Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Úgy döntöttem, nem eszem húst és folytatom az egy éve elkezdett szénhidrát diétát. fórum

Úgy döntöttem, nem eszem húst és folytatom az egy éve elkezdett szénhidrát diétát. (beszélgetős fórum)


1 2
7. vigyefene (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 27. 03:17
Nekem is sokszor elegem van a húsból, pedig én nagyon húsevő vagyok. Olyankor kicsit ravaszkodok, túrós téstát csinálok rengeteg szalonnával.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - C85d1d200b)
2022. ápr. 27. 03:11
Köszönöm. Segít,mert nem nagyon van aki támogatna az egész lombik dologban a család részéről és tudom mennyire kemény lesz megint a diéta,hogy ezt sem lehet enni és azt sem és mellé ,hogy eldöntöttem, hogy a hús sem lesz nálam az étlapon még nehezebb lesz a magamnak való főzés, de ezt is megoldom valahogy és tudom és ez lebeg a szemem előtt,hogy a testemmel teszek jót és milyen jó volt tavaly is, mennyire más volt a hangulatom, közérzetem, mikor nem voltak "elvonási tüneteim" a cukor miatt. Lesznek mélypontok ezt is tudom, de ha egyszer már sikerült, sikerülni fog újra!
5. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 27. 03:04
Ha es segit: kivanom, hogy sikeruljon, minden, amit szeretrnel.
4. vigyefene (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 27. 03:03
Nagyon szívesen.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2022. ápr. 27. 03:00
Köszönöm!
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 27. 02:58
Drukkolok.
2022. ápr. 27. 02:47

Sziasztok.

Nagy elhatározásra jutottam,mert érzem, hogy a testem kezd kikészülni. Sajna PCOS-esem van enyhe fokú,hála istennek inzulinrezisztencia nélkül (lekopogom). Tavaly nyáron elkezdtem egy szigorú először 160g-os, majd 180g-os szénhidrát diétát és fogytam is, jobb is volt a közérzetem, de fél éve visszacsúsztam és befigyeltek a sütik, csokik, péksütemények. Aztán egyre több lett a savam, volt,hogy éjjel is arra ébredtem és a baba még mindig nem akar lombikkal sem összejönni, szóval döntöttem és két napja újra kemény diéta van.

Hozzá jön az,hogy teljes kiőrlésű kenyeret,vagy rozs kenyeret sem tudok enni mert iszonyú savat csinál nekem, mondjuk ezeket jó ideje nem is eszem. Aztán végül úgy döntöttem, hogy a diétám mellett szinte nullára redukàlom a húsfogyasztást is, mert baromira sokat ettem ebből is az elmúlt hónapokban és meguntam a hús ételeket. Vitaminokat persze szedek orvosi felügyelet mellett sokat és most ismét nagy reményekkel állok neki a diétának. Remélem kitartó leszek és a hús sem fog hiányozni, ahogy a szénhidrát sem.

Kérlek drukkoljatok, mert már nagyon szeretnénk egy kisbabàval kerek egész család lenni!

A rosszindulatú emberekkel most nem szeretnék foglalkozni.

Kövér nem vagyok amúgy (170cm 65kg), de szeretnék pár kilót is leadni persze mozgással is.

Csak ki szerettem volna írni magamból ezt , köszönöm ha elolvassátok ☺️!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook