Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új csapat, egyedül nem megy már nekem sem a fogyás! fórum

Új csapat, egyedül nem megy már nekem sem a fogyás! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
67. Rosa (válaszként erre: 65. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 24. 10:13

Szia,most már én is jövök majd.

Mit ebédelsz?

Te most Norbizol?

66. Rosa (válaszként erre: 64. - Csutkababa)
2008. okt. 24. 10:12

Olvasd át,és ha tetszik küldök anyagot emailben,mert ez nem elég.Meg van egy pontkalkulátor,amivel ki tudod számolni az ételek pontját a kalória és zsirtartalmuk alapján.


Sokan csináljuk a Hoxán,van topik is,a neve:


"Weight Watchers pontértékek" ott is kaphatsz segitséget,aranyos lányok vannak.

65. a9e1c02a7b (válaszként erre: 52. - Rosa)
2008. okt. 24. 10:11
Szia! Itt legalább zajlik az élet! :) Amott már úgyis csak ketten írogattunk. Remélem, ez a fórum tartósabb lesz majd.
2008. okt. 24. 10:06

ki is nyomtattam sz egesz cikket, lesz mit olvasgatni, koszi szepen.

neked sikerult,talan nekem is fog :)

63. csutkababa (válaszként erre: 62. - Rosa)
2008. okt. 24. 10:02
koszi szepen,olvasom is a privit azonnal :)
62. Rosa (válaszként erre: 58. - Csutkababa)
2008. okt. 24. 09:46

Küldtem privit!


Megnéztem a képeidet,nagyon csinos lettél!Ez aztán az eredmény!Le a kalappal,gratulálok!

61. Rosa (válaszként erre: 58. - Csutkababa)
2008. okt. 24. 09:41
Igen,mert a kapszula sokkal erősebb,mint a tea.Azt én sem birtam.Persze van akinek a tea is erős,engem nem hajt meg,csak menni kell tőle pár óra múlva(bocs)
60. Rosa (válaszként erre: 54. - Csutkababa)
2008. okt. 24. 09:39
Azért szeretem ezt a diétát,mert mindent lehet enni,csak mértékkel.Minden ételnek pontja van,meg van adva hogy a súlyomhoz mérten mennyi pontot ehetek,ez a lényege.Priviben küldök linket,nézd meg az oldalt,és ha tetszik,küldök emailben anyagot ami alapján tudsz pontozni.
2008. okt. 24. 09:37
most megyek elkeszitem a reggelit,mert mar jo keso van < a reggelihez, de most lettem ehes csak
58. csutkababa (válaszként erre: 55. - Rosa)
2008. okt. 24. 09:36

huu a szuztea kapszula nekem nagyon gaz volt,mert olyan aranyerem lett tole,es ejjel nappal a wc-n ultem(bocs)

szornyu volt,igaz en rogton a fortet vettem :DD

de nem is birtam par naptol tovabb,es soha tobbet nem kiserletezek vele

57. Rosa (válaszként erre: 56. - Csutkababa)
2008. okt. 24. 09:36
Igen,én is ezért eszem activiát pehellyel,és a rostok miatt.
2008. okt. 24. 09:35

nekem ma a reggeil ez lesz:

1 zsirszegeny joghurt+zabpehely,es belereszelek 1 alma.

tegnap is ez volt,es jol elvoltam vele 13 oraig

55. Rosa (válaszként erre: 47. - Csutkababa)
2008. okt. 24. 09:34

Szia,én is iszom zöld teát,a filtereset.

Különösebb hatást nem érzékelek,de jó az emésztésemre az biztos.

Régebben ittam a szűzteát,nekem segitett a fogyásban.

54. csutkababa (válaszként erre: 50. - Rosa)
2008. okt. 24. 09:34

szia,

engem erdekelne ez a W W dieta:)

ha kicist bovebben irnal rola,jo lenne,mert nekem is ez a franya utolso 5-6 kilo nagyon ragaszkodik,pedig mar lement 30 ..

es most mar elfaradtam, kifogytam az otletekbol is..es unom is mar, errol szol az eletem, es mar jo lenne vegleg megszabadulni ettol a par utalatos kilotol.

53. Rosa (válaszként erre: 46. - Chrissy26)
2008. okt. 24. 09:32

Szia,én reggelire már napok óta 1 Danone activiát eszem zabpehellyel vagy zabkorpával,nagyon jó az emésztésre és jól eltelit,ebédig nem vagyok éhes.

Délben fóliában sült halat eszem,teszek bele karikára vágott krumplit,citromkarikákat,fűszereket,hagymát,de lehet zöldséggel csinálni,most találtam a receptet.

52. Rosa (válaszként erre: 49. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 24. 09:28

Szia Bettyboop!

Örülök,hogy látlak és jól haladsz!

51. Rosa
2008. okt. 24. 09:27

Ja,és az kimaradt,hogy centire is sokat fogytam a WW-vel,mert itthon tornázom.

Szeretitek R:Réka tornáit?

Én a nőt nem birom,de nagyon jók a dvd-i.

50. Rosa
2008. okt. 24. 09:25

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok,még 3 kilót szeretnék ledobni.

Tapasztalatom már van,de mint tudjuk az utolsó kilók a legmakacsabbak.

90 napossal fogytam 7 kilót,és a mostani Weight Watchers diétámmal 4-et.

Szóval sok sikert nekünk!

2008. okt. 24. 09:12
Sziasztok! Csak úgy nagyjából olvastam vissza egyelőre, akkora itthon a káosz, itt ugrálnak körülöttem a gyerkőcök, hangoskodnak, meg minden. Úgyhogy csak gyorsan: tegnap mi is ünnepeltünk, anyukámék házassági évfordulója volt. Vittem magammal diétás üdítőt meg cukormentes cappuccinot, steviát és Norbi kenyeret minden eshetőségre, de azért befigyelt egy kis gesztenyetorta, utána anyósoméknál meg egy kis MANGALICA SZALONNÁS KENYÉR :P (persze, nem Norbi kenyérrel). Úgyhogy elég gáz volt a tegnapi napom kajaügyben, sajna. Mondjuk tudom miért tört rám a zabaroham, pont megjött a pirosbetűs, úgyhogy... De ma új nap!
48. csutkababa (válaszként erre: 46. - Chrissy26)
2008. okt. 24. 08:46

no, en is ezt nem tudom eppen, hogy mit is kene kajalni :DDD

toletek vartam az otleteket :DD

de azt hiszem nekem marad a tonhal salata ebedre,a reggelit meg nem tudom.

pedig lassan kene reggelizni is.

2008. okt. 24. 08:44

sziasztok, latom mindenki lassacskan eleri azt amit szeretne, tudjuk magunkat kontrolalni.

nekem is sikerult tegnap minden zabalas nelkul meguszni a napot, sot, buszke vagyok magamra,mert delutam 3 kor ettem utoljara, akkor is keveset,es este megittam 2 teat, es lass csodat nem eheztem meg kesobb,ugy orultem neki, el se tudom mondani.

erdekes meg most se vagyok ehes,igaz megittam mar 1 kave,es mindjart fozom a szokasos reggeli zoldteamat is.

appelface,te milyen zoldteat iszol?

filteres vagy leveles?

mert en leveleset,szoval nekem a filteres nem vallt be, nem ert semmit.

ez pedig elegge elveszi az etvagyamat,ugy vettem eszre,es az anyagcsere is jobb tole.

ma nem tudom mit fogok kajalni, meg majd kitalalom.

meg persze majd olvaslak titeket, es majd lopkodom az otleteket :DDDD

szep napot nektek!!

2008. okt. 24. 08:42

jó reggelt mindenkinek!

Ne izulj appleface, még én is sokat csipegetek, de ha nem édességet csipegetsz, akkor az rendben van. Tegnap este nekem becsuszott egy-két pohár pezsgö..de nem vészes, muszáj volt, szülinapot ünnepetünk, persze semmi sem muszaj:-))

Ti mit reggeliztetek?Mit fogtok ebédelni?

2008. okt. 23. 23:02

szép jó estét mindenkinek. elég késő van, de gondoltam írok.

ma elkészítettem életem első rakott krumpliját, mert egy svéd barátnőnk van itt látogaóban és neki meg nővéremnek csináltam vacsira, mint egy tipikus magyar kaja ami még számomra túléjólhetően elkészíthető, mert összvissza a kolbászt kellett felvágnom.és gyorsan elkészíthető mellette.

2szer is szedtek, nagyon jól esett meg készíteni is jól esett nekik, imádok másoknak is főzni, még ha én nem is eszem belőle.

én meg ettem a guszti levesem főzés közben és amikor a lányok ettek kb 6 és 7 között elrágcsáltam pár csemege uborkát amit még mi raktunk el anno anyummal.ma nem zabáltam úgy gondolom, de még mindig sok a csipegetés.

holnap nem csipegetek!!nem nem nem!!ha megállom 80%ban nyertem:D

na jól van, szép álmokat és jó pihenést!!

2008. okt. 23. 15:48
Ja és mivel ilyen szép idö van itt nálunk, a párom meg betegen fekszik, igy gondoltam elmegyek egyet biciklizni, majd levitt a nagy szél a bicikliröl, de mondom végigcsinálom! Sikerült is egy órat olyan kis light-os tempóban biciklizni néha szembeszéllel:-)
2008. okt. 23. 15:45
persze csirkével sem hizlaló:-))
2008. okt. 23. 15:45
Jól mondod, római tálban készült. csináltam már csirkével is, de ez most fogyis volt és isteni finom!esetleg ha vannak jó receptek, szívesen várom!De van úgy, mint például ma is, hogy holnapra is marad, ez nálamnem gond, legfeljebb a reggelit meg a vacsit varialom. Habar most ettem egy almás-fahéjas gyümijoghurtot és megvolt a vacsim, nem is vagyok éhes. A fürdöszobában meg mindig csak szemezgetek a mérleggel, nem akaródzik a ráállás....majd egy hét múlva. Az ember úgyis érzi mennyi, pár nap után meg ne várjak már csodákat, nem igaz?Nektek úgy kb mennyi idö után indult be a fogyás?
2008. okt. 23. 14:43
óó de nem tudok írni:Dbocsi, nem javítok ki most már semmit:D
2008. okt. 23. 14:43
sztem=szeretem
2008. okt. 23. 14:42

én most ittam egy liter almát:)ismét fogtam párszem almát felkockáztam, és hámozás és egyéb tisztogatás nélkül beledobtam zöldteátba és megfahéjaztam és ismét felturmixoltam és jól felhörpintttem.:D

sztem amikor ilyen extra és nem szokvánoys vmiket összeeszkábálok:)

rágni nem akartam, meg akkor a hasamban is munkálkodni kellett vola az almadaraboon . így meg megvolt a folyadék bevitelem is és még gyülit is ettem ráadásl jó kis almát, amivel csak segítek.

chrissy, jó ötlet sztem is az amit csináltál ébédre, szóval ha lejárt a leves kúrám, akkor csinálok én is vmi hasnlót. gyakorlatilag római rakott tálat csináltál:)mármint mi azért hívjuk így mert mi abban a cserép edényben szoktuk az ilyen rakott zöldségeket csinálni.egyet hússal egyet hús nélkül.

jújjj alig várom a jövőhetet:D

2008. okt. 23. 13:41

Szaisztok,

Nemrég megvolt az ebéd, sütöbe egy tüzálló talba tettem cukkinit,karfiolt, gombat, repat, kis krumplit, hagymat, a tetejere dobtam paradiocsomkarikakat meg mozarellat es összesütöttem!A vegen meg megszortam egy keves vegetaval.Nagyon isteni finom volt, holnap is ez lesz az ebedem! Vacsira lehet majd valami joghurtfel lesz, vagy egy kis sajt, mert en sajtmániás vagyok:-)

A holnapi naptól azert félek, mert éjszaka dolgozom és olyankor egy kicsit felborul az étrend. Este 7kor kezdek reggel 6ig.Nade majd lesz valahogy.

Még egy kérdés: Van eltervezett idöpont nálatok, amikorra le szeretnétek adni a kg-okat?

Egyebkent miutan egy jo pár fogyit kiprobáltam, rájöttem, hogy semmi értelme, inkabb csak ötleteket veszek innen onnan, meg mostmár a mennyisegre figyelek oda. Én valahogy nem szeretem az elöirt dolgokat, mert ha közbe aznap épp nem azt kívanja az ember..

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook