Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnátok nagyon profi, strapabíró és szépen csillogó szemfestéket ajánlani? fórum

Tudnátok nagyon profi, strapabíró és szépen csillogó szemfestéket ajánlani? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 14. 10:40
Hát ennyi...:D Il-makiage... ugye mennyivel másabb, ha professzionális termék van rajtad??!! hihetetlen, én egyszerűen imádom:D
2011. márc. 12. 11:32
Én tegnap voltam benn a Westendben, rengeteg tavaszi akciójuk van most, én be is vásároltam, hogy meglepjem a pasimat, valami gyönyörű csini sminkkel, szép tavaszi színeket vettem! a hatás nem maradt el ;) köszi Il Makiage! ;)))
2011. febr. 27. 16:42
Il Makiage! ott biztos találsz megfelelő szemfestéket! nagyon strapabíró, tartós, minőségi! én beleszerettem! selyemporok, gyönyörű élénk színek! engem a Westendben szólítottak meg, és ott helyben ki is próbálhatod a termékeket profi és nagyon kedves sminkeslányok segítségével! ajánlom, hogy nézz be hozzájuk ;))
2011. febr. 23. 11:34
Én Il-makiage-al dolgozom, és használom. Nagyon jó...! Mindenképp próbáld ki a selyemporokat, és ha tényleg tündökölni akarsz, akkor az alapozójukat is... mert brutálisan fed, és mintha nem lenne rajtad semmi:) West end...sminkesek...:)
2010. okt. 18. 11:15
Köszi szépen az ajánlatokat. Körülnézek majd. Néztem már korábban a Mac termékeket, csak nem tudtam, jók-e. Il makiage-t is megnézem, ha a westend felé járok. Avont ált. hétkönapra használok, nagyon szeretem, de szíínpadra kicsit ütősebb kell. ;)
2010. okt. 14. 18:50
Avonnak tényleg vannak jó cuccai, de az igazi jó cuccok az Estee Lauder, Max Factor stb. Csak rohadt drágák!
2010. okt. 14. 17:12
il makiage. Menj be a west end-be ott kipróbálhatod, ki is sminkelnek ingyen, ha akarod. Drága, de tökéletesen fed, tartós és szép színei vannak.
2010. okt. 14. 16:59
avontol( az osszes szemhéjpuder és ceruza nekem irritálta a szemem) a mac glitterjeit tudom ajánlani. vmi bámulatosak a pigmentjei.
3. 1175d140d7 (válaszként erre: 1. - Tesida)
2010. okt. 14. 16:28
Avónak vannak ilyen termékei. Én tanácsadónő voltam. És nem csak annál a cégnél. (faberlick, oriflméi..) Széles a választék és igen olcsó.
2010. okt. 14. 16:22

Szia!

Az A.ON- nak vannak jó sminkjei, én használom a színeket elég sokat, van amelyik még nehezen is jön le! Biztos van ismerősöd, aki csinálja és tud ajánlani. Vagy ha nagy városban laksz, vannak kontakt pontok, ahol ki vannak téve a termékek, lehet kipróbálni is megengedik.

2010. okt. 14. 16:18

Sziasztok!

Sminkesek, kozmetikusok! Tudnátok olyan professzionális minőségű fényes-csillogós szemhéjpúdert ajánlani, ami tartós egyben? Táncos vagyok, bírnia kell a strapát, de szépen kell csillognia a fellépéseken. Ált. az arany és bronzos színek állnak jól. Olyan kéne, ami Mo-on is beszerezhető. Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook