Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hólyagok jönnek ki a szám körül 2-3 cm-es körzetben. Szeretnék erre valamilyen gyógyszert, vagy krémet , tud valaki segíteni? fórum

Hólyagok jönnek ki a szám körül 2-3 cm-es körzetben. Szeretnék erre valamilyen gyógyszert, vagy krémet , tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


12. 88e6205d8e (válaszként erre: 11. - Zarahell)
2009. jan. 2. 18:56
Igen :) és köszönöm a segítséget :)
11. Zarahell (válaszként erre: 10. - 88e6205d8e)
2009. jan. 2. 16:45
Reméljük a legjobbakat! :)
2009. jan. 2. 15:25

Hát jó lenne, ha nekem is egyszer csak elmúlna...annyira utálok tükörbe nézni már:S:S:S

Amúgy is nagyon nehezen békélek meg magammal...és még ez is :S

9. Zarahell (válaszként erre: 8. - 88e6205d8e)
2009. jan. 2. 15:10

Hát, nem lehet jó. Az meg pláne nem, hogy az allergia egy olyan dolog, amivel az orvosok nem igazán tudnak mit kezdeni..

Én egyszer már 3 hete foltos-pöttyös voltam, és a doki azt mondta, hogy ad esetleg antihisztamint (addig Suprastint szedtem, de az olyan brutál volt nekem, hogy ha bevettem, órákig aludtam, és nem bírtam fölkelni. Ha viszont nem vettem be, akkor borzasztóan fájt, égett, viszketett mindenem a fejtetőmtől a talpamig)

És azt is mondta, hogy nagyon sok ilyen egyszerűen nem is allergia, hanem "stressz", és meglátom, hogy fél-egy év múlva elmúlik.

És láss csodát, elmúlt magától.

Én viszont beszereztem kálciumot, hogy ne kelljen lehetőleg a hülye gyógyszert bevenni.


Szóval, az is lehet, hogy nálad is ez egy ilyen időszakos dolog. :)

2009. jan. 2. 14:31
Hát eddig nem nagyon próbálkoztam semmivel...csak a diétával...a doktornő se adott semmilyen gyógyszert, se krémet, csak hogy diétázzak...könnyen beszél ő :S:D Diétázzak a vízzel :D Teljesen nem tudom elkerülni, és azért kihagyni valami fincsi ebédet vendégségbe...az nagy vétek :D főleg nekem mert imádok enni :P
7. Zarahell (válaszként erre: 6. - 88e6205d8e)
2009. jan. 2. 14:17

Egy doboz kamilla tea 2-300 Ft.

Én is tisztított vizet iszom egyébként! Az nagyon jó, hogy kaptál ilyet! :)


Meg azt akkor gyakorlott allergiásként biztos tudod, hogy allergiára kálciumot szoktak beadni. Tehát, ha találsz valami kálcium-forrást, az hasznos. :)

2009. jan. 2. 14:00
Olvastam krémekről, gyógyszerekről, cseppekről...amik elvileg jók ilyen allergiás bőrproblémákra...csak szeretnék tapasztalatokat is olvasni...mert ha megveszem ezer forinttért és mégse jó semmire akkor kidobtaam egy csomó pénzt az ablakon. :S
2009. jan. 2. 13:58

Tuti allergia. 1 évig szenvedtem tartósítószer allergiától, ugyanezekkel a tünetekkel. Voltam dokinál, azt mondta diétázzak. Csakhogy a végén már mindenre szinte érzékeny voltam és semmit se ehettem volna. Akkor kezdtem el a homeopátiát, 2 hét alatt elmulasztott minden panaszomaat, megszűnt az allergia.

Most viszont újra visszajött, de most a csapvíztől jönnek elő a tünetek.Ezen nem segít a homeopátia sajnos :S Amikor ásványvizet iszok akkor semmi, már kaptam víztisztítót is...ezek nagyon jók. Viszont ha vendégségben eszem akkor baj van :S Erre az esetre kéne valami ami enyhítené ezeket a tüneteket.

Ja és tuti nem herpesz, mert nekem szokott lenni és ez teljesen más.

4. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - 88e6205d8e)
2009. jan. 2. 13:33

Ne kísérletezz,menj el orvoshoz,az a legbiztosabb.!!!!

Lehet,hogy herpeszed van,de ki tudja?........

Ha van körömvirág kenőcsöd,az nem tud ártani,csak javítani,de ezt is csak átmenetileg ajánlom.

2009. jan. 2. 13:32

.. vagy ami nekem nagyon hatásos sokmindenre, (nekem még jobb is, mint az aloe, de az aloéra nagyon sokan esküsznek) szóval: a kamillatea.

Az szárít, és gyulladáscsökkentő. :)

2009. jan. 2. 13:29

Szió!

Az aloe vera szerintem jó rá. De a legjobb megtalálni, mire vagy allergiás, és azt kerülni, mert lehet, hogy más galibákat is okoz, csak nem látszik. :)

2009. jan. 2. 13:18

Sziasztok!

Allergiás vagyok, és ez úgy mutatja meg magát, hogy hólyagok jönnek ki a szám körüli 2-3 cm-es körzetben. Szeretnék erre valamilyen gyógyszert, vagy krémet vagy bármilyen készítményt ami hamar elmulasztja...mert magától 2 hétbe is telik mire elmúlik, és nagyon zavar és csúnya :S

Köszönöm előre is!

Tündi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook