Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott izzadás fórum

Túlzott izzadás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
116. kisBea
2009. okt. 2. 08:46

Sziasztok! Tegnap ujjas póló volt rajtam,az az igazi tapadós, még szoliban is voltam és teljes szárazság :D bár még mindig szoktam nézegetni, tudjátok a megszokás hatalma. Én már hetente csak 2szer kenem magam, és olyan jó érzés, néha szokott csípni de az eredmény mindent megér :D

Jó szárazságot mindenkinek.

115. álnév
2009. okt. 1. 21:17

Sziasztok! mivel már elég régóta nem írt ide senki, gondoltam megkérdezem, mi van veletek... még mindig bírjátok verejték nélkül? :)

én még igen, sőt még 40 perc úszás után is! nagyon jó szer, csak tényleg csíp, pirosodok is tőle, de megpróbálom kezelgetni! és nem minden este használom! :)

írjatok, ha lesz időtök!

114. Nagyir (válaszként erre: 113. - Álnév)
2009. szept. 25. 08:18
Javaslom, hogy ne használd mindennap, mert a bőröd nem fog tudni regenerálódni. Emellett fontos, hogy teljesen száraz bőrre vidd fel az SA-t. Reggel tényleg nem jó használni, mert nincs ideje kifejteni a hatását ilyen rövid idő alatt. :)
113. álnév (válaszként erre: 112. - 42af71f255)
2009. szept. 25. 06:50

Kismogyi!

nekem nem használ reggel, ezért muszáj este kennem, így csak hétvégente tudom eltűntetni a szárazságot babaolajjal! én a "kínok kínját" élem át, amikor csíp, és ki is sebesedik a hét utolsó napjaira :(

de kétségtelenül tényleg jó szer! :)

(a másik, amit emlegetnek, ugyan ilyen hatásos? és ugyan így csíp?)

2009. szept. 23. 19:12

Sziasztok!

Amikor én hagytam ki 3 napot,nekem is beindult újra az izzadás!

De mihelyt újra bekentem,megint száraz lett...

Viszont nekem is kipirosodik a hajlatban...én reggel kenem be,mert akkor nem csíp annyira,este pedig testápolózom,így nem sebesedik ki!!!!

De amióta használom,tök jól érzem magam,sokkal felszabadultabb vagyok,hogy nem kell nézegetni a pólóm...:)

111. álnév
2009. szept. 23. 15:48

Ebelin24! :)

Köszönöm szépen a nyugtatást! tegnap este bekentem, tényleg úgy hat a legjobban! csak az a fránya pirosság, meg égető érzés ne lenne... :( (a frankó kis felfázásom mellé)

köszönöm még egyszer a választ! :)

110. kisBea (válaszként erre: 107. - Nagyir)
2009. szept. 22. 22:01
Hát nekem nem igazán kell fogyni...az én 47 kilómmal már hova fogyjak :D
109. ebelin24 (válaszként erre: 108. - Álnév)
2009. szept. 22. 21:25

Az a baj hogy reggel kented be...Ezen én is átestem...Mert egyszer elfelejtettem bekenni este magam...

Reggel azért nem használ,mert kiizzadod azzal a minimum mozgással is!Este viszont alvás közben jóesetben nem mozogsz,így van ideje felszívódni!

Ne aggódj,nincs semmi baj,de tartsd be azt hogy este kened a hónaljadat!

108. álnév
2009. szept. 22. 19:25

...

kihagytam 3 napot! igaz, hogy elmúlt a száradás, de ma már tettem magamra reggel, és meg is izzadtam, holott nem siettem, nem erőltettem meg magam, sőt ujjatlan felső volt rajtam... nem tom mi van! lehet, hogy nem egyformán használ mindenkinél? az első napokban még jó volt, de most már mintha kezdené elveszíteni hatását! :(:(

HEEELLLLPPPP!!! :(

107. Nagyir (válaszként erre: 106. - KisBea)
2009. szept. 22. 10:55
Szia! Nekem a szárazság magától elmúlt, miután nem használtam már napi szinten. Mostanában csak hetente egy-két alkalommal szoktam bekenni, vigyázva, hogy a hónaljamon túl a bőrre már ne kerüljön, elsősorban ezt a részt szárította ki korábban. Míg régen a legkisebb megerőltetésre is hatalmas folt volt a ruháimon, mostanra legfeljebb "futkározás" után érzem, hogy egy-egy helyen nedvesebb lett, de gyorsan eltűnik a folt, mert nem komoly. Amivel nagyobb problémám volt, az a hátam és a derekam környéke, irtóra tudok izzadni ezeken a területeken is, de ez ellen én a fogyással tudtam tenni. :)
106. kisBea
2009. szept. 22. 10:29

Sziasztok!

Engem nagyon kiszárított :( szerintetek kenhetem testápolóval(vettem ilyen vizes testápólót még a számra mert az is nagyon ki van száradva)? vagy csak hetente kenjem most már magam az SA-val?vagy magától elmúlik a szárazság ha nem kenem naponta.

105. álnév
2009. szept. 21. 14:52

nekem még 40 perc úszás után is hatott! csak dezodort raktam, és semmi folt!

viszont igen bepirosodott! azzal mit lehet tenni? tud valaki valami praktikát?babaolaj sem segített:(

104. kisBea (válaszként erre: 103. - Ebelin24)
2009. szept. 20. 18:10
Hát még én :)
103. ebelin24 (válaszként erre: 102. - KisBea)
2009. szept. 20. 10:44

Így van,éljen!!

Örülök hogy már Te is boldog SA használó vagy :)

102. kisBea (válaszként erre: 100. - Ebelin24)
2009. szept. 19. 18:57
Most már értem :) ... 2 napja használom és már az 1.alkalomnál éreztem hogy nem izzadok. Annyira boldog vagyok. Eddig csak ujjatlan felsőkben (és még azokon is meglátszott 1 kicsit hogy izzadok) meg bővebb hosszú ujjúakban járkáltam, ma már szétnézhetek a pólók közt is :D tök boldog vagyok. Már 2 ismerősöm is ilyet akar ... éljen a szárazság :D
101. álnév
2009. szept. 18. 15:14

ma egy hete, h használom az SA-t! ünnep:D

egy gondom van csak: nagyo kiszárított, és a hónaljamnál a hajlatban be is pirosodott, meg egy nagyo kicsit sebes is! látszik is a vattán, amikor felkenem! kicsit gáz! de 1,5 napot most kihagytam, de kicsi folt lett rajtam! :( ezek szerint én tényleg csak a szerrel tudok boldogulni:( de legalább az hat:)

100. ebelin24 (válaszként erre: 99. - KisBea)
2009. szept. 18. 14:44

Igen,eltaláltad :)

Csak azért használjuk ezt a rövidítést,mert túl hosszú a neve,de a kettő egy és ugyanaz :)

99. kisBea
2009. szept. 17. 22:06
Most gondolkodom...a solutio antisudorica rövidítése az SA? bocsi de nem tudtam...
98. kisBea (válaszként erre: 97. - Ebelin24)
2009. szept. 17. 22:04

Szia!

Ma benéztem a gyógyszertárba és a Solutio antisudorica-t ajánlották, 345 ft volt. Kipróbálom ha nem használ akkor kipróbálok mást. Remélem hogy nem leszek tőle büdös. A vichy-t is mutatták de az tényleg drága. Az SA-ról meg nem is hallottak. Köszi az infókat.

97. ebelin24 (válaszként erre: 95. - KisBea)
2009. szept. 17. 21:22

Szia!

Mindkettőt a gyógyszertárakban tudod megvenni!

Az SA max. 400 Ft-ból kijön!

De szerintem a Vichyt ki ne próbáld...nekem semmit sem használt és egy vagyonba kerül!

96. kisBea
2009. szept. 17. 11:23
Ja meg hogy mennyibe kerülnek,köszi
95. kisBea
2009. szept. 17. 11:20

Sziazstok!

Én is izzadós vagyok,de csak a hónaljamon. Írtátok az SA-t, azt hol tudom beszerezni? meg a VIchy. Előre is köszönöm.

2009. szept. 14. 20:11

Szia Álnév!

Nyugodtan kihagyhatsz pár napot,nem fog a szer a hatásából veszíteni. Én például múltkor elutaztam pár napra a szüleimhez és 5 napig nem használtam ezt a kencét mivel otthon felejtettem és semmi izzadás,de persze mikor hazaértem azért én is nyomban bekentem magam.Annak idején én is nagyon izzadós voltam.Volt hogy tél volt majd meg fagytam,de még is csupa izzadásfolt volt a pulcsim. Úgyhogy igazán kihagyhatsz pár napot.Én már csak két naponta kenegetem magam.

93. 42af71f255 (válaszként erre: 92. - Álnév)
2009. szept. 14. 18:10

Kedves Álnév!;)

Dettó ugyanez volt velem is a helyzet,néha még a kiskabáton is látszott!!:(

Én most kezdtem az egyetemet,és annyira örülök,hogy az első napra már úgy mentem,hogy használtam az SA-t!!!Így nem az fog megmaradni,hogy minden órán magamhoz szorított kézzel kell ülnöm,hanem nyugodtan elengedhetem magam.Olyan jó érzés!El se tudtam volna képzelni...:)

Igaz,nyáron néha izzad a hátam is,de ezt nyitott hátú fölsővel meg lehet oldani,és ott különben sem izzad annyira mint hónaljban!És tényleg,egyáltalán nincs szaga,én nem használok más deót,csak a parfümöt!!!!

Én ma amikor bekentem egyáltalán nem csípett,szerintem az esti testápolózás segített.

És ma ismét olyan fölsőben voltam amin alapból nagyon látszana,de ma semmi!!!!!!:))))

Szóval IMÁDOM!!!!!!!

2009. szept. 14. 15:15

Kedves Kismogyi! :)

én borzasztóan izzadós vagyok! úgy tudom leírni, h ősszel pl. ballon kabát van rajtam, alatta egy vastagabb felső, de úgy megizzadok, h a ballon kabátomon látszik! és csak a hónaljam! nagyon zavaró volt! nekem is a ruhatáramban szinte csak sötét göncök szerepelnek, de van egy-két ajándék színes felső is, amiket egész idáig nem hordtam(ugyanis magamnak nem vettem volna)

De ez az SA komolyan mondom megboldogítja a mindennapjaimat! még én sem merek igen mutogatni, meg amikor nem figyelnek, én is megnézegetem, h foltos vagyok-e, néha úgy is érzem kicsit, de egyáltalán nem! és ami a legjobb, semmi illata nincs! dezodort eddig azért raktam, h ha izzadok, legalább ne büdöset, most meg már azt sem kéne használnom(de azért teszek)

nekem kicsit be van pirosodva a hely,ahova kenem, most éppen babapúder van rajta! az csak segít rajta!

abban is bízom, h nem veszíti el a hatását a szer, úgy értem, nem fogok később sem izzadni!

még mindig óvatosan mosakszom, nehogy lemossam magamról! és eddig minden este tettem magamra, nehogy foltos legyek! nem merem igazából kihagyni az egyik estét sem! :S

91. 42af71f255 (válaszként erre: 90. - Álnév)
2009. szept. 13. 23:26

Álnév!!!!

De,bevált,de ha odanyúlok,úgy érzem még picit nedves,de ez nem elég ahhoz,hogy foltot hagyjon.

Szóval jó,de még nem tudom elengedni magam,már nagyon megszoktam hogy borzasztóan izzadok...

Este ha el tudok tőle aludni akkor engem se zavar,csak néha nehezen megy..:)

És a reggeli fürdés tényleg nem mossa le...:)

Ja,és mivel én reggel kenem be magam,most már esténként testáplózom a hónaljam,hogy ne sebesedjen ki,ne irritálja annyira.


De ma volt az első olyan nap amikor olyan fölsőmet vettem fel,amit eddig még soha,mert nagyon látszott rajta ha izzadtam...de ma semmi folt!!!!!!

Szóval,nagyon jó kis szer ez az SA!!!!!!!!!!!!!!


És te is nagyon nagyon izzadékony vagy???

Olyan pulcsit is átizzadós??????

2009. szept. 13. 19:44

Kedves Kismogyi!

hogy érted azt, hogy nem tökéletes? Nálad nem vált be?

ma reggel kentem be, és még du. is éreztem, h csíp! viszont este alszom, így akkor nem figyelek rá! teljesen száraz felületet pedig papírtörlővel érek el! nekem használ, és remélem fog is, és nem szokik hozzá a szervezetem, h utána nem fog hatni :S

mondjuk én csak 3 napja használom, de még mindig félek, h lemossa a reggeli fürdés! nem merem kipróbálni az ellenkezőjét, mert nem akarok megint foltos hónaljat! nyugtassatok meg, h kipróbálhatom! :( :D

2009. szept. 13. 10:34

Ja,és az Exodort ugyanolyan hatásos mint az SA?

Mert ha az nem csípne,nem lenne rossz azt kipróbálni!!!:)

2009. szept. 13. 10:30

Sziasztok!


Én is küzdöttem ezzel a problémával.De ezt inkább átoknak nevezném,nagyon sok gondot okozott már nekem.


DE!Kb.egy hete vetettem SA-t magamnak.....:)

Nem azt mondom,hogy tökéletes,de nagyon sokat javult..igaz nekem nagyon csíp néha.

Nehéz teljesen száraz bőrre felvinni,ha egyszer izzadékony vagyok!(ja,és én inkább a reggeli bekenést javaslom,este szokott nekem csípni,nem tudom miért!)


Mondjuk én azóta is olyan ruhákba járok ami elősegíti a szellőzést,illetve nem látszik rajta ha mégis foltos leszek,de egy hete nem volt folt a ruhámon!


Iszonyatosan örülök neki!!!!!

Mindenkinek ajánlom!!!!!!

87. ebelin24 (válaszként erre: 86. - Álnév)
2009. szept. 11. 13:18

Örülök hogy boldog vagy,ez már így is marad :)

Ne félj,nem veszíti el a hatását a tusolás után sem a szer!

Kb.kétnaponta kend be a hónaljadat!

Örülök hogy örülsz :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook