Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudtok olyan rövidke, mondjuk 2-3 versszakos verset, amit 4-5 éves kislány mondhatna el esküvőn? fórum

Tudtok olyan rövidke, mondjuk 2-3 versszakos verset, amit 4-5 éves kislány mondhatna el esküvőn? (tudásbázis kérdés)


10. Marott (válaszként erre: 9. - Bridemay)
2013. ápr. 18. 09:25
Szerintem is, majd referálj róla :)
9. bridemay (válaszként erre: 8. - Marott)
2013. ápr. 18. 09:23
Én is úgy gondoltam, hogy ezt a verset párban, egy másik, hasonló korú kislánnyal elmondhatná :-) Cukik lennének.
2013. ápr. 18. 09:17
Minél többször olvasom, annál jobban átjön bennem egy kislány bájos előadása, mert igazából egy ekkorka gyermeknek nem igazán való egy komoly vers.. de ez könnyű, gyermeki, olyan kis habostorta :) Akár párban is el tudnám képzelni, minden második versszakba bevonni egy másik kislányt, vagy kisfiút /az utóbbit nehezebb szereplésre bírni/ :O)
7. bridemay (válaszként erre: 6. - Marott)
2013. ápr. 18. 09:12
Köszönöm szépen az ötletet, nagyon kedves tőled, hogy megosztottad :-) Igen, ilyesmire gondoltam. Kerek, egész versre. Nem szeretnék megnyirbálni egy hosszabb verset.
2013. ápr. 18. 09:09
Szia! Nem tudom a kislány milyen felállásban vesz részt a szertartáson, vendég, gyermek, stb... én kerestem anyakönyvvezetői dolgaimban verseket, elég komolyak egy gyereknek, de :) Gál János: Bújócska című versét odaadnám egy 4-5 éves kislány kezébe, nekem legalábbis tetszik.... :)
5. bnedora (válaszként erre: 4. - Bridemay)
2013. ápr. 18. 09:08
Szerintem 2-3 sorban nem sok mindent lehet mondani. Én hosszú verseket találtam, amiből lehetne rövidebbet csinálni. Próbáld meg.
4. bridemay (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2013. ápr. 18. 08:53
Köszi, de gugli annyira nem nagy barát, mint amennyire könnyű ezt kijelenteni :-) A lent leírt kritériumoknak ha találsz megfelelőt, tedd meg, kérlek, hogy bemásolod. Köszi :-D
2013. ápr. 18. 08:48
gugli a barátod... nézz körül, több is található
2013. ápr. 18. 08:44
Sziasztok! Tudtok olyan rövidke, mondjuk 2-3 versszakos verset, amit 4-5 éves kislány mondhatna el esküvőn, amolyan köszöntőként, útravalóul az ifjú párnak?
2013. ápr. 18. 08:43
Gyermekvers esküvőre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook