Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás 4 gyerekkel Magyarországon, ötleteket várok! fórum

Nyaralás 4 gyerekkel Magyarországon, ötleteket várok! (beszélgetős fórum)


2012. jún. 13. 17:15

Ha esetleg a Bükkben érdekelne titeket egy magánnyaraló zárt kerttel kutyust is hozhattok.


LINK: [link]


0-6 koring INGYENES

6-14 koring 1000ft/fő/nap

14 éves kor felett 2000ft/éj/fő

Több nap, több személy, KEDVEZMÉNY :) (megbeszélés szerint)


A nyaraló Szilvásvárad mellett Nagyvisnyón található. Csendes domboldalban. Az oldalon tudtok jelentkezni, és érdeklődni.

2011. aug. 3. 09:43
Várgesztesi villapark csak ajánlani tudom. Mi 6 gyerekkel szoktunk menni:) Tuti hely!!!
8. Arrahne (válaszként erre: 7. - Db78bacc4f)
2011. aug. 3. 09:25
x oldal hozzászólásodat megnéztem nem találtam az a az előbbet :)
2011. aug. 2. 12:47
A Szelidi tavat nem próbáltad? Épp most irtam egy másik topicba, hogy sokat jártunk oda és szerettük.
6. Sena
2011. aug. 1. 14:12
Zalaegerszegen voltunk most, a Gébárti tó melletti kempingben. Faházat lehet bérelni, szomszédben van a csúszdapark, a tavon lehet csónakázni, fürdeni, kirándulási lehetőség biztos van a környéken,termálfürdő is van rossz idő esetére. Aquaterma néven nézd meg a neten.
5. Egyed Judit (válaszként erre: 4. - Egyed Judit)
2011. aug. 1. 13:46
Ja és ott van Sástó, ami klassz helyen van kilátóval, tó is van ahol lehet csónakázni, és van kemping is.Az étterem meg közvetlen mellette van.
4. Egyed Judit (válaszként erre: 3. - Arrahne)
2011. aug. 1. 13:44
Szia én Gyöngyösön lakom így Mátra témában otthon vagyok rengeteg lehetőség van és sok szállás,Mátrafüreden főleg.Közel van a Kékes Mátraháza Galyatető,Parád is nagyon szép ott van látnivaló is,Lovasmúzeum gyerekeknek ideális program.Akörnyék meg gyönyörű ha e mellett döntötök nem fogtok csalódni ha segítség kell szólj nyugodtan.
2011. aug. 1. 13:31
Leginkább, a Balaton és környéke, vagy a Mátra jön szóba.
2011. aug. 1. 13:27

Sziasztok!

Ami adott 4 gyerek 13,11 3,2 évesek! Vadregényes túrázható helyre szeretnénk menni, de legyen strand, hegy, vízesés, csónak bérlés és kerékpár bérlés is! Szállás vagy kempingben vagy apartmanban,4 napra mennénk többször.Kérlek segítsetek, mert vannak ötleteim, de nem tudok dönteni!

2011. aug. 1. 13:20
Nyaralás 4 gyerekkel Magyarországon ötleteket várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook