Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tűzfolt a baba arcán fórum

Tűzfolt a baba arcán (beszélgetős fórum)


2010. febr. 7. 09:06

Szia!

Van hasonló fórum:

Hemangiómás csecsemők


A fülén van a lányomnak. Fiamnak régen a popsin volt de elmúlott.

8. Wenta (válaszként erre: 1. - Linoly)
2010. febr. 6. 13:10

Szió!


A szomszéd kislány kezén volt tűzfolt most 2 éves lesz szinte alig látható, magától szívódott fel.

2010. febr. 6. 12:29
megnéztem a fiam homlokán a foltot. nagyon halvány lilás pirosas folt. de nekem már fel sem tűnik. ő meg sosem kérdezte, hogy miért piros a homloka.
2010. febr. 6. 11:01

Szia!


Nálunk a kisebbik fiam nyakán van egy pici tűzfolt. Azt mondták nekem is, hogy el fog múlni. Még mindig megvan, max halványodott kicsit, pedig 3 és fél éves lesz.

Viszont az ismerősöm kislányának a homlokán volt egy nagyobb folt és szépen elhalványodott neki, szinte nem is látszik.

5. 613846812b (válaszként erre: 1. - Linoly)
2010. febr. 6. 10:49

Az én kislányom is tűzfolttal a homlokán és az orrán született, kérdezték van-e ilyen a családban, de nincs. Nekünkis azt mondták hogy 2 éves korára elmúlik, de nem sokat javult, pedig már lassan 3 éves lesz. :(

Amikor erőlködik, ideges vagy hideg van, akkor erősebben kijön.

2010. febr. 6. 10:30

Sziasztok!


Nálunk kerifiamnak van a szeme felett piros dudor születése óta.

Nekik is azt mondták,hogy teljesen el fog tűnni neki.

Májusban lesz két éves és már nagyon sokat apadt neki.

2010. febr. 6. 10:18
a fiam homlokán volt egy elég nagy piros folt amikor született. azt mondták, hogy nemsokára el fog tűnni. most 16 éves, hát igazából eltünt, de évek kellettek hozzá. ha mérges, akkor még látni. vagy ha kifejezetten a foltot keresem, akkor észre lehet venni.
2010. febr. 6. 10:07
a tűzfolt az az amit gólyacsípésnek is hívnak?
2010. febr. 6. 10:05

Sziasztok!


Olyan anyukákkal szeretnék tapasztalatot cserélni akiknek a babájának az arcán tűzfolt van, vagy a családtagjának, vagy ismerősének.

Ki mit tud rólla elmondani?

Nem a hemangiómára gondolok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook