Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Túrázás 4 éves gyerekkel, javaslatokat várok! fórum

Túrázás 4 éves gyerekkel, javaslatokat várok! (beszélgetős fórum)


6. Anyaboszi05 (válaszként erre: 1. - Jollymama)
2011. márc. 24. 10:07
Az enyémek 4 évesen kb. 10 km-es túrát bírtak egy nap, de érdemes előtte "edzeni" itthon kisebb egynapos kirándulásokkal, hogy "szokja" a menetelést. A hátihordót ekkoránál inkább vésztartaléknak használtuk, illetve arra, hogy aludni tudjon benne, egész nap cipelni benne szerintem (illetve a párom szerint, ő a szenvedő alany ilyenkor :-)) elég húzós.
2011. márc. 24. 08:57

Szia!Ha oda mentek ahol már voltam,vízesés.....akkor szerintem oda ne vigyetek háti hordozót,főleg ne egy 4éves gyereknek!!Vannak keskeny utak...ha már nagyon akartok vinni valamit akkor az esernyő kocsi legyen!

Amúgy szerintem simán bírni fogja,ahogy Panna33 írta lehet hogy jobban mint ti!

Szép kirándulást előre is!

2011. márc. 20. 12:04

Lehet, hogy jobban bírja majd a túrát, mint ti:)))

Öcsém még nem volt ovis, azaz három éves, amikor több, mint 10 km-es túrákra jártunk szüleimmel:)))

3. martin3 (válaszként erre: 1. - Jollymama)
2011. márc. 20. 10:37
nekünk is pont ez a tervünk a nyárra! csak nálunk 6éves, 4,5éves, 2,5éves és egy 8hós baba van....a 2 nagynak muszáj menni a saját lábán, ha elfáradnak pihenünk! vagy apa felveszi a nyakába...a hátihordozó amúgy jó ötlet(csak nem tudom az hány kg-ig használható...)
2. f8528030f9 (válaszként erre: 1. - Jollymama)
2011. márc. 20. 10:35
Szia!Szerintem jó ötlet a háti hordozó,csak ne legyen hosszú a túra,mert megmekkentek.:)A picur meg biztos élvezni fogja az új dolgokat,lehet nem is lesz szükség semmi segédeszközre.Még jó az esernyő babakocsi.Vinni is könnyű,meg pakolni is lehet rá,bele!Remélem picurit segítettem:)
2011. márc. 20. 08:34
Nyáron3 napra készülünk plitvicébe horvátországba 3 gyerkőcünkkel. A nagyfiaim már bírják a túrázást ,de a kicsi 4 éves és 15 kilós ,ő még rizikós hogy hogyan fogja viselni.Az érdekelne hogy milyen ötletetek van a szállítására.Nemzeti park lévén a babakocsi nem a legmegfelelőbb,de pl. háti hordozóra gondoltunk,abban lehet hurcolni egy 4 éves gyerkőcöt ??Egyébként kb 98 cm magas. Várom az ötleteket,itthon hagyni biztos nem fogjuk!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook