Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kerülne-e nekem, mint fogyasztónak külön összegbe az előre fizető mérő felszerelése? fórum

Kerülne-e nekem, mint fogyasztónak külön összegbe az előre fizető mérő felszerelése? (tudásbázis kérdés)

2012. júl. 24. 18:09
szia. jutottál valamire?
2012. júl. 22. 18:40
és mégegy. ha tölteni akarsz, előtte a részletet be kell fizetni. mint védendő fogyasztó nem kell ha nagy a részlet, mind befizetni,(30 ezer ft-nál, ha pl abban a hónapban nincs pénzed) akkor azt mondod töltenél pl 10 ezerrel, de akkor még 10 ezret külön a tartozásba is fizetni kell.legalább annyit, mint amennyit töltenél
2012. júl. 22. 18:38

most én nem fejeztem be:)


szóval az első töltéshez kell csak a három nap átfutás. utána bármikor tölthetsz,annyiszor ahányszor akarsz, és rögtön kódot is kapsz. mint a mobiltelefonnál. ha van még kérdésed írj

5. c22ca7f12f (válaszként erre: 3. - Életkezdés)
2012. júl. 22. 18:36
ilyenkor leolvassák az órát, és le is zárnak mint számlás fogyasztót, és a rákövetkezendő hónapban kapod meg a végelszámolót. amúgy meg vagyok vele elégedve. egyszerű, és jó
4. c22ca7f12f (válaszként erre: 2. - Életkezdés)
2012. júl. 22. 18:35
szia. nekünk van. mi is tartozás miatt kértük meg,mert átalányt fizettünk és túl sok lett a különbözet. mi védendő fogyasztók vagyunk, és így ingyen szerelték fel az igénylést követően a második nap. kaptunk 50 kw-ot kezdésnek, és a harmadik napon lehetett először tölteni, mert akkorra dolgozta fel a rendszer a mérőóra cserét. lehet csekken is tölteni, az bonyolultabb, mert vissza kell menni az ügyfélszolgálatra bemutatni a csekket, de lehet helyben is fizetni, akkor rögtön megkapod a kódot. a tartozást megigényelheted ezért akár 6, de a tartozás mértékétől függően akár 12 hónapra is
2012. júl. 22. 17:48

Hú ez is elment hamarabb....tehát még azt kérdezném hogy leolvassák a mostani mérőállást?vagy csak ha soron következne októberben...ha most elolvassák akkor valószinű nem éri meg.....

És a fő kérdés....megéri?miért éri meg pontosan?



Tényleg fogalmam nicsn róla gondolkozok mi lenne a jobb nekünk mert eztán magamnak ekkl gondoskodnom a kifzetéséről de a rezsi ha csökkentem sem fog egyik napról a másikra jelentősen kevesebb lenni csak hosszabb távon számithatok a villanyzsámla csökkenésére....



Köszönöm mindnekinek este vagy hajnalban tudok majd benézni addig is köszönöm

2012. júl. 22. 17:46

Elnézést kérek már látom hibát vétettem a fórumcímben.Azt is előre jelzem hogy csak később tudok benézni tehát nem fogok azonnal reagálni de ma ki szeretném deríteni

.

Utána néztem az Eon honlapján,úgy értelmezem ha megkapom a határozatot a gyermekvédelmi kedvezményről akkor meg tudom igényelni.


Nem tudom hogyan folyik ennek pontosan a menete tehát megkérem és aztán kb mennyi idő és hogyan zajlik,Akkora összeggel töltöm amennyivel ép akarom?És mielőtt lejárna újra annyival amennyi pénzem van rá?

Ha van tartozásom hatvan napon belüli tehát nem olyan óriási összeg azt megkérhetem részletre és amit rátöltök abból ők megmondják mennyit fognak vonni igaz?

Így sejtem ahogy írtam de akik járnak ebben a cipőben azoktól szeretnék igazi valós tapasztalatokat...

ű

2012. júl. 22. 17:43
Kerüle e nekem mint fogyasztónak külön összegbe az előre fizető mérő felszerelése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook