Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kicsire csukható, strapabíró babakocsit keresek, milyet tanácsolnál? fórum

Kicsire csukható, strapabíró babakocsit keresek, milyet tanácsolnál? (tudásbázis kérdés)


12. lkatus
2012. márc. 13. 09:36
Nekünk is esernyőre csukható PegPerego van, nagyon szuper! A pici csomagtartóba is befér és könnyedén kezelhető.
2012. márc. 11. 20:40
Köszi, nézegetem amiket írtatok. Közben találtam még egyet, az euro cart lira 4. Az is tetszik.
2012. márc. 11. 20:38
Nekünk esernyőre csukható PegPerego volt, nagyon szerettük
2012. márc. 11. 20:28
Nekünk Baby Point Mark 4 van. Nagyon szeretem, szerintem strapabíró, kicsire csukható és jól is néz ki.
2012. márc. 11. 20:23

nekünk bertoni omega van, 2 múlt a lányom és szeretjük


a legkisebbre csukható babakocsi az országban:)))) és ez tényleg így van,legalábbis most volt egy éve hogy megvettük és akkor ez volt a legkisebbre:) nekünk az autónk miatt kellett ez, mert nem fért be semmi más fajta:) kényelmes, könnyen tolható, strapabíró, és maga a kocsi is könnyű 1-2kg,ami most számít mert kismama vagyokés nem mindegy mekkora súlyt emelek fel a buszra olykor:)


én szívből ajánlom, árban is baráti:) jah és magyar járdákat kibírja akkor sztem strapabíró:DDD

7. Hope :D (válaszként erre: 2. - Kacsa118)
2012. márc. 11. 20:19
Igen, azt is néztem.
2012. márc. 11. 20:18
Nekem korábban graco kocsim volt, pumpálhaó kerékkel, nagyon szerettem, és egészen újszülött kortól használtuk. Most viszont nincs autó, általában kerékpárral közlekedünk, tehát hátul a babó, elől a kosárban babakocsi lenne, mert még azért kell. Lényeges, hogy vonatra is könnyen le, föl tudjunk szállni.
5. Hope :D (válaszként erre: 4. - Homern)
2012. márc. 11. 20:16
Még nem, de megnézem. :)
2012. márc. 11. 20:13

Mclareneket nézted? én azzal szemeztem anno

nekünk bébéconfort streety van,az volt a fő szempont hogy anyósülés lábrészénél elférjen úgy is ha ül ott valaki(pici suzukiban,szóval tényleg pici helyen),óriási napellenzője legyen,szintén nagy és erős kosara és jól nézzen ki :D strapabíró is,ez később derült csak ki,2 év alatt sok mindent látott szegény kocsi,de még 2 gyereket simán kibírna :)

2012. márc. 11. 20:13

Nekünk ebben a korban egy pierre cardin kocsink volt.

Bejártuk vele szinte egész Európát, nagyon jól bevált és mindent kibírt.

2012. márc. 11. 20:09

Nemrég én is hasonló fórumot nyitottam, nem sok sikerrel... :D Szóval keresek én is ilyet...


Eddig az espiro magic 4 mellett szól a legtöbb érv! :)

2012. márc. 11. 19:59
Egészen kicsire csukható, mégis kényelmes , de strapabíró babakocsit szeretnék, másfél évesnek. Kinek mi a tapasztalata? Melyiket ajánlanlanátok? Persze az ár is fontos :) Pl quinny zapp, baby point mark 4, stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook