Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki valami jó módszert izzadás ellen? fórum

Tud valaki valami jó módszert izzadás ellen? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2014. nov. 23. 23:01

A férjemmel sokáig kísérleteztünk, tényleg legalább 1 évig próbálgattuk a kül módszereket, hogyan tudjuk megszűntetni, hogy zuhanyzás után már pár órával büdös legyen… Nagyon kellemetlen, főként az irodában, leírom, hogy nekünk végül mi vált be, hátha segítünk valakinek.

Egyrészt a ruháit áztatjuk mosás előtt. A hónalj részt Vanish szappannal átdörzsöljük jó alaposan, majd egy fél órát hagyjuk ázni a meleg vízben a ruhákat. Ezután 40 fokon mossuk ki őket, ha teljesen fehér ingekről, pólókról van szó, akkor 60 fokon.

Ezzel párhuzamosan Geoderma izzadásgátlóval keni magát, de előtte kb. negyed órával ne nevessetek, lábspray-vel fújja be a hónalját, Rossmannban kapható Hansaplast Silver Active-val. (kb. 1000 Ft egy flakon, sokáig elég). Emellett gyakran borotválja a hónalját, és antibakteriális szappannal mossa meg magát minden reggel, mielőtt felöltözik.

Úgy néz ki, neki ez a recept bevált, azaz már kb. 2 hónapja nem szenved a kellemetlen szagoktól! :)

106. manka10
2014. aug. 7. 17:05
Szerintem genetika, örökölted valakitől ha nincs valami eü. problémád. Én ugyanevvel kínlódom,arcomra,hajamra nem használok semmi kemikáliát, hagyom a mérgek távozását. De pokoli dolog amikor csurog a szemembe a víz, úgyhogy megértelek. Hónalj,kéz és lábizzadásra nagyon jó az exodor lötyi.
2014. aug. 6. 10:30

Sziasztok!

Sajnos en is regota kuzdok az izzadassal. Ha kicsit melegebb az ido szoszerint folyik rolam a viz: arc, honalj, hat, mell alatt, szemerem resz es a fejbor. A hajam a legrosszabb, mert nagyon latszik, csopog belole a viz. Nem vagyok sovany, de kover sem. En az Idros sprayt probaltam ki, hasznal, de 2 naponta fujni kell, viszont 2-3honapig eleg. A gelt is kiprobaltam arvon, de az nem hasznalt. Tudtok ajanlani valamit arcra es fejborre?

2012. jún. 5. 19:57
Az izzadásgátlókat este jó felkenni száraz hónaljra. Így sokkal hatékonyabb. Kipróbáltam és tényleg működik.
103. toni29
2010. aug. 18. 18:25

Sziasztok!


Nekem a hónaljam izzadt fergeteges módon. :S

Én még januárban rendeltem Angliából odaban sprayt, mert azt ajánlotta valaki egy fórumon. Tényleg nagyon jól működik a dolog. Azóta már ismerőseim is használják megelégedéssel. Ahogy láttam már itthon is lehet kapni.

102. bonpprr
2010. ápr. 20. 19:01
Az AS tényleg hat..:D legalábbis nekem. Se folt, se kellemetlen szag :) Pedig világos szürke felső volt rajtam;)
101. MelisUK (válaszként erre: 5. - Dittke14)
2010. ápr. 15. 19:39

Van megoldás, van más ilyen izzadós fórum is, olvass utána. Kinek mi vált be, próbálgatni kell.


Nekem bejött az Odaban, ami kóros izzadásra való, de ami mégis igazán tökéleted, az a Vichy 48 órás dezodora, az érzékeny bőrre való, illatmentes. Totál száraz a hónom végre, pedig hosszú évekig én is szenvedtem, de végre minden okés. Végigpróbáltam százezer dezodort, nekem ez jött be.

100. bonpprr (válaszként erre: 99. - Nyuszika012)
2010. ápr. 15. 18:30
Szia! Én ma vettem meg az AS-t. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz hatásos. Egyébként egy "használati útmutatónak" én is örülnék és tapasztalatoknak ,hogy mit hogyan csináljunk.
2010. ápr. 15. 18:14
Sziasztok. Én még csak 1 napja használom az anti sudorica-t. és már most érzem h nem izzadok. nekem is borzasztó rossz érzés h ha kimegyek emberek közé akkor már rögtön izzad a tenyerem a hónom alja és a lábam is:( Remélem végleg megszünteti az AS. az izzadásom. Ha valaki használta már leírná h mennyi idő alatt használt neki? és h mennyi idő közönként kell kenni? lehet mellette hónalj dezodort használni? Előe is köszi a segítséget.
2010. ápr. 15. 15:29

Sziasztok!


Olvastam a hsz-eket, mivel nekem is ilyen problémám van. Ülök, semmit nem csinálok és izzadok. Világosszürke, piros,világoskék (stb)felsők nincsenek a szekrényemben...Minek, ha úgysem veszem fel őket, ugyanis 1 óra elteltével már foltosak? :S Nagyon zavar engem ez a dolog. Igaz olvastam, hogy izzadni KELL! Ugyanis ha nem izzadunk, akkor a méreganyagok nem tudnak távozni arról a részről és a felgyülemlett méreganyagok okozhatnak emlőrákot. De őszintén megmondom, engem még ez sem tántorít el( na jó egy kicsit) ,hogy néhanapján felhőtlenül tudjak élni egy világosszürke rövidujjú pólóban úgy, hogy ne kelljen leszorítanom a karomat, mert nem akarok leégni :S Mindegy,hogy tél vagy nyár van :S

A 76-os hsz alapján ma veszek is egy antisudoricát...remélem használ...ha nem, hát addig próbálgatom a készítményeket, amíg az egyik be nem válik.

97. 318512f90e (válaszként erre: 94. - Bernuska)
2009. aug. 26. 21:14

ahham...

az a lényeg, hogy ezek szerint jobban érzed magad a bőrödben!

96. dittke14 (válaszként erre: 95. - Bernuska)
2009. aug. 26. 15:51

nah ez jó :)

amúgy nekem is van amikor még csípi kicsit

95. Bernuska (válaszként erre: 93. - Dittke14)
2009. aug. 25. 20:50
Most nekem is jó, és csak hetente kétszer kenem be vele a hónaljam és a hátam. Bár közvetlenül utána nagyon mar, viszket a bőröm, 1-2 óra után megnyugszik.
94. Bernuska (válaszként erre: 92. - 318512f90e)
2009. aug. 25. 20:48
Mert csúnya, ragyás volt.... Nagyon gátlásos voltam miatta, így minden kockázati tényezőt bevállsltam.
2009. aug. 21. 08:59

használom újra az AS-t és eddig nagyon jó (kopp, kopp, kopp!!!)

Bernuska te hogy állsz vele???

92. 318512f90e (válaszként erre: 91. - Bernuska)
2009. aug. 13. 16:45
és ha szabad kérdezni miért kell a bőröd miatt szedni erős gyógyszert???
91. Bernuska (válaszként erre: 90. - 318512f90e)
2009. aug. 13. 15:56

:) tényleg úgy hangzott....a bőröm miatt szedek egy elég erős gyógyszert.... :)

Nekem most elég jó az antisudorica+adidas golyós, így most nem kezdek az Exodorral is kísérletezni. (bár mostanában nem volt olyan túlságosan izzasztó meleg)

90. 318512f90e (válaszként erre: 89. - Bernuska)
2009. aug. 10. 12:18

én értem....vagy mégsem? :)))


"nehogy elvegye a gyógyszerem" ez jó...a bőrgyógyászod felírhat kábítószert??? :))))))



csak vicceltem, most egy kicsit jobb a hangulatom...

de szerintem próbáld ki az exodort...kíváncsi vagyok, neked használ-ééé

89. Bernuska (válaszként erre: 86. - 318512f90e)
2009. aug. 10. 11:23

:)

Siettem, de mindenképp reagálni akartam a kérdésedre :)

Már voltam bőrgyógyásznál azóta, de nem mertem megkérdezni, nehogy elvegye a gyógyszerem, hogy nyavalygok a mellékhatások miatt. Bár az izzadás nem annak a mellékhatása, ezzel már küszködök korábbról is. Igazából csak tavaly kezdett zavarni, így feltételezem, hogy akkor erősödött fel, de olyan konkrét időpontra nem emlékszem, amikor kialakult volna, csak volt egy idő után az izzadás.... :D Na ebbe jól belekavarodtam, remélem éritek, mit akarok itt nyögdécselni.

88. dittke14 (válaszként erre: 87. - Baobao)
2009. aug. 9. 21:47
az jó ha neked használt :)
87. baobao
2009. aug. 8. 21:03

Sziasztok!

Én néhány hónapja használom a Sudorica-t és maximálisan meg vagyok vele elégedve.Régóta megkeserítette az életem az izzadás...nem tudtam úgy öltözködni ahogy szerettem volna,nem tudtam úgy felszabadulni társaságban stb...szerintem nem kell magyaráznom...Elmondhatatlanul jó érzés,hogy már nem kell a foltok miatt aggódnom,idegeskednem :)

Nagyon sajnálom,hogy nem használ mindenkinek :(:(:( Szívesen beszélgetek bárkivel,átéltem az izzadás okozta kellemetlenségeket,megértem az itt lévő embereket.Aki akar,nyugodtan írjon priviben!

86. 318512f90e (válaszként erre: 85. - Bernuska)
2009. aug. 8. 17:26
tyűűűde bőbeszédű vagy...:)))))
85. Bernuska (válaszként erre: 83. - 318512f90e)
2009. aug. 8. 14:34
nem/nem :)
84. dittke14 (válaszként erre: 83. - 318512f90e)
2009. aug. 8. 13:01
az exodor nem használt már kipróbáltam
83. 318512f90e (válaszként erre: 82. - Bernuska)
2009. aug. 8. 10:17
exodort nem próbáltad még? bőrgyógyásznál voltál?
82. Bernuska (válaszként erre: 81. - Dittke14)
2009. aug. 7. 11:57

Nekem már volt Vichym, és nem volt jó.


3 napja, fürdés után bekentem magam az antisudoricaval, és nem nedvesedek át...., teljesen száraz maradtam, bár azóta olyan nagy meleg sem volt...azonban nekem hidegben is bármikor vizes lett a felsőm. A golyósom is más, most Adidast vettem, szerintem ez is jobb.

Az AS.nagyon csípett mikor bekentem, de ha elég lenne így 3-4 naponta kibírni, nem is bánnám.


Nem akarok semmit sem elkiabálni...remélem neked is jó lesz.

81. dittke14 (válaszként erre: 79. - Bernuska)
2009. aug. 7. 11:00

vettem antisudoricat és képzeld receptre írattam ki így csak 100 ft volt.nagyon meglepődtem :))

remélem használ!


jah és mondták a gyógyszertárban hogy van a Vichy-nek van egy izzadásgátlója igaz 3000 ft de ők nagyon dicsérik.Hát nem tudom....de ha az antisudorica sem használ én kipróbálom azt

80. dittke14 (válaszként erre: 79. - Bernuska)
2009. júl. 30. 17:46

sajnálom, hogy nem használt.


egyébként nekem is ez jutott eszembe, hogy kipróbálom újra.

igen, elvileg úgy kell hogy minden este aztán csak 2-3 naponta.

de azt nem tudom hogy lehet-e mellé vmi izzadásgátlót használni.

azt hiszem én még anno használtam mellé.


de én ha újra elkezdem használni akkor én csak 2 naponta fogom mivel ha minden nap használtam úgy nem volt jó és hátha így jó lesz :)

bízok benne!

79. Bernuska (válaszként erre: 76. - Dittke14)
2009. júl. 29. 15:43

sehogy...megvettem, de semmi változást nem látok....


Azt hiszem megkeresem az antisudoricát....egyszer már próbálkoztam vele, van is itthon, futok még egy kört, hátha most eredményesebb lesz.

Hogy is kell használni? Ugye este kell, és semmi stiftet, golyóst sem lehet használni mellette....?

78. dittke14 (válaszként erre: 77. - Egyboldoglány)
2009. júl. 23. 11:31

szia!

örülök hogy neked használt :)

sajnos nekem nem.

csak 2 hétig aztán minden kezdődött az elejéről :S

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook