Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlzott szexuális étvágy fórum

Túlzott szexuális étvágy (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2016. szept. 26. 11:20
Az én párom is elvan szex nélkül akár 1-2 hétig de ez nem azt jelenti hogy nem férfi.A sok munka vagy akár a túlzott stressz igencsak megnyírbálja a vágyat.Mondjuk ha én kezdeményezek akkor szerencsére nem kapok elutasítást.Lehet le kellene ülnöd a pároddal beszélni.Valamint el kell dönteni hogy mi a fontos.Nekem a párom fontos mert szeretem és néha lusta vagyok kezdeményezni ez tény.Van hogy beérem ritkábbal és a játékszerekkel is.Viszont ezért el nem hagynám semmiért.
7. Zsú1965 (válaszként erre: 1. - Jolanda30)
2016. szept. 26. 11:20

Ha nem azonos a libidó, azzal sajnos nem sok mindent lehet tenni. Ahogy Mézes-krémes írja, vagy elfogadod, vagy kilépsz.

És azzal is számolnod kell, hogy manapság a férfiak stressztől, vagy a jó ég tudja, mitől) egyre kevesebbet szexelnek, főleg, ahogy korban haladnak előre. És nem az 50-60-asokra gondolok, hanem inkább a 30-asokra....

6. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Jolanda30)
2016. szept. 26. 11:16
Szerintem nem a te étvágyad a túlzott, hanem a partnered az, aki egyszerűen nem férfi. Ezzel nem igazán tudsz mit kezdeni, vagy elfogadod, vagy pedig kilépsz. Utóbbi esetben tuti lesz olyan férfi, aki örömmel tud majd mit kezdeni egy szexi nő étvágyával.
5. Jolanda30 (válaszként erre: 3. - Cincifinci)
2016. szept. 26. 11:10
Legalább ezzel akkor már nem vagyok egyedül. ;) Nekem is kezd gyarapodni a "játékos fiókom" mert per pillanat ezek tudnak lejjebb csillapítani de akkor sem az igazi. Tudod mire értem ;)
4. Jolanda30 (válaszként erre: 2. - Cincifinci)
2016. szept. 26. 11:09
Abszolút. De az utóbbi hetekben a sok visszautasítás miatt már a kezdeményezések száma jóval csökkent. Az ellentétes munkaidőre hivatkozik hogy amikor ő esetleg szeretné akkor én mindig dolgozok... Általában szabadnapra húzódik ez a heti alkalom, ami nekem kezd monotonna válni, ugye a Spontanitás hiánya...
2016. szept. 26. 11:06
Huszonévesen nekem se voltak nagy vágyaim viszont mióta elmúltam 30 én is naponta kívánom a dolgot:)Viszont nekem a párom van hogy 2 napot is dolgozik egyfolytában szóval maradnak a szexuális segédeszközök...
2016. szept. 26. 11:01
Próbálsz kezdeményezni?
2016. szept. 26. 10:30

Sziasztok.



32 éves párkapcsolatban élő nő vagyok és a probléma a túlzott szexuális étvágyam. A partnerem heti egyszer, ritkán kétszer kívánja meg ami nekem sajnos egyre inkább "kevés". Mostanáig elég jól kezeltem ezt a helyzetet de egyre nehezebben megy. Én napi egyszer (minimum) megkívánom de sajnos zárt ajtók állnak előttem. Vitaink forrása 95%-ban a szexen alapul. Kérdésem az lenne, mivel szeretem a párom, hogy mivel tudnám a szexuális éhségemet csillapitani. Van esetleg hozzám hasonló problémával küzdő személy?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook