Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eltérő szexuális étvágy... fórum

Eltérő szexuális étvágy... (beszélgetős fórum)


1 2
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - 184481d874)
2021. jan. 26. 08:25
A párkapcsolatot teljesnek érzem, viszont az összeköltözésre még nem vagyok felkészülve. Lehet ezzel együtt lenne csak teljes? Néha nagyon hiányzik és szeretném ha többet ittaludna, több időt töltenénk együtt a hétköznapokban is, de másrészt meg úgy érzem, ráérünk még ezzel, előttünk van egy egész élet, hova siettessük. Rossz kapcsolatból léptem ki 3 éve, és marhára megszerettem a szingli létet. 2 évig eszembe se jutott férfira nézni, és most is csak óvatosan indítok.
43. 184481d874 (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 24. 23:01
Most ugrott be,hogy még nem vagy felkészülve a teljes párkapcsolatra,valószinüleg.Ha majd nem lesz ez a "kétlaki" élet,az életetekben egy újabb életszakasz következik és akkor majd elválik.Alkalmazkodni lehet és kell is.A párkapcsoaltban vannak dolgok amit a párunk kedvéért,hogy örömet szerezzünk neki és megtesszük és forditva.A kölcsönösség a lényeg.De ez az élet más terüeltén is igy van.Egyébként a szexualitás nem csak a közvetlen aktust jelenti,ezt sokan elfelejtik.
2021. jan. 24. 22:22

Szerintem nekünk is több lenne a heti szám, ha meg tudnánk oldani hétközben. De mivel nem élünk együtt, hétköznap ő jön szinte minden nap, este 9-10 van itt. Nálam viszont a gyermekek nagyok, nem tudunk elbújni hogy na akkor megyünk szexelni. Habár lehet az én fantáziám szegényes és nem tudok kitalálni valamit. Mondtak mások olyat hogy elbújni a fürdőben meg ilyesmi...csak nekem ez olyan snassz, valahogy nem erről szól egy szeretkezés hogy gyorsan bedugod-kidugod es kész. Szeretem megadni a módját.

Most hetvégén pl 2 nap alatt 3szor voltunk együtt. S ha én megyek hozzá nála is szoktunk.

Szóval olyan nagy eltérés azért talán nincs.

2021. jan. 24. 20:31

A szexualitás a párkapcsolat egyik alappillére (amennyiben nem aszexuális párról beszélünk, de esetetekben nincs erről szó). Ha jelentős a különbség mennyiségben, minőségben, érdeklődésben, az hosszú távon komoly nehézségeket jelent.

Mindenki számára létezik egy "ideális" és egy "elfogadható" helyzet. Ha az elfogadható közelít egymáshoz, azzal már lehet kezdeni valamit.

40. robotica (válaszként erre: 33. - Vivo44)
2021. jan. 22. 14:47

Megszólítva érzem magam a négy gyerekkel. :-D

Mi megbeszéltük, kisgyerekek mellett beterveztük az együttléteket. Párom heti 3x legalább igényelte, különben feszült volt. Én meg a gyerekek miatt kimerült, és egyszerűen nem tudtam többször ráhangolódni (4 sok volt, próbáltuk).


Nos, most nagyobbak a gyerekek, itthon dolgozunk - és bizony gyakorlatilag naponta sor kerül rá (van, hogy kimarad, van, hogy naponta 2x). Ráadásul úgy, hogy én többször is jól járok szinte minden alkalommal, míg neki azért napi 1 lövése van (de állítása szerint akkor is szuper, ha épp nem jut el odáig, mert a következő alkalom annál nagyobb csúcs).

Mindketten élvezzük, hogy most legalább olyan örömteli az életünknek ez az aspektusa, mint fiatalon (negyed évszázada vagyunk együtt).


Fontos tehát, hogy beszéljünk róla, és alkalmazkodjunk az adott élethelyzethez.

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Syria)
2021. jan. 21. 08:23
így van. megfogalmazódnak az emberben kérdések.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - 346490ec7b)
2021. jan. 21. 08:22

sose jelentettem ki hogy heti 3 és pont.

azt írtam kb ennyi a szükségletem.

s azt is írtam, hogy ez peteérés előtt általában lehet több is, utána csökken.

37. vivo44 (válaszként erre: 36. - 346490ec7b)
2021. jan. 20. 23:20
Valahogy én is így gondolom, de más pedig másként. Ez van. Ezért nem lehet objektíven sem válaszolni.
36. 346490ec7b (válaszként erre: 33. - Vivo44)
2021. jan. 20. 13:21

azért kategorikusan kijelenteni h heti 3 és pont? :D


ha heti egy van akkor annyi, fárad az ember, meg baja van, de ha éppen 10, akkor az is frankó.


ha valaki számolgatja a szexet, na, megvolt a heti 3, mostmán kuss, ott gond van.



ki ne szeretné azt, ami jó? :(

35. syria (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 20. 10:24
Ha nem motoszkálna benned, hogy gond lehet akár már most is, nem írtad volna ki ezt a fórumot.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Vivo44)
2021. jan. 20. 07:30

Válaszoltál a kérdésemre. Miért lenne bántó?

Persze, ahányan vagyunk, annyifélék. Én azt hiszem igazából, nem lesz gondunk ebből, mert meg tudjuk beszélni. A kérdésem inkább abból indíttatott, hogy neki akarom a legjobbat, s nem szeretném ha nem érezné teljesnek a kapcsolatot emiatt. Ő maga egy őszinte, bújós, nem szoknyapecér típus. Vele érzem először azt az életben, hogy hazaértem s nem akarok már másfelé menni.

33. vivo44 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 22:35

4 gyermek mellett az.

De ahogyan próbáltam érzékeltetni kedves VincaMinor fórumozó társammal is....

Van akinek az a furi, ha rendszeresen van szexualitás, intimitás, akinek pedig rendszeresen van, az arra csodálkozik rá, hogy más friss pároknál hogy hogy nincsen. Egyik sem rosszabb a másiknál! Egyszerűen nem vagyunk (szerencsére) egyformák. Ezért tettem gyorsan azt is hozzá, hogy a pasit te ismered! Te tudod értékelni a 3-at hetente, akkor az úgy van jól! A kérdésed viszont arra vonatkozott, hogy később.... Erre konkrétan nem tud senki most válaszolni, főleg, hogy a pasit nem ismerjük. Egy biztos azonban, hogy ha az igények nem változnak, akkor szép párt alkothattok. Ha viszont a pasinak nagyobb lesz a szexuális étvágya (ami egy esetleges összeköltözéssel minden bizonnyal), akkor gondok adódhatnak, mert akkor többet fog látni csupin, vagy csak lengébben. S te továbbra sem szeretnél és ő nem bír magával, akkor csak nem kényszerülhet önmagára, ha ott van mellette egy szép női test....

Remélem, hogy érted a NEM bántó szavaimat.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Vivo44)
2021. jan. 19. 22:11

Nem éltem meg kifogások garmadával. Egyszerűen látja rajtam, mikor igénylek csak bújást, ölelést, mikor lehet kihozni a helyzetből valamit és mikor vagyok benne a buliban.

Egyébiránt mivel hétközben csak napközben találkozunk, gyermekek mellett elég nehéz megoldani az akciót. Persze lehet ez is csak kifogás.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Vivo44)
2021. jan. 19. 22:09

Minden nap??? Fú, nem semmi. Én nem lennék képes erre, főleg a tudattal hogy ha nem teljesítek, azzal bajt okozhatok.

De gondolom ti nem ebből a szempontból élitek meg ezt. Szuper hogy így működtök és hogy egyforma igényekkel vagytok!

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Regin_a)
2021. jan. 19. 22:07
Lehet a 90%sok de valóban lepődrem már meg én is olyan férfiakon, akikről sose gondoltam volna, hogy kikacsintanak.
29. vivo44 (válaszként erre: 28. - Vivo44)
2021. jan. 19. 20:29

"jól funkcionáló párkapcsolatnál is lehet, hogy a felek olykor magányosan is örömet szereznek maguknak"

Inkább az élő, ami sugároz érzelmeket.

De ezzel sem vagyunk egyformák.

28. vivo44 (válaszként erre: 27. - Be95e6ff22)
2021. jan. 19. 20:28

Rendben. Nem áll szándékomban vitatkozni, mert nem vagyunk egyformák. Te úgy éled, úgy látod, én pedig másként.

A minden nap szexelő párok nem rutinból szexelnek szerintem, hanem intimitásból, vágyból, szerelemből. Mensikor természetesen nem! Tökéletesen igazad van! De akkor sem szabad "egyedül hagyni" a párunkat. Bocsánat, ha esetleg mégsem tőled idézem és pontosan, de van számos örömforrás a behatoláson kívül.

"abszolválni kell minden egyes napon"....Mivel az emberek nem egyforma vérmérsékletűek, nem egyforma vágyakkal (szerencsére), így aki minden napi szexuális életet él, annak az a furcsa, aki pedig nem naponta, annak pedig a másik véglet a furcsa.

De egyik sem elfogadhatatlan, ahogyan a te véleményed sem!

Másként látjuk, másként tapasztaljuk.

Az viszont határozottan nem tartom egészségesnek egy 1 éves kapcsolatnál, ahol (mivel nem költöztel össze, így megunásról szó sem lehet), hogy kifogások garmadával kellene élni a nőnek, hogy miért nincsen.

Mindenyjian voltunk fiatalok s talán mindenyjian azt vártuk mikor talizhatunk hogy legyen 20-on évesen.

Tehát nem tartom normálisnak egy friss kapcsiban a ritka nemi életet. De ez én vagyok.

27. be95e6ff22 (válaszként erre: 26. - Vivo44)
2021. jan. 19. 20:19

Szerintem sem egy nőnél, sem egy férfinál nem alapvető igazság, hogy csakis akkor csinálják, ha társsal nem kapják meg a teljes kielégülést.Minden téren jól funkcionáló párkapcsolatnál is lehet, hogy a felek olykor magányosan is örömet szereznek maguknak.

A minden áldott nap szexelő párokat meg csodálom.Nekem nehéz elképzelni, hogy egy stresszes, tizensok órás nap után, vagy betegen, vagy menstruációs vértengerben úszva, vagy vendégségben ahol papírvékony fal választ el a háziaktól, vagy éppen szomorúságban-gyászban befordulva, szóval olyan helyzetekben, amik egy ember életében előfordulnak, akkor is mindig, minden esetben, mindkét fél érzi az indíttatást a szexre.Van, amikor halandó ember beéri egy összebújással szex nélkül, az is intim és feltölti a testet-lelket.Azért a szex nem olyan, mint a fogmosás, hogy ha törik, ha szakad, abszolválni kell minden egyes napon.

26. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 19:29

Hosszútávon igen komoly problémákhoz vezethetnek! Amit ma megold egyedül, azt meg fogja oldani mással.

Mindenkinek más a szexuális étvágya, ezért konkrétan nem ismerve a pasit nem lehet biztosra mondani.

Én annyit tudok az enyémről 12 év után, ha egy nap kimarad/na az sem neki, sem nekem, sem a házasságunknak nem tenne jót.

Hogy ha neked ennyi az igényed és ő elfogadta, akkor nincsen miért most aggódj, de egy 40-es pasi néha rosszabb, mint egy 17 éves:-))) (vagy jobb)

Ám azon felvetésedre, hogy minden pasi csinálja magának, tuti nem, mert leginkább azok, akik nem kapják meg a teljes kielégülést, vagy valami más érzésre vágynak. Ha pedig így van, akkor ahogyan más is fogalmazott előttem: most még egyedül, de ha éhes az oroszlán, keres vadat.

25. Regin_a (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 18:39

Ha eltekintünk az álszent képmutatástól, szerintem a férfiak 90%a marcangol mint az oroszlán, persze máshol :)

Nem azonnal, kicsit később majd ha együtt laktok.

Sose lehet ezt tudni előre, de ha csak párszor van gond ebböl, később sokasodni fog

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - 346490ec7b)
2021. jan. 19. 18:20

Ha eltekintünk az álszent képmutatástól, szerintem a férfiak 90%a megoldja egyedül is. Az hogy neked mást mond mert nem akar megbántani vagy mert tudja hogy leharapnád a fejét...az nem az én saram. Viszont nem őszinte.

Én örülök hogy nekem elmondta.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Prokoppeva)
2021. jan. 19. 18:18

Mivel nem úgy indult a kapcsolatunk hogy egyből ágyba vitt, hanem először megismerni akart és amikor éreztük, hogy megvan a kötődés akkor került sor a szexre...nem hiszem, hogy érzelemmentesen is kapható lenne.

Szóval inkább csak bóknak veszem tőled...

22. 346490ec7b (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 17:38

"Ő azt mondja, ne aggódjak, mert hétközben megoldja egyedül"


38 és 44.


katasztrófa. :D a kérdéssor is.


majd idővel megoldja máshol is, ha éhes az oroszlán, valahol enni fog...

21. prokoppeva (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 15:11

Megadnád a pasid e-mail címét, aki akár minden nap bírná?


:-D

2021. jan. 19. 12:54

Hát igen ha annyira nagy a stressz akkor pl. én sem. De azért ahhoz nagyon nagy kell legyen. :D


Mindenhol máshogy van. Én mondjuk nagyobb étvágyú vagyok. A férjemmel az elején naponta többször volt ilyen alkalom, de azért neki csökkent az évek alatt az étvágya már. Jobban is mint az enyém. Aztán persze van olyan is, hogy ő akarja és én nem.

Mi oda-vissza tökéletesen megértjük ha a másiknak éppen nem ilyen a hangulata, ebből nincsen gond. Bár nálam volt olyan, hogy hagytam magam, és evés közben megjött az étvágy. :D

Meg tőlem az se esik távol, hogy egyéb dolgokkal a kedvére tegyek, csak neki. Sőt.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Be95e6ff22)
2021. jan. 19. 12:09
Az előző kapcsolataimban nem voltam ilyen egyenes és őszinte, most nagyon figyelek erre, hogy mindent kimondjak, elmondjak, ne legyen elhallgatva semmi ami bánt vagy amit szeretnék. És hasonlót igénylek a másiktól is. Ha nincs őszinteség, cseszhetjük az egészet.
18. be95e6ff22 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 11:44
No akkor itt nem lesz gond!:-)Szerintem ha két ember képes arra,hogy “kettesben csinálja egyedül”,akkor elég nyitottak és van bizalom a másik felé.Márpedig,ha így van,akkor a szexben is mindent meg lehet beszélni és meg lehet oldani.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Syria)
2021. jan. 19. 11:38
Most nem érzem hogy gond lenne, mert erősen kötődünk egymáshoz lelkileg is, és nem a szex az elsődleges kötődési pont, de mindenképp fontos ugye.
16. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 11:34
Előbb okoz gondot rövidtávon, mint hosszún.
2021. jan. 19. 11:31

Nem feszülök rá a témára, csak eszembe jutott, hogy utánanézek, másoknál hogy is van ez? Nem szoktam senkivel beszélgetni ilyesmiről személyesen.

Azt tudom, hogy vele akarok maradni 5 meg 10 év múlva is.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook