Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Túlvilági kapcsolat... fórum

A Túlvilági kapcsolat... (beszélgetős fórum)


2013. febr. 19. 06:57
Van egy másik fórum a "Túlvilági lakótársak" ott írkáltunk néhányan a témában. Hátha érdekel innen valakit.
15. Skóciababy (válaszként erre: 12. - Aville)
2013. febr. 10. 22:02

Érdekes, amit írsz, mert akár én is írhattam volna.:-) Nálunk is sokszor utolsó pillanatban jött a szerencse. Csak hogy lezárjam soraidat a saját dolgaimmal, páromnak jött a külföldi lehetőség és már két éve ott élünk.:-)

Én is gyakran érzem, hogy valaki vigyázhat ránk.


Nemrég hazaköltöztem egy időre a szüleimhez, amíg megszületett a kisfiam. Fura dolgok történtek a lakásban,miután a babát hazahoztuk. Szerencsére megszűntek, de eléggé ijesztő volt. Megszólalt a csengő többször is, a kapuban senki nem volt. Leestek dolgok a polcról, bekapcsolt a tv magától, illetve a telóm is... Hülyén érezném magam, ha rajtam kívül nem lett volna ott az egész család is, mivel ünnepek voltak. Egyik legdurvább dolog az volt, amikor arra ébredtem, hogy valaki rángatja a lábam, hogy felkeljek. Elbóbiskoltam, a pici pedig már éhes volt és ébren volt, bár nem sírt.

Én úgy elkönyveltem magamban, hogy nagyim szelleme jött haza. Lehet hülyeség, de "megkértem", hogy ne hozza ránk a frászt. Azóta semmi hasonló dolog nem történt.


Van,amiben hiszek, van, amiben nem. Magam sem tudom mit gondoljak, fura volt az egész.

2013. febr. 10. 20:28

Én nagyon hiszek ezekben, vannak emberek, akik olyan szinten állnak lelkileg, hogy kapcsolatban vannak, lehetnek a túlvilággal. Én is nagyon érzem, hogy az életem alakulásárt kb. 30% - ot kell tennem, nagyon odafigyelni mindennel kapcsolatosan a megérzéseimre, érzéseimre, és ha valami iránt lelkesedem, elkezdeni menni azon az úton, rálépni. Majd alakul minden magától, a dolgom csak menni az úton, tenni a dolgomat, azt a feladatot végezni és ott, ahova valahogy úgy tűnik, véletlenszerűen kerültem. Véletlenek pedig nincsenek.


Lehet, hogy először nem tudjuk mi miért van, de mindennek meg van az oka. Biztos, hogy a túlvilágról próbálnak velünk kapcsolatot teremteni, csak nem mindenki képes észlelni ezeket a jeleket.

2013. febr. 10. 14:34

Sziasztok! Én is hiszek a témában, vagyis nem konkrétan a túlvilági kapcsolatokban, mert azon szeretteinkel, ismerőseinkel tudunk kapcslatot teremteni, akik haláluk után még 42 napig itt vannak (csak utána kerülnek a túlvilágra). Előfordulhat, hogy 42 nap után is a 2 világ közt ragadnak. Főleg azért, mert lezáratlan ügyük van velünk, vagy valamelyik rokonnal/ismerőssel. Több évig is itt lehetnek, ilyenkor segítenek minket, vigyáznak ránk, "szerencsés fordulatként" észleljük őket. Érdemes figyelni rá, tényleg sokat segíthetnek.

Nekem a legfurcsább az volt, amikor nem volt időm tanulni vizsgára, még a könyvet sem vettem elő, és a vizsgán szinte minden kérdésre tudtam a választ, mert nagyapám hangja folyamatosan mondta a válaszokat (nagyapám mégcsak olvasni sem tudott, és a vizsgakor már több mint 10 éve halott volt). A vizsga 5-ös lett. Senki sem hitte el, hogy nem tanultam. És ez csak 1 a rengeteg eset közül. Persze lehet nevezni szerencsének, vagy sorsfordulatnak:):) Kinek kedve szerint.

12. Aville
2013. febr. 10. 11:58

Én hiszek ezekben a dolgokban. Istenben is, és a túlvilági lelkekben is. Bár hasonló élményem nem volt, de macskáim vannak. Igaz, náluk sem vettem észre semmi különlegeset. Azon kívül, h igazán fura helyeket tudnak kiválasztani alvásra. :)

Viszont ha nagyon nagy bajban vagyok, vagy sorsdöntő fordulat előtt állok, akkor nem csak Istent kérem, h segítsen, hanem az elhunyt halottaimat is. És igen sokszor voltam már a szakadék szélén, de az utolsó pillanatban mindig megoldódott minden. Olyan dolgokból jöttünk ki szerencsésen, olyan megoldásokkal, amikre korábban gondolni sem tudtam, hiszen vhogy mindig kívülről jött a segítség.

Írok példákat: nagyon durván nem volt pénzünk, éheztünk, amikor a magánnyugdíjpénztár hozamkifizetés: 220.000 Ft - mások semmit se kaptak, vagy pár ezer Ft-ot.

a házunkat már végre akarták hajtani, tesómék az utolsó pillanatban megvették, és kifizettek mindent

albérlet, a tulaj felmondta, fogalmunk se volt, hova menjünk, nem találtunk megfelelőt, pénzünk se nagyon volt kaucióra, mégis maradhattunk.

munka - utolsó pillanatban kaptam egy állást, ami szintén az éhezéstől mentett meg és a lakhatást biztosította.

'véletlenül' találkoztunk egy régi ismerőssel, aki úgy néz ki, külföldi munkalehetőséget tud a páromnak

és még sorolhatnám....

Ilyenek.

11. air (válaszként erre: 1. - 2ac8ed4feb)
2013. febr. 10. 10:39
Fontos lenne tudni,hogy Miki egeres pólót viselt?:)
2013. febr. 10. 08:53
Az újjászületésben is hiszek:)
2013. febr. 10. 08:51
Persze hogy lesznek negatív hsz-ek,hisz nem mindenki egyforma!:)
8. Nívea (válaszként erre: 7. - B74f6e5cdd)
2013. febr. 10. 08:13
Van ő is :) Legfeljebb csak nagyon elbújt előled :)))
7. b74f6e5cdd (válaszként erre: 3. - 2ac8ed4feb)
2013. febr. 10. 08:02
Én is hiszek benne, inkább ebbe mint a Jó istenbe:-) aki nincsen:-))) Biztosan van, sőt én eléggé szerencsés helyzetekbe sodródom és engem anyám apja imádott és hiszem hogy ő őrködik felettem avagy mellettem.
2013. febr. 10. 07:54

Ja, másik ilyen eset. Amikor párom papája meghalt.Ott aludtam náluk a temetés előtti éjszaka. Párom reggel elment dolgozni, apósom pedig készült a temetés utáni torra. A nagy házban voltam, párom szobájában, öltöztem. Apósom kint a külön épületben lévő nyári konyhában (ott lakott a papa, egy szoba+konyha+kamra, tusolni bejárt a nagy házba), várakozott, már kipakolta a nyári konyha előtti teraszra az asztalokat és a poharakat.

Már fel voltam öltözve, mire nagy csörömpölést halottam. Kiszaladtam, addigra após már rég kint volt. Az asztalon a poharak remegtek, azok zörögtek annyira. Mintha megrázta volna valaki az asztalt. Akinek elmeséltem, mindenki a macskát gyanúsította, de mi tudjuk, hogy a macska a közelben sem volt. Mivel apósom egy lépésre volt az ajtótól és a zörgésre ki is lépett, ideje sem lett volna elszaladni. Senki és semmi nem volt ott. És persze a szél sem fújt, de olyan nagy erővel az sem tudta volna megmozdítani.

2013. febr. 10. 07:48

Most biztosan sok negatív hozzászólást fogsz kapni :) Igen, lehet keresni racionális válaszokat ezekre a dolgokra. A telefonodba beszélő kislány lehetett véletlen. Az anyuka telefonjával szórakozó kislány, akiről azt gondolták a szülei, hogy alszik. A kapun is zöröghetett más. Bármire rá lehet fogni.

Viszont nem gondolom, hogy képzelődtél. Előfordulhatott. Amikor főiskolás éveimet egyedül töltöttem, a nagyszüleim lakásában, én is átéltem fura dolgokat. A felettem lévő lakásban egy rokon lakott, akinek a nappalija (pont a szobám felett volt) hajópadlóval volt lerakva. Mindig lehetett hallani, hogy közlekedik a szobába, mert nyikorgott, recsegett a padló a lábai alatt. Rendesen lehetett hallani a lépteit, ritmusosan. Amikor meghalt, én továbbra is hallottam, hogy valaki járkál ott. Ugye ez lehetetlen, mert senki sem volt a lakásban. Fel is szaladtam egyszer pizsamában a mellette lévő lakásba(ott is rokonok laktak), hogy ők járkálnak-e ott, mert csak nekik volt kulcs a lakáshoz, de azok már aludtak. Átmentek, körülnéztek és senki sem volt a lakásban. Az érdekesség a dologban, hogy ő kórházban halt meg. Amíg a kórházban volt, addig nem hallottam hangokat, miután meghalt, akkor kezdődtek. Ugyanazok a léptek hallatszottak, mint amikor még élt, és ment ki a mosdóba éjszaka. Félelmetes volt.

2013. febr. 10. 07:35
Én hiszek ezekben a dolgokban :)
2013. febr. 10. 07:18
Igen,és a család többi tagja is flúgos valszeg:D
2013. febr. 10. 07:17
Csak a fantáziád, játszik Veled, nem a szellemek :)
2013. febr. 10. 06:47

Engem mindig is foglalkoztatott ez a téma!Hiszek abban ,hogy a gyermekek látják a szellemeket és a macskák is!



Velem és a családommal történt esetek!


Nagypapám és nagynéném halála után különös dolgok történtek a házba és házon kívül4Kezdődött azzal,hogy minden egyes nap délután öt órakor csapódott a kapu kint!Nem volt nyitva,bár kulcsra sem zárva,és senki nem szórakozott!


Apu kiment külföldre dolgozni,így én anyukámmal aludtam lent a szobájukban(kb 20 éve lehetett)..szóval még az a jó kis békebeli sarokülőnk volt a konyhába az a piros műbőr szerű é linóleum lerakva a folyosón,konyhába is!Éjjelente tisztán lehetett hallani,hogy valaki leül,a sarokülőre,mert nyikorgott alattunk is,mikor ráültünk..


Azt is lehetett hallani,hogy valaki járkál a linón mezítláb..huhh még most is kiráz a hideg:(


És végül,az ágyikómban aludtam,és arra ébredtem,hogy valaki huzza le rólam a takarót,de ez már azóta mégegyszer megtörtént velem!Senki nem volt a szobába.....


Majd elfelejtettem..mikor megvettem az első mobilom,rá pár napra éjfél után pár perccel csörgött és egy édes kislány hang szólt bele,hogy szia:)Olyan 3 és 4 év körüli lehetett!Érthetetlen,bár lehet h valaki szórakozott,viszont egy enni idős picinek ilyenkor már ágyban a helye..


Röviden és tömören ennyi:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook