Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Túl sokat kérek vagy nem a megfelelő személyeknél próbálkozom? fórum

Túl sokat kérek vagy nem a megfelelő személyeknél próbálkozom? (beszélgetős fórum)


2022. nov. 7. 23:32

Én tudatosan próbálok ezen dolgozni h ráírjak vkire, érdeklődjek hogyléte felől, vagy elhívni bárhova, részemről csak olyan "el vagyok havazva" állapot, pedig csak egy újabb nap telt el h nem volt időm semmire 🤷‍♀️


De ha folyton falakba ütközöl és sosem akarnak találkozni, akkor tényleg rossz ajtón kopogtatsz.

2022. nov. 7. 16:20
Én azzal a barátnőmmel találkozom legkevesebbet, aki legközelebb lakik.
23. Charlize (válaszként erre: 22. - Napsugár8)
2022. nov. 7. 16:14
Azt még megérteném, ha az exed volt eredetileg a barátjuk, akkor elég bonyolult lenne mindkettőtökkel jó viszonyt ápolni a válásotok után.
22. Napsugár8 (válaszként erre: 21. - Charlize)
2022. nov. 7. 14:37

Gondolhatod, hogy én is lefagytam egy pillanatra!

Pedig meglehet, hogy itt is valami ilyesmiről van szó: féltékeny a feleség, csak nem mondják ki.

21. Charlize (válaszként erre: 20. - Napsugár8)
2022. nov. 7. 10:19

Simán benne lehetne ez is.


De egyik barinőm férje sem kellene, bottal sem piszkálnám meg őket, el ne áruld nekik! 🤫🤣

20. Napsugár8 (válaszként erre: 18. - Charlize)
2022. nov. 7. 08:00
Hetente összejártunk, a másik házaspárral. Találtunk rá időt, alkalmat, közös vacsorákat, stb. Miután elváltam exemtől, az asszonyka közölte velem, hogy egyedül állóként nem szívesen látott vendég vagyok. Attól kezdve elkezdte félteni a férjét. Ez is lehet indok!
19. *lime* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 20:59
Nem a megfelelő személyekkel próbálkozol. Van akinek több, van akinek kevesebb igénye van a kommunikációra és találkozgatásokra. Az ismerőseid az utóbbi csoportba tartoznak. Próbálj olyan emberekre lelni akiknek ugyan olyan fontos a kontaktus, mint neked. Az egyedülállók erre szerintem megfelelőbb partnerek lesznek.
18. Charlize (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 20:26

Ezzel én is így jártam. Elengedtem.


Amíg szerveztem, szponzoráltam az összejöveteleket, addig működött jól minden. De tartottam egy batyus bulit és vártam, hogy a következőt más tartsa. Elkezdett laposodni. De más gond is volt.


Először előbb lett házas mindeki nálam, aztán a többieknél jöttek a gyerekek, mi meg gyűjtöttük évekig a lombikos kudarcokat. Mire a kisfiam megfogant, egyedülálló anyaként szültem meg.

Sosem stimmelt a baráti körömmel a családi állapotom, és ez nagyon hátráltatja a kapcsolatokat.


A párok, családok együtt vannak. Nem kell nekik egyedülálló kolonc.

17. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 17:45
Barátaink nem úgy lesznek hogy elmegyünk valahova és megszerezzük, vagy a szögről leakasztjuk őket. A barátságok kialakulnak. Ehhez huzamos ideig sok időt kell ugyanazokkal az emberekkel eltölteni. Ha időközben felismered hogy közös hullámhosszon vagy valakivel, szerettek egymással lenni, azonos az érdeklődési körötök, akkor előbb-utóbb barátokká váltok.
16. bnedora (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 16:47
Barátságot nem lehet erőltetni. Nagyon sok helyen lehet ismerkedni, próbálj olyan barátokat keresni, akinek te is fontos vagy.
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 16:44

Nekem is van 2 kolléganőm, akik folyton találkozni akarnak, kipróbáltam, unalmasak voltak és nem szórakoztatóak, már kifogást sem keresek, egyszerűen nemet mondok.

Nem azt mondom, hogy Te is unalmas vagy, de valamiért nem szeretnének találkozni.

Máshol keress! Kívánom, hogy megtaláld azt, akivel minőségi időt tudsz tölteni!

14. _Berry_ (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 16:41
Ezekkel az emberekkel az interneten ismerkedtél meg és ott tartjátok a kapcsolatot?
13. vigyefene (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 16:29

Nekem ugyanaz a véleményem, tehát nem hiszem el h nincs idejük, ha ezt mondják, akkor azt kifogásnak használják. Nekem pedig ami szívemen az a számon, hazudnak.

Róluk mondj le, nincs mit veszítened. Keress más társaságot, városban biztos vannak neked való szórakozó helyek. Ismerkedni-barátkozni bármikor/bárhol lehet. Az emberek vonzódnak a vicces, jó hangulatban lévő emberekhez. Hozzám még a kutyák is mosolyogva futnak.

2022. nov. 6. 16:22
Főleg úgy, hogy kb. 10 percre lakunk egymástól, egy városban élünk.
2022. nov. 6. 16:21
Én egyedülálló vagyok, ők nem, gyerek nincs. De mikor nekem is volt párom, én akkor is igyekeztem fenntartani velük a kapcsolatot. Nem hiszem el, hogy nincs néhány hetente vagy havonta idejük találkozni.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 16:13

Lehet neked szimpatikusak, de te nem vagy arra nekik megfelelő, hogy + időt töltsenek veled.


Kevés az információ, hogy egyedülálló vagy, vagy van már családod? Nekik hasonló-e az állapotuk, lehet észre sem veszed, de esetleg túl sokat osztanál meg velük, amire esetleg nem vevők. Vagy nem egyforma az érdeklődési körötök.

Ne erőltesd!

Lehet fáradtak és a szabadidejüket teljesen másképpen szeretnék tölteni, mint a te elképzelésed.

9. horex (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 16:10

Őket csak ismered, de még a haveri szintet sem érhetik el, nemhogy a barátságot

Sok kell ahhoz hogy időnként közös program alakuljon ki valakivel, valakikkel.

Másfelé kell próbálkoznod!

Itt a Hoxán is keresnek barátokat

Vicc! A barátsághoz sok év és "lelki" kapcsolat is kell

8. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2022. nov. 6. 16:09
Úgy ír a felnőtt korosztályról, mintha ő még nem lenne felnőtt.
7. vigyefene (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 16:07
Ha néha, vagy ritkán sem találkoznak veled, akkor nem reagálod túl.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2022. nov. 6. 16:05
Egy korosztály vagyunk.
2022. nov. 6. 16:04
Gondoltam arra is, hogy lehet én reagálom túl, de mégis úgy érzem, hogy egyoldalú az egész.
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2022. nov. 6. 16:03
Miből jött az le, hogy nem a saját korosztályán belül keres barátokat?
2022. nov. 6. 16:00

"Értem én, hogy felnőtt korban más a prioritás, és én sem akarok sülve-főve együtt lenni valakivel, de néha szeretnék társasági életet élni. Túl sokat kérek, vagy nem a megfelelő személyeknél próbálkozom?"


Ezek szerint nem a saját korosztályodon belül keresel barátokat.

Igen, jól gondolod. Nem a megfelelő személyek körében keresgélsz.

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 6. 15:59

Szia.

Ebből a hozzászólásodból azt tudom kisütni, hogy nem a megfelelő személyeknél próbálkozol.

Olyan nem létezik h soha nem érnek rá. Valami okuk van arra, h nem akarnak találkozni veled.

2022. nov. 6. 15:55
Sziasztok! Szerintetek hogyan tudnék olyan barátokat szerezni, akikkel néha össze lehetne ülni beszélgetni vagy tudnék valami programot csinálni? Jóban vagyok néhány emberrel, de ők sosem hozzák fel, hogy találkozzunk, nem keresnek vagy napok múlva írnak vissza, én pedig megelégeltem, hogy mindig én kezdeményezek, hiába kértem őket, hogy változtassanak ezen, mert nekem ez így nem jó. Értem én, hogy felnőtt korban más a prioritás, és én sem akarok sülve-főve együtt lenni valakivel, de néha szeretnék társasági életet élni. Túl sokat kérek, vagy nem a megfelelő személyeknél próbálkozom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook