Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlvilági jelek? fórum

Túlvilági jelek? (beszélgetős fórum)


25. 0f4abafe57 (válaszként erre: 12. - JaneBond)
2010. ápr. 10. 20:26

Hosszú lenne...

Több halottal kapcsolatos, és nem is szívesen gondolok ezekre az "élményekre".

Érdekes módon egyik sem volt hozzám igazán közelálló, mert akik igazán szerettek, azok tudták, hogy én megijedek ezektől a dolgoktól

24. gyöngyszemü (válaszként erre: 20. - Geridina)
2010. ápr. 3. 20:49
Nekem a hugom ha csinálná csak pénzért, többé nemis kellene dolgoznia... de erösen gondolkodik mitévő legyen, hogy belevágjon e hivatásosan csakhát parázik, viszont most épp munkanélküli, és talán ez megoldaná az életét...
23. nusoka (válaszként erre: 20. - Geridina)
2010. ápr. 3. 16:38

???????

Azt mondja adomány.Miért dobná el magától,hamár alapból is olyan jó lélek,hogy nem szabad érte pénzt kérni.

Azért valakinek eszébe jutott a pénz Hm?

Ezért nem akarja.Mert még ő őszinte lélek.

22. e263e104d3 (válaszként erre: 20. - Geridina)
2010. ápr. 3. 12:36

Szia!

14 éves vagyok!És nagyon egyetértek a kislánnyal szerintem aki pénzt kér érte az becsapja az embereket,vagy kihasználja...

2010. ápr. 3. 12:34
Nem nagyon hiszek az ilyesmibe de persze foglalkoztatt a dolog.Sokszor voltak különös dolgaim...!De az én alap beállítotságom a félsz...így próbálom elszorítani!:)
20. geridina (válaszként erre: 18. - Gyöngyszemü)
2010. ápr. 3. 12:31
Igen, nekem is van egy másik ismerősöm, aki 12 éves, és nem zártul be a harmadik szeme. Indigó gyerek egyébként, és őt meg szokták látogatni. De, ha akarná, továbbfejleszthetné, de nem akarja. Viszont ezzel szeretne később foglalkozni, segíteni az embereknek, de pénzt nem szeretne érte kérni, mert azt mondja, ez adomány, és nem szabad belőle pénzt csinálni. Nagyon bölcs a kislány, és olyan dolgokat él át, hogy a hajam feláll.
19. nusoka
2010. ápr. 3. 12:27

Az én apukámat párszor sikerült visszahozni.

Sokat beszélgettünk látott vagy emlékszik-e valamire odaátról.

Amit mesélt,hogy a régóta halott apjával csavarogtak a bécsi villamoson.Teljesen valószerűnek érezte.

Anno megbeszéltük,hogy majd ő jelez nekem,hogy mi a valódi helyzet.(ne nevessetek ki)

A halála napján végig együtt voltunk mindent elmondott amit tudnom kell,puszilja a lányomat,és hívjuk még telefonon,kézközelbe készítette.

Este 8 körül hazajöttünk.

Próbáltam kikapcsolni az agyam,hogy aludnom kell,de nem ment.

Egyszercsak recsegett ropogott a szekrénysor,majd a vitrinekben olyan hangokat hallottam,mintha elpattant volna valami üveg,tükör,kristály.

Kb.20perc múlva már hívtak is ,hogy elment.

Mindent lerendeztünk amit kell,és lehetőséget adtak elbúcsúzni(megnézni).

Az öcsém nem akarta,pedig nem gyerek már,de én ragaszkodtam hozzá,hogy elkisérjen,velem legyen,mert én mindenképpen látni akartam még utóljára.Nem akartam,hogy a szenvedő arca legyen bennem,és látni akartam,hogy minden rendben.

Utólag már áld a tesóm,hogy magammal rángattam.

Apa 10 évet fiatalodott,nyugodt volt.

Mi ketten a családdal szembeszállva teljesítettük a végakaratát,azóta nyugodtak vagyunk.

Még csak nem is álmodom vele.Sajnos!?

Ui:Még most sem tudom van-e túlvilág,mert csak annyit beszéltünk meg,hogy jelez,de nem pontosítottuk,hogy hogyan:)Jó hülyék voltunk

18. gyöngyszemü (válaszként erre: 13. - Geridina)
2010. ápr. 2. 23:40
Én is hiszek, nekem a hugomnak vannak képességei volna rá lehetősége továbbfejleszteni, de nem meri, fél, nincs kedve a szellemekkel "társalogni"... Én merném, de nemérzek ilyesmit, :-( irigylem érte.
17. 3c0814215c (válaszként erre: 1. - JaneBond)
2010. ápr. 2. 23:17
Csak arról van szó, hogy ebben az időszakban fogékonyabb vagy, hamarabb észreveszed, keresed a "jeleket".
2010. ápr. 2. 23:07
Ezekkel a dolgokkal én is így vagyok.
2010. ápr. 2. 11:41
Köszi, lehet, h így lesz!
2010. ápr. 2. 10:28
Szerintem van benne valami hogy ezek jelek lennének. Lehet, hogy apud így akarja tudatni, hogy nagyon szeret titeket, végülis a szívek ezt jelenthetik. Én a helyedben, ha kíváncsi vagy, akkor rágoogle-znék hasonló dolgokra, biztosan van a neten ilyen, vagy elmennék egy ebben a témában jártas emberhez, hogy mi a jelentése a szívnek ilyen esetben. Már csak kíváncsiságból is.
13. geridina (válaszként erre: 7. - JaneBond)
2010. ápr. 2. 09:17
Én tutira hiszek ezekben a dolgokban, de velem még nem történt meg. Viszont a barátnőmnek nagyon erős spirituális képességei vannak, és olyan dolgokat mesél, hogy feláll a hátamon a szőr. Imádom hallgatni, de ha nekem kéne ezeket átélni, befosnék:)
12. JaneBond (válaszként erre: 10. - 0f4abafe57)
2010. ápr. 2. 08:39
Érdekelne, hogy mit?
11. manul
2010. ápr. 2. 08:37

Én alapvetően nem hiszek az ilyen dolgokban bár velem is történnek érdekességek.

Véletlen vagy telepátia nem tudom.

Pl.van egy ismerősöm,akivel már évek óta nem találkoztunk és néhány hete folyamatosan róla álmodtam és volt egy olyan érzésem,hogy bajban van.Mint utóbb kiderült 1 hónapig kórházban feküdt súlyos betegség miatt és ez abban az időben volt amikor sokszor álmodtam róla.

Több ilyen dolog is történik velem,de mivel én alapvetően azt vallom,hogy hiszem ha látom és mindennek van logikus magyarázata,nem merülök bele mélyebben a témába.

10. 0f4abafe57 (válaszként erre: 7. - JaneBond)
2010. ápr. 2. 08:35

Őszinte részvétem.

Én hiszek ezekben a dolgokban, de kizárólag csak azért, mert én is tapasztaltam 1-2 ehhez hasonló dolgot.

2010. ápr. 2. 08:34
JAVÍTÁS: ... napokkal Apu diagnózisa ELŐTT
2010. ápr. 2. 08:33

Álmokat én is "kapok", és ebben az a furcsa, hogy bár sokszor álmodok, valahogy arra elég jól rá szoktam érezni, ha olyan álmot láttam, aminek van valami jelentése is!


Le szoktam írni az álmaimat, és -erre nem is emlékeztem- 2 éve júliusban megálmodtam, hogy Aput gyászoljuk (a halálát, halálhírét, betegségét konkrétan nem!!!) és novemberben tudtuk meg, h Apa beteg. Egyébként, azév nov. legelején volt egy nagyon nyomasztó álmom, napokkal Apu diagnózisa után! (ezt meg is írtam a naplómba(Adriana Mole))

2010. ápr. 2. 08:28

Én tényleg nem tudom!


Sohasem kerestem, vagy kértem ezeket a jeleket, már ha azok!


Amikor a nagymamám meghalt (13-ról 14.-re virradóan) azt mondták a telefonban, hogy 13. este volt. Az egyik lánya erre azt, hogy Ő azt hitte, 14.-e hajnalban, 5 óra fele, mert akkor hallott valami csipogó hangot, és a kutyája és a macskája tök furcsán viselkedett.


Mikor bementük a kórházba a cuccokért, kiderült, hogy 14.-én, 4.40-kor ment el... Ez is véletlen lenne? Vagy inkább telepátia? Én nem akarok mindenképpen szellemeket látni, túlviláginak értelmezni jeleket, csak az érdekel, hogy szerintetek lehetséges-e, vagy esetleg tapasztaltatok ti is hasonlókat?

2010. ápr. 2. 08:25

Az apósom halála után, ahol ülni szokott,de csak azon az egy helyen, gyöngyvirág illatot érzett.

Ezt többször is észre vette, kb 1-év után megszűnt.

2010. ápr. 2. 08:25

Szia! Részvétem..

Én hinni szeretnék a jelekben. Nálunk amikor a férjem meghalt egy másfél hónapon keresztül történtek dolgok amiket én az Ő üzenetének tudtam be. Azóta nem volt semmi (2 éve)csak álmomban látom Őt.

2010. ápr. 2. 08:21

Részvétem!

Szerintem léteznek ilyen dolgok! A lélek titkát még nem fejtették meg, szerintem ezt nem is fogják. Csak a test múlik el, de ha bele gondolsz, hova lesz a lélek!? A túlvilági szeretetben hiszek, hiszem, hogy vigyáznak ránk onnan túlról, akiket szerettünk és ők is szerettek minket!

2010. ápr. 2. 08:20

Részvétem.

Én sem hiszek ezekben a dolgokban, bár jó lenne azt hinni, hogy meghalt szeretteink üzennek nekünk. Akkor talán mi is könnyebben fogadnánk el a halál gondolatát.

2010. ápr. 2. 08:16

Részvétem...:(

de szerintem ezek nem maguktól jelennek meg. én legalábbis nem hiszek ilyesmiben. nincs hugod, aki szvecskéket gyárt nektek, és eldugja?

2010. ápr. 2. 08:14

Amikor a nagypapám meghalt, egymástól függetlenül, anyu is és én is elkezdtünk szívecskéket találni magunk körül.


Kávésbögre fenekén, habarásos tálom foltként, és kb. még harminc alkalommal.


Jó játéknak indult, amikor anyu így viccesen elmesélte, h a habarásos tálon mit talált, én meg rávágtam, hogy Jézusom, én meg a bögrémen, és ez milyen poén. De aztán, úgy tűnt, hogy ezek talán többek, mint véletlen foltocskák, fontos események környékén megsokszorozódnak. Ráadásul, egyéb furcsaságok is történtek/történnek.


Három hete vesztettük el Aput, és a szívecskék újra jelentkeznek, és vannak más érdekes dolgok is!


Próbálok teljesen tárgyilagos lenni, nem ezeket a jelenségeket vadászni, tudatosan keresni, de mindíg ezekbe botlok!


Szerintetek, létezik ilyen? Elképzelhető, hogy valóban jelek, vagy előfordulhat ennyi véletlen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook