Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Antidepresszáns szedése csökkenti a szexuális étvágyat? fórum

Antidepresszáns szedése csökkenti a szexuális étvágyat? (tudásbázis kérdés)


21. Zoli011 (válaszként erre: 3. - Niky0806)
2011. ápr. 1. 14:56

Az antidepreszánsok többsége hátrányosan befolyásolja a szexuális életet.

Korábban Rexetin-t(paroxetin) szedtem, az orgazmusképtelenséget okozott.:( Amit viszont most szedek, annak ilyen erős mellékhatása nincs.

20. Ncilány (válaszként erre: 19. - Doxikri)
2011. ápr. 1. 13:32

Ahhoz gyenge vagyok hogy megrángassam. Meghát akár fel is jelenthet.. De átvillant az agyamon ha ez az illető most bemegy, Beszólok neki : Hogy most jött milyen jogon megy be soron kívül? És nm is hívták!

( mostanába gyakori vendég voltam és leszek is. akkor épp a helyettese, Dr nő volt. azt hiszem nem vártam ki a soromat. de nem kopogott be csak úgy mert Ő most üzletkötő. mellesleg kap elég szép pénzt, belefér az idejébe akár fél órányi várakozás. nem kell órára pontosan elszámolnia az idejével. azért is kibírhatná hogy vár. )

19. doxikri (válaszként erre: 16. - Ncilány)
2011. ápr. 1. 10:15

A párom a múltkor a rendelőben utánament és kiréngatta a csávót....aztán mondta neki, hogy szépen üljön le és várjon a sorára....azt mondta, inkább visszajön máskor! :))))

Amúgy igen, kapnak jutalékot, nem is keveset!!!!

A páromnak 1 hónapja a doki írt fel antibiotikumot, mondván, hogy tüdőgyulladása van....14 ezer ft volt a gyógyszer. Visszavittem neki a receptet és mondtam neki, hogy ezt hogy gondolja, mi az isten f....ból fizetem ki????? Erre mondja, hogy de a férjem nagyon beteg...igen, mondom, és akkor nem kéne elküldenie röntgenre, meg akkor tényleg elég, hogy 3 napra írta betegállományba???....végül kapott másik antibiotikumot, 1500 ft-ért. Ja, és meggyógyult....érdekes!!! :((((

18. 9cf0020815 (válaszként erre: 15. - 2d8287fe22)
2011. ápr. 1. 09:16
Egyetértek:-)
17. amacska (válaszként erre: 3. - Niky0806)
2011. ápr. 1. 09:08
ez a mellékhatás el fog múlni egy két hónap múlva
16. Ncilány (válaszként erre: 15. - 2d8287fe22)
2011. ápr. 1. 06:24

Persze hogy kapnak valennyit. Vártam a soromra a rendelőbe. És akttáskás személy jelent meg. Akkor épp várt egy kicsit, nem kopogott be..

De volt úgy hogy bejött, látta a jónépet vár, Ő nem. Seperc alatt bement..

15. 2d8287fe22 (válaszként erre: 14. - 33a92cb8e7)
2011. ápr. 1. 04:10
Érdekes dolog, hogy a hangulatfokozó gyógyszer csökkenti a vágyat? Ha nekem írna fel ilyet a dokim, lenyeletném vele az összeset. Nem tudom manapság mennyire működik az, hogy az orvosok kapnak valamilyen jutalékot a felírt gyógyszerek után a gyógyszergyártóktól? vagy kiktől, de hallottam valami ilyesmit. Az tény, hogy egy ismerősöm nagymamája ahol lakott, a körzeti doki receptírhatnékjának köszönhetően halt meg szerintem, semmi baja nem volt a néninek, nagyon picit magasabb volt a vérnyomása, erre felírt neki csökkentőket, szívritmusszabályzót, stb...a néni nem járt kardiológusnál, sehol. Ha lehet, ki kell tolni az időt, amikor rászokunk a gyógyszerekre, és más módszerek kellenek...nekem a nagymamám 102 éves korában halt meg, és soha az életben nem szedett semmit, orvoshoz sem járt, sokszor meg volt dagadva a lába(szívprobléma)erre egy körzeti doki felírt volna neki már vagy 30 gyógyszert...a szervezet megtermeli a saját gyógyszerét, nem kell más tényleg.
2011. márc. 31. 23:23
Sajnos az antidepreszáns tabláttáknak csak rossz mellékhatásai vannak.A legrosszabb hogy néha felerősitik a betegséget a másik véglet pedig totálbeájul az ember tőle.Rem nem kell sokáig szedned. Az a baj hogy mindenre gyógyszert irnak fel ez a legkönnyebb/persze vannak kivételek/.
13. doxikri (válaszként erre: 12. - Ncilány)
2011. márc. 31. 23:05
Jobb volt....már nem szedek gyógyszert 2 éve!!!
12. Ncilány (válaszként erre: 11. - Doxikri)
2011. márc. 31. 20:47
És ez jobb???
11. doxikri (válaszként erre: 3. - Niky0806)
2011. márc. 26. 18:16
Én is így voltam vele, visszam,entem a dokihoz, mondtam neki, mi a gondom és írt fel másik gyógyszert. Próbáld meg te is!!!
2011. márc. 26. 17:33
Xanax, Rivotril, Paretin, Zoloft, Rexetin és társai mind... :(
2011. márc. 26. 17:23
hózzászólás,ez atól,is fúg,hógy,a gyógysze mijen.stb.
2011. márc. 26. 15:54

hat ez sajnos nem jo , hir mert meg csak most alltam neki..

Addig kell szednem , amig valamifele javulas nem varhato sajnos..

7. a14deb9047 (válaszként erre: 6. - Niky0806)
2011. márc. 26. 15:49
Az a kérdés, hogy meddig fogod szedni ezt a gyógyszert. Az antidepresszánsok, hangulatjavítók, feszültségoldók mellett legtöbben aszexuálissá válnak.
2011. márc. 26. 15:46

igazabol, ez a mellekhatas csak addig tart amig be nem all ra szervezetem..?

vagy amig ezt a gyogyszert szedem?

:((((((((((

2011. márc. 26. 15:44
akkor sajnos nem , csak en vagyok ezzel , igy?
4. a14deb9047 (válaszként erre: 3. - Niky0806)
2011. márc. 26. 15:43
Sajnos ez az egyik nem kívánt mellékhatás.
2011. márc. 26. 15:42

folytatom..:)))

Sajnos mar 1 honapja antidepresszans gyogyszert szedek a panikbetegsegemre..

Sajnos egy ideje azt vettem eszre, hogy a szexualis intenzitasomat befolyasolja..

Szeretnem megkerdezni, hogy massal is elofordult e ez a problema, aki ilyen gyogyszereket szed..?

Koszonom a valaszt

2011. márc. 26. 15:40
szia :)
2011. márc. 26. 15:38
Sziasztok,

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook