolyan.mondjuk nem baj, úgy is megyek usába el az ugarból..

2008. dec. 1. 18:56

oszton a csutkababa hozzászólását.

ez itt békés társoság lenne, az is volt, amíg a témánkon belül nem piszkáltak fel minket egyesek-pontosan egy vki.


mindegy-fenszar dolgunk van,hogy ennyi gépelhetünk-bizony:)

amúgy ma már mindenhol lehet gépelgetni és ha ügyes az ember, akkor akár oldalakta is gtud írni pár perc alatt-ezt gyorsgépelésnek nevezzünk:)


nekem nagyon jó a nem zaba érkezés.

régen elleneztem a kalória számlálást, de most ez jön be, mint már 1000szer mondtam.:)

meg sok időm van-ez olyan időigényes:)


amúgy egy percem sincs, ja de-amikor gépelek:)-

egész múlthéten dolgoztam, most ezen meg a következő héten zh-k és zh-k és zh (megjegyzem, én azért nem az a leülök tanulok ember vagyok-én okos vagyok:)és megjegyzem a suliban..viccen kívül, sztem 10éve, hogy én utoljára, nekiültem volna annak a tipikus tanulásnak.nem megy egyszerűen. a vizsga előtt 1nappal nekem bőven elég egy kis olvasás, előtte nem is tudom rábeszélni magam, kell egy kis utolsó pillanatok stressz-hogy érezzem mennyire gáz ha elcseszem.de bejön, mert általában hozom a maximálist, vagy ha azt nem az elégségest-de az ritkább és utált tárgyak esetén elégszem meg vele.)


na rámjött a szómenés...megyek is stressz tanulni, holnap is van egy zh-m:):(


puszi a rendes, kedves és barátságos tagoknak!

aki bunkó az nem kap semmit:)

206. csutkababa (válaszként erre: 204. - Ebcfbfbb78)
2008. dec. 1. 08:44

hat en nem tudom draga gesztenye, de neked valami bajod lehet.

vagy nincs pasid,es frusztralt vagy,mert nem vagy kielegitve,vagy van, de akkor se vagy kielegitve,es ez megjobban ilyenne tesz teged.

nem zavarnak a tamadasaid,de erdekes nem csak nekem nem tetszik a stilusod, hanem masnak sem ebben a forumban.

ha tudnad mi az a porckorong serv, nem kerdeznel ennyi butasagot,hogy ha 1 kilo cukrot nem tudok felemelni, akkor hogy tudok ennyit gepelni..

bocs,de en nem ertelek..

mi koze van a gepelesnek, a sulyhoz, a cipekedeshez?????

olyan szerencses vagyok, hogy hala Istennek nagyon jo munkahelyem van,es raerek ennyit "gepelni"

de ettol fuggetlenul,tovabbra se ertem a kerdest,magyarazd meg, varom...


a lany ha vissza is jott masik nickel,az engem nem erdekel, mert ilyen zavaros elmejuekkel nem ohajtok beszelgetni.

ez sokmindenbol kiderul,ha valaki allandoan tamadja a masikat, hogy valami nincs vele rendben..

probald megtalalni a lelki bekedet, mert ezzel a tuskes modorral nem teszel jot maganak ,csak ugy arad beloled a negativ energia, meg igy a neten keresztul is.


sok sikert a gyogyulashoz.

205. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 195. - Csutkababa)
2008. nov. 29. 15:08
amúgy meg honnan tudod, h az a lány nem jött vissza más néven?
204. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 194. - Csutkababa)
2008. nov. 29. 15:06

ez érdekes.

akkor hogyan tudsz ennyit gépelni ha még egy kiló cukrot sem tudsz felemelni....


amúgy nem tukmáltam senkire a termet.

én is alig tudtam magam rászánni - de bejött nekem.

nem izompacsirta akarok lenni.

de már jól nézek ki megint.


vkivel itt beszéltünk aki szintén jár....


ez a másik csaj meg beszólt - naná, h nem hagyom magam.


ennyi.

2008. nov. 28. 11:02

Sziasztok csajok,

Hát magam is meglepödtem, hogy ezen a heten szinte a kedd kivételével alig ettem valamit. Ki is birtam. Pedig a piros napoknak is most kell jönnie, habár nem tudom, mert most hagytam abba a fogamzásgatlót és eltelt már majdnem 5 hét, fáj a hasam is, fel is vagyok puffadva 2 napja, szóval a atünetek arra utalnak, hogy hamarosan megjön. NA mindegy. A mérlegre nem állok, ellenségem:-) De jobban érzem magam pár napja, amióta keveset eszem. Néztem pár hónappal ezelötti képeket magamról, hát sz´ßamomra eleg szembetünö a különbség. Utalom magam egy kicsit, hogy így elenegdtem magam, nem kicsit nagyon.

Most meg jön a karacsony és tutira ki nem hagyom az édességeket, ugyhogy ha van csajok jó fogyis sütireceptetek, akkor szívesen várom:-)

Most megyek, mert mennem kell kiterígetni...

További szép napot Nektek!

202. csutkababa (válaszként erre: 199. - Chrissy26)
2008. nov. 27. 09:25

ne legyel mar elkeseredva,ne marcangold magad.

mind ezt tesszuk neha,

en is tegnap elott bafaltam 2 tanyer tejberizst,es utana 1 piciket lekiismeret furdalasom is volt, de aztan ra jottem, hoyg nem kellenne,h az legyen.

en most ezt a pont rendszert kovetem,es nekem nagyon tetszik, mert mar kb. fejbol tudom melyik kaja mennyi pont,es persze nem gramozok en semmit, csak mar ugy kb. fejbol szamolom a pontokat,de mivel az nap amikor a 2 tejb.rizst meettem elotte alig ettem valamit, mert nem voltam ehes,elmaradt..es igy estefele olyan 6 ora fele megettem a 2 tanyer r.

nem leptem tul vele a napi megeheto pontokat, csak en mar vagy 2 eve nem eszem rizst,es most banntott, hoyg miert ettem.

de ez huyleseg...

nem hiztam toole reggelre 20 kilot :DDD

szerintem nekem ez a pont szamolgatas bejott, es kezdem erezni az eredmenyet is.

a nadragomon is erzem, bovebb lett,es az ovemen is 1 lyukkal arrebb kell csatolni..

ez valamit jelent,kiloban 74 vagyok, de nem reggel ,hanem egesz nap utan.

tehat nem reggel allok ra, hanem este,es haaaat nem mint ha meg lennek elegedve, de volt mar rosszabb is.

a nyaron 69 voltam, aztan mikor a korhazbol kijottem voltam 67 is,vagy meg kevesebb, de soha nem akartam betegseg alltal fogyni,es igaz hoyg orultem, hogy fogytam, de nem azon az aron.

akkora fejdalmaim voltak, hogy 2 napig is nem ettem semmit, aztan fel szelet hust,es megint 1-2 napig semmit..szoval ne kerjen belole senki, amikor a fajdalomtol es a kintol nem tudod a falatot a szadba tenni,mert nem vagy ra kepes, hoyg megragd,es lenyeld,mert iszonyu kinokat elsz at,es a kaja se kell...

most vissza szaladt 5 kilo,na es akkor mi van, de inkabb a kilo, mint a benan fekves az agyban.

nem eszem en most se nemtudom en mennyit,csak jobban esik a kaja, voltak ugye a zaba rohamok, meg tudjatok mert mar irtam rola..

most egy ideje jol tartom a kajalast, es lassan leadom majd ezt a par kilot.

en voltam mar 105 kilo is,

a 74 az unnep szamomra:)))

en mar szultem 2 gyereket, nem akarok en Cindy Crawford lenni :DDD

csak hogy ne fojjak mar szet mint egy zsircafat..

ha sose leszek 65 kilo az se erdekelengem igy szeret a parom,es amikor 67 kilo voltam, a nok honnan fogynak eloszor na honnan,??a mellukbol,es tenyleg lotyogott a melltaroban, el veszett,es lapos lett a fenekem is,es a parom meg is jegyezte, anya hova tuntel ?:DDDD

szoval dont worry,bee happy csajok, szepek vagyunk igy ahogy vagyunk, kicsi odafigyeles es ennyi az egesz ,

a karacsonyra meg ugy keszulok, hogy rendeltem a bio boltban tonkolybuza lisztet, veszek fruktozt,es ezekbol csinaloma sutiket, van curok nelkuli puding is, a margarin helyett majd vajat hasznalok,es van dietas csoki, amibol lehet ontetet a kalacs tetejere, vagy majd lesz valahogy,

van sok dietas receptem sutikre,semmi baj nem lesz a karacsonytol sem.

ha akarjatok megfogadjatok a tanacsomat a sutikkel kapcsolatban,szerintem egy probat meg er..

mert azt senki ne varja, el, hoyg ne egyek meg egy falat edesseget se, az unnepek alatt.

szerencse a szaloncukrot nem szeretem,de semilyen izben, de sutiket csinalok magamnak,az tuti.

persze dietasakat.

es nyugodtan varom a Jezuskat :DDDD


no, ez tenyleg regeny lett:)))

millio puszi nektek,es oda se neki :DD

2008. nov. 26. 23:52

lányok!!!ez, hogy mind2n írtatok újra, annyira jól esett, márcsak a zabarohamom leküzdése miatt is!

látszik tényleg, hogy mi tudjuk mi is a mi bajunk , mi is a zaba, a küzdés ellen.

nem a 120 kiló plusz súly itt a ross, hanem a "120 kilónyi" plusz stressz, depi erre zaba és erre a kilóknál is súlyosabb önmarcangolás, odabent!!

ma túlléptem a kalória keretemet amúgy elég sokkal, de nem érdekel!mert ez a plusz kalória adag kb. 500kalória ananász volt:):) vettem hazafelé 2 ananászt miután a kaníniban ettem: sült zöldségeke, sültpadlizsánt és csípőskápsztát...mindig ezt eszem, vagy tofusalit a padlizsán helyett...mondjuk mást nem is nagyon tudnék, ugye husik kilőve.na mind1. favorit kínai megvolt és rá itthon a 2 ananász.

igaz ég a testem most, mert nagyon savas volt már a végén, de nem bírtam ki, meg kellett ennem:):)

3napja kekszen és almachipsen éltem, mert a modellkedés során nem is lehet nagy kajálni még zöldségesből sem, mert felpuffadsz és nem lehet elmenni wc-re, na és a többi kellemetlen sem szabad sehol:):)és a smink is rongálódik és idő sincs rá-na szóval olyan jön a tk.keksz, szárított , aszalt gyümi, étcsoki,magvak táplálkozás.amúgy még leírva sem rossz-mégsem chips és gumicukor.

pl este tegnap a show előtt!!! a délutáni show után mcdonaldsból rendeltünk 50 sajtburgert!!15lertészsalit és 20 krumplit!

na a modellek koplalnak?

mondjuk én alapból nem eszem sajtburgert , és a sültkrumpli kész gyilkos, dea többi modell nem olyan tudatosan egészséges mint én viszont falánk:)tehát tömtek egyet bemutató előtt:)a junkfood-ból:)


na hajrá hajrá nekünk, megyrk aludni, csak megszaladt bennem az írás!!


jóéjt nektek!!

2008. nov. 26. 18:33
Bocsika a regényért, csak belölem is úgy kijött...
2008. nov. 26. 18:32

Sziasztok,

Huu, jol lemaradtamcsajok mar az irogatásokkal..

Hát ami azt illeti múlt hétvégen ráalltam a mérlegre és nagyon de nagyon lehangolódtam, több vagyok mint valaha eddig is voltam. Igen a zabálási roham, egy két borozgatós hétvége,meg a rágcsálnivalo mellette megtette a hatásat.Olyannyira elkeseredtem, hogy elbögtem magam...Pedig járunk spinningre, habár volt egy kis szünet mert beteg is voltam, nameg az édességnek nem nagyon tudok ellenállni, sajnos:-((De ez az adat, amit a mérleg mutatot annyira elkeseritett, hogy most ket napja csak joghurtot eszek, söt hetfön nem ettem egesz nap semmit, mert elfelejtettem kajcsit vinni magammal amelohelyre, es a nap vegen jöttem ra, hogy tulajdonkeppen nem is voltam egesz nap éhes. valószinüleg van tartalékom meg:-))

Amúgy bárki kiröhögne engem is, ha azt mondom fogyni akarok. Na jó, nem vagyok modellalakat, átlagos a sulyom amagassaghoz kepest, de amióta kint élek Németországban, megtalatam az aigazit, felszaladt 6 kg. Es most szörnyen erzem magam...Pedig az én hibám...mert bármit is próbáltam ki, bármilyen fogyit, utanna visszajött minden egy hétvege alkalmaval. NA mindegy, most el vagyok kicsit keseredve...azert is vagyok ilyen drasztikus magammal,mert amit a merleg mutatot azzal betelt a pohar.

De örülök, hogy legalabbb ti csajok jól álltok, komolyan.

Velem meg majd lesz valami.

Már elöre izgulok a karácsony miatt, pedig imádom és eddig sohasem volt problémam az ünnepi véssel...

További szép estét nektek:-)

198. csutkababa (válaszként erre: 197. - A9031e5edd)
2008. nov. 26. 08:10

jo reggelt!!!

szivesen, es eigazan nincs mit, hat ami sok sz sok...en nem birom ki, hogy ne irjam le a velemenyem, mert kilyukadok :))


orulok, hog ysikerult legyozni a zaba-rohamokat, nekem is eleg jol megy, csak a pirosbetus elott tort ram ujra az ehetnek,de elinteztem egy zacsko csipszel,es ott meg is alltam.olyankor edeset sosat eszek,de nem is keveset, hanem meg rosszul nem leszek.ez van, de legalabb kimondom,es szembesulok vele,mekkora marha vagyok olyankor.

lehet hogy valaki ezt hulyesegnek tartaj, de amit itt a bizonyitek ,neked is segit ez,hogy megirjuk egymasnaka sikereket es a botlasokat is.

ez oszinte ,es csak igy lehet a helyes utat megtalalni, mert mire megyek vele, ha itt jo nagyokat hazudozok, titeket becsaphatlak, de akkor magamat is becsapom,es attol meg nem fogok fogyni :)

no,tema lezarva,nem is fontos,a lenyeg az hogy haladunk egy jo uton.


neked is sok sikert,es ne torodj a suket beszolasokkal, mindenki a sajat dolgat tudja, es ha neha le is terunk a helyes "utrol":) akkor itt vagyunk egymasnak, hogy ha nem is tudunk maskepp segiteni, de bar nyiltan es oszinten irhatunk egymasnak a gondjainkrol, anelkul,hogy kioktatnank egymast, hoyg mit es hogyan csinaljon.

tancsot ,otletet barmikor en is meghallgatok, de hoyg kioktasson valaki, azt nem engedem meg senkinek.


no,jol kiadtam a gozt :DD


puszillak


szia

2008. nov. 26. 07:47

vártam már , hogy írjon valaki más, mert úgy véltem, okos enged és abbagyja a hülyeséget és szamár szenved és hülye marad, szóval hagytam a további kommenteket.

ezerköszönetem csutkababa!most érzem, hogy visszaigazolást nyertem, hogy nem én vagyok a szamár.

további sok sikert az anti-zaba étkezésekhez.

én úgy érzem pipát tehetek a ezügyben is a listámra, mert sikerült!!

hetek óta számolok a kalóriákat és nem zabálok!!

annyira jó, hogy találtam megoldást!

és miután szinte fejből tudom, miben mennyi energia van így nem nagy munkát vesz igénybe hogy felírjam az evett ételt és mellé az értéket, hogy tudjam hümm, ügyes vagyok, em zabáltam összevissza magam:)


szép napot!!

2008. nov. 25. 13:37

de ez nem erdekes, mi azert irogatunk itt egymasnak, mert nekunk zabalasi problemaink vannak, voltak...de remelem egyre kevesebb van.nekem legalabb is igy van..

es szerintem meg is ertettuk egymast mert mindenki aki ide bejott, az tudta mirol van szo.

es kondozas utan is rank johet a zabaroham...no, de nem kezdem mar megint...

2008. nov. 25. 13:36

ja, es azota mar nem is tagja ancsika a hoxanak, nem csak velem volt osszetuzese,ezt konkret tudom...

en meg most is itt vagyok..valyon o miert nincs??:DDD

2008. nov. 25. 13:34

hu lanyok, ti aztan rendesen egymasnak estetek.

en mar ki is vettem a kedvenceim kozul ezt a topikot, de most megis vissza kerestem, es elolvastalak titeket.

gesztenye,te nem hiszem, hogy atgondoltal sok mindent,mielott leirtad.

appleface gratulalok, hogy ennyire"higgadtan" tudtad ezt kezelni, mert en mar a monitort is kidobtam volna,ha nekem ilyeneket ir.

volt nekem is ossze szolalkozasom itt a hoxan,egy ancsika nevu csajjal,aki 130 kilo,es pasit meg csak fenykepen latott,de ez nem is lenne baj, ha nem akart volna nekem eszt osztani a parkapcsolatomrol..

mert az en pasim fiatalabb mint en, (csak zarojelben jegyzem meg, 7 eve vagyunk egyutt)

es o ettol kiakadt, es hogy en nem vagyok mnormalis, hoyg fiatalabb pasival elek,es nem tudok elore gondolkodni, es elfog hagyni egy fiatalabbert, .....meg ilyenek...

holott, semmit se tud rolam,rolunk az eletunkrol...meg szerintem az egyutt elesrol meg plane semmit...

szoval ez a konditermezes is nekem hasonlo.

en napokat fekudtem otthon benan,heteket korhazban,es nem is akarok ra emlekezni, de a kondi terem az kizart,mert ez nem garincservre valo.akar milyen kimeletes is..haggyuk mar a hulyeseget.

igen, irta gesztenye,hogy vannak ott kimeletes gyakorlatok is...csak hogy fogalma nincs rola mi az a gerincserv---utana kene olvasni, ha mar konditermeztetni akarsz velem, vagy massal akinek ilyen betegsege van.

en nem tudok 2 kilo cukrot arrebb tenni, akkor mit csinaljak a konditerembe??

nyissam ki az ablakot, hoyg friss legyen a levego???mert egyebb feladatot en ott nem tudok csinalni...

nem rosszindulatbol irom amit irok, de ne okoskodjon olyan aki nem latott meg fan baglyot


ennyi

193. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 192. - A9031e5edd)
2008. nov. 21. 19:07

én nem csak veled beszélgettem!

te nem vagy 100as

2008. nov. 21. 19:01

nem vagyok házigazda és az önkontroll megtalálásához csupán az saját akaratomat kell megerősítenem.

nem megyek szakorvoshoz, mert te azt mondod kedves.

védd magad, írjál vissza, biztos sokat ér a topic szempontjából, ez a fantasztikus agresszív ingerült dialógus kettőnk között.

nem ismersz, nem tudod ki vagyok, nem is akarom, hogy tudd és én sem vagyok rád kíváncsi, bár lehet, hogy egy teljesen szimpatikus , kedves, érző, barátságos,humoros, kommunikatív és szociális ember vagy....ezt nem gúnyból írom, hanem komolyan.

most nem lettónk jó barátnők, ez van, de hagyjuk már abba, mert ennek semmi értelme.

reagáltam egy beírásodra, és kész. mivel visszaolvasható az első hozzászólásig a topic, le van írva minden, amit ha te is elolvasol, vagy felfigyelsz rá (nem úgy értem, hogy ba*d meg, miért nem olvasol el midnen betűt, és informálódsz-nem, nem így értem-csak.. )már az elején is leírtam, hogy állok a zabához, a súlyhoz, a sporthoz.

hagyjuk egymást békén, mert úgy utálni, hogy nem is tudod kivel "beszélsz" , nem látod, hallod a hangját..., így teljesen elcsúszhat a megírélése az egyénnek.és ezt magamnak is mondom,mert nem biztos, hogy ingerült lennék veled, ha ismernélek és többet is beszéltünk volna, és másról is.


jóéjt!, jó fogyót!, jó sportot! hétvégét, étvágyat, és egyebeket!;)

2008. nov. 21. 18:31

és asszem te kötöttél belém - ahogy visszaolvasom!



á mind1 magyarázhatok neked .....

2008. nov. 21. 18:26
és attól még, h te nyitottad a fórumot nem te vagy itt a házigazda.
189. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 187. - A9031e5edd)
2008. nov. 21. 18:25
181 től írtam olvass vissza és ne vádol meg !!!
188. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 187. - A9031e5edd)
2008. nov. 21. 18:24

elnézést de olvass vissza vedd a fáradságot!

ha vékony vagy és sokat eszel és mégsem hízol akkor mi a baj?

akkor szakorvoshoz kéne menned nem?


én nem neked tanácsoltam én csak írtam, h nekem mi jött be.

és izomagyú vok mit egyesek a sportban vannak...


nekem hatásos pedig mint írtam 2hónap alatt 9x vtam és 5-7 kg lement minden koplalás nélkül.

ha meg evési kényszered van menj szakorvoshoz.


de olvass vissza mert te támadtál le!!!


nyugodj már le kedves!!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook