Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott izzadás fórum

Túlzott izzadás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
26. zani (válaszként erre: 24. - Cc6a363661)
2009. ápr. 5. 17:49
oké rosszul fogalmatam, akkor nem úgy kérdezem h mellékhatás, hanem úgy h nem kívánatos hatás. és az már a gyógynövényeknek is van, de huszonévesen nem szeretném, ha bármilyen szinten beavatkozna a hormonrendszerembe...
25. nenciii (válaszként erre: 24. - Cc6a363661)
2009. ápr. 5. 16:02

ok!

köszi szépen,hogy leírtad a tapasztalataidaat,még megkérdezem 1tem gyógyász ismerősömet is,aztán,majd leírom,h mit mondott!

24. cc6a363661 (válaszként erre: 23. - Nenciii)
2009. ápr. 4. 15:30

EGyrészt, én is még csak 37 leszek, még odébb van a klímax, és Akiktől hallottam, Ő 40 éves, és a saját korosztályom, és még Ők sem klímaxosak, és az ő elmondásuk szerint nincs semmilyen mellékhatása, de a természetes anyagokból készült termékeknek nincs is mellékhatásuk...


Olyan előfordulhat, hogy Valaki valamilyen növényre allergiás...


Nálam akkor derült ki, amikor hurutos köhögésre vettem ugyanolyan betegségre csomagolt teakeveréket, aminek orbáncfű volt az alapanyaga, és akkor kiderült, hogy én az orbáncfűre vagyok allergiás,, mert "kiverte" a bőröm...


Meg olyan is volt, egyszer a Varga-hajcseppet bevittem az ÁNTSZ-hez, mert ahol bekentem vele a fejbőröm, amikor lelki megterhelésre elkezdett hullani a hajam, hogy ahol bekentem vele a fejbőröm, ott kihullott a hajam, ahelyett, hogy pozitív hatása let volna...


De minden ember más-és más felépítésű...


De nagyon komoly mellékhatása nem lehet természetes anyagnak...


Viszont, az Indiánasszony-gyökér kapszulára még nem hallottam panaszt...


Ha nem lenne olyan drága, már én is megvettem volna...


Bár, ha belegondolok, a havi stift adag kb. ugyanannyiba kerül, mintha vennék ilyen kapszulát...

2009. ápr. 4. 14:32

nem tudom,hogy abban a bioboltban mennyire képzettek az eladók,de szerintem a nőnek fogalma sem volt sem indián-sem indiánasszonygyökérről:S


Na igen,az engem is érdekelne,hogy fiatalabbak mennyire szedhetik,mert van még vagy 20évem klimaxig....

22. zani
2009. ápr. 3. 14:28
ennek az indiánasszonygyökérnek nincsenek mellékhatásai? azért kérdezem mert ahogy rákerestem a neten úgy tűnik h nem kifejezetten izzadásra, hanem inkább klimaxos panaszokra való... fiatalabbaknak nem okoz vmi károsat??
21. zsuzso100 (válaszként erre: 18. - Nenciii)
2009. ápr. 3. 14:18
Biztos tudta is, csak alapból furcsán nézett. :-)
20. cc6a363661 (válaszként erre: 19. - Cc6a363661)
2009. ápr. 3. 14:04

Amikor itt, Kanizsán mondtam a Herbáriában, ahol egyébkaént több diplomás eü.szakember-, ill. temészetgyógyász működteti a boltot, Ő azonnal tudta, és ha Valaki Bármit kérdez, arra kielégítő válaszsokat ad a termékekről, és hatásaikról...


Én múltkor először megnéztem a Neten, ha jól emlékszem, beírtam a Google-ba a termék nevét, és megjelent pár Webáruházas üzlet, és ott úgy láttam, hogy kb. 40-50 db lehet benne, pontosan nem emlékszem és kb. 3-3.500 az ára...


Én csak azért nem tudom mos megvenni, mert munkanélküli vagyok, és jelenleg semmilyen plusz kiadást nem engedhetek meg magamnak, bár Akik már elkezdétk használni, áradoznak atermék csodálatos hatásáról, mellékhatások nélkül, nekem addig el kell viselni a heves verejtékezést...

19. cc6a363661 (válaszként erre: 18. - Nenciii)
2009. ápr. 3. 13:59
Aki bioboltban dolgozik, annak szerintem illene tudni a termékek nevét, és alapból kapcsolnai, ha Valaki rosszul mondja...
18. nenciii (válaszként erre: 17. - Cc6a363661)
2009. ápr. 3. 06:25
ok!akkor azért nézett rám furcsán a bioboltos nő:D:D
17. cc6a363661 (válaszként erre: 14. - Nenciii)
2009. ápr. 2. 19:59
Indiánasszony-gyökér, nagyon fontos, nem indiángyökér...
16. erdei gyümölcs 13 (válaszként erre: 7. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 2. 11:34
Tapasztalatból azt tudom ajánlani, hogy naponta egy alkalommal dörzsöld be a hónaljadat egy kis nivea krémmel, amelybe belekeversz egy kis szódabikarbónát.
2009. ápr. 2. 11:26
Nem tudom miért, de én ébredés után pár perc elteltével úgy érzem, nagyon melegem van, ki kell teljesen takaróznom, és érzem elönt egy forróság, és elkezdek kicsit verejtékezni. Ez már évek óta így van, hiába mondtam az orvosnál is, semmit nem irtak fel erre, pedig nagyon kellemetlen. Aki hasonló helyzetben van, írjon!
2009. ápr. 2. 11:17

Sziasztok!


köszönöm szépen a hsz-eket!!valószínűleg az összes tanácsot használni fogom:)elmegyek dokihoz kivizsgálásra, ha minden ok, akkor tartok egy tisztítókúrát és szedek indiángyökeret...valamit mindenképpen csinálnom kell,mert már nagyon elegem van!!:(


és köszönöm szépen mégegyszer!!!

13. zsuzso100 (válaszként erre: 1. - Nenciii)
2009. ápr. 1. 20:22

Én régen nem voltam így, elkezdtem konditerembe járni, fogytam 10 kg-ot és azóta izzadok erőteljesebben. Edzés kezdete után 10 perccel már tiszta víz az arcom, a többieken senki, az edzés végére a hajam végéig vizes (pedig nem rövid, jó, nem is derékig érő), és tavaly nyáron figyeltem én is meg, hogy mire besétáltam a belvárosba már vizes volt a felsőm a hátamon-hasamon. És ezt a fogyás óta figyeltem meg, és nekem sem büdös, csak vizes!

Magyarázatot még nem kaptam rá, főleg így, hogy fogyás után jelentkezik, azt mondták ez jó, örüljek neki, mert kiizzadom a mérgeket, és mástól is hallottam, hogy többször előfordulta, hogy aki edzettebb jobban izzad.

12. zani (válaszként erre: 10. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 1. 18:35
ja ez is biztos mindenkire másként hat, nekem a vichytől még aerobik után vagy a szaunában is száraz marad a hónaljam.
11. cc6a363661 (válaszként erre: 1. - Nenciii)
2009. ápr. 1. 17:26

Nem csak Te vagy így, én is ezzel küzdök, már kislány korom óta, belőlem az izzadásgátlókat gyártó cégek szépen megélnének, mert hetente kettő stiftet elhasználok...

Jeges medve vagyok, és már 10 fok fölött szakad rólam a víz... Pár embert ismerek Kanizsán, aki szintén ettől szenved, és most ajánlották, de még nem próbáltam:


indiánasszonygyökér-kapszula, a herbáriában kapható...


azt mondják, amióta szedik, azóta elmúlt a heves izzadás...

2009. ápr. 1. 17:24
Nekem a Vichy sem jött be. Igazából a Vichytöl még semmi nem jött be nekem, biztos ez egyéntől is függ...
2009. ápr. 1. 17:23
ha=ja
2009. ápr. 1. 17:23
ha egyébként a "durvább" lenvásznak nem áznak át annyira, csak nem valami szépek.
7. c4cd20e0ca (válaszként erre: 1. - Nenciii)
2009. ápr. 1. 17:23
Szia! Sajnos én is szenvedek hasonló problémával, az az érdekes, hogy csak időszakosan jelentkezik, és nekem a hónaljam izzad leginkább. Már nincs olyan dezodor, amit ne próbáltam volna... Most vettem 1 hónapja kristálydeot, bioboltokban lehet kapni, és úgy néz ki, hogy ez hatásos! Teljesen "száraz" vagyok vele, és ráadásul nincs benne semmilyen rákkeltő vegyület, teljesen természetes anyag! Ebből van pumpás változat is, ha egyszer ki szeretnéd próbálni, hátra azt könnyebb felvinni talán, és mintha hallottam volna, hogy van valami tabletta is, ami csökkenti a verejtékezést. Az interneten utána kell nézni...:)
2009. ápr. 1. 17:22

ha vigasztal, korral kicsit javul, nekem a legdurvább 18 és 24 éves korom között volt, most már csak nyáron fordul elő, és akkor is csak tényleg nagy melegben.

gondolom, ez akkor van így, ha endokrinológiai/hormonális oka van, ha anyagcserezavar miatt, akkor segíthet a méregtelenítés. én elsősorban a háziorvos-belgyógyász vonalon kezdenék, aztán endokrinológia.

5. zani
2009. ápr. 1. 17:20
vannak izzadósabb emberek, ez sajnos alkati dolog, nem méregtelenítésen múlik. :(
4. zani
2009. ápr. 1. 17:18
vichy-t akartam írni :)
2009. ápr. 1. 17:18
szia! én a helyedben először is egy tisztítókúrát csinálnék! búzafűvel és sok sok ásványvízzel! szaunával! és ha még utána is nagyon jelentkezik akkor elmennék bőrgyógyászhoz meg akupunktúrára!
2. zani
2009. ápr. 1. 17:17

szia

a vicyi izzadásgátló termékei csodákat művelnek, érdemes rááldozni a pénzt, nem fogsz csalódni benne.

2009. ápr. 1. 17:14

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni, hogy volt-e már valakinek ilyen problémája?és hogyan oldotta meg?

már kiskoromtól küzdök azzal a problémával,hogy ha kicsit is melegebb az idő a HÁTAM rögtön tiszta víz,nem vagyok büdös(szerencsére:)csak vizes...és rettentően zavaró,hogy nyáron semmilyen világos felsőt nem tudok fölvenni,csak feketét, vagy nagyon bővet,mert rögtön "megjelenik" rajta egy folt.:(:(

ugyhogy,ha valaki tud vmilyen megoldást erre a problémára, jó lenne ha megosztaná velem.


Előre is köszönöm!!

sziasztok

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook