Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudsz vmi.krémet, bevált gyógyszert ajánlani kezdetleges visszérre? fórum

Tudsz vmi.krémet, bevált gyógyszert ajánlani kezdetleges visszérre? (tudásbázis kérdés)


8. katácskák (válaszként erre: 6. - Smudlaagi54)
2008. okt. 15. 04:46
IGEN nekünk is bevált.
2008. jún. 4. 20:00
Kipróbáltam a Venast-ot, pár napja szedem, mintha valamennyit csökkenne a fájdalom. Még csak öt napja szedem, majd meglátjuk az eredményt.
2008. jún. 3. 07:10
A legjobb viszérre a Preludin Forte.Hasonló az összetétele mint annak az injekciónak mint amit trombózisnál adnak.( Ezt a házi dokim mondta mert bevittem neki,mert ő sem ismerte.)Én évek óta ezt használom, nekem ez jött be.A többi egyik sem.Ezt naponta többször használhatod,és este vagy amikor van idöd a lábad pihentetni be is borogathatod vele.
2008. máj. 28. 21:10
Köszönöm a tippeket!
2008. máj. 28. 21:09
Én a Venoruton krémet használom és a kapszulát szedem, több kevesebb sikerrel, de ha valakinek lenne jobb, beváltabb ötlete, szivesen kipróbálnám. Engem is érint a téma.
2008. máj. 28. 21:08

Szerintem nagyon jó a Lioton 100000 nevü krém.Eltüntetni nem fogja, de jobban fogod magad érezni, mert nem fáj.

Vagy a Venastat-ot tudom még javasolni.Nagyon jól hűsít.

2008. máj. 28. 20:17

Sziasztok!

A lábamon már jóideje megjelentek a kis visszer szerű képződmények.Van vmi.bevált krém?KÖszönöm!

2008. máj. 28. 20:17
Tudsz vmi.krémet, bevált gyógyszert ajánlani kezdetleges visszérre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook