Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudnátok ajánlani valami jó játékot 9 éveseknek, ami egy szülinapi bulin játszható. fórum

Tudnátok ajánlani valami jó játékot 9 éveseknek, ami egy szülinapi bulin játszható. (beszélgetős fórum)


2016. okt. 6. 20:39
Jó ötlet volt az iménti hsz-ben. Kár, hogy törlődött, mert reklámnak minősült és így tiltott.
2008. szept. 11. 22:46
ha elég okosak akkor orszá-város-fiú-lány játék,vagy ki tud több magánhangzós neveke,tárgyakat stb mondani
11. Andi68
2008. máj. 24. 23:20

Haho!

Az en lanyom is most volt 9 eves es mikor a bulit tartottuk, vegig zuhogott az eso! Eleg katasztrofa volt, mert a lakasban alig van hely.

Vegul a kovetkezo jatekok jottek be:

Kikuldtem mindenkit a szobabol, de elotte jol korulneztek. Akkor valamit athelyeztem egy masik helyre, pl. egy konyvet, vagy a gyumolcsos kosarat, allolampat. Az nyert, aki rajott, hogy mi valtozott meg a szobaban.

Eldogtam valamit es meg kellett talalni. Ez tul nagy rumlival jart.....

Becsomagoltunk egy kis ajandekot egy csomo reteg ujsagpapirba. (pl. egy kulcstartot) Ezt meg a buli elott meg kell csinalni, mondjuk 3 ajandek, ha van 9 gyerek. Jo nagy legyen es minden reteget celluxal rogzitettem, hogy ne lehessen csalni.

Elinditottuk a zenet, a gyerekek a foldon ultek.

A csomagot elkezdik korbe adogatni egymasnak, ha lehet ritmusra! :) Amikor megall a zene, egy reteg papirt levesz rola az, akinek eppen a kezeben van a csomi. Aki az utolso reteget leveszi, aze az ajandek.

Vegul nagyon jol szorakoztunk.

Ja, a "kajas jatek" az volt, hogy kitettem egy csomo fele zoldseget az asztalra, szep kis darabokra vagott, repa, ubi, paradicsom, paprika, retek, stb. A vallalkozo szemet bekotottem egy kendovel, es ki kellett talalnia mit eszik. Nagyon batrak voltak, peidg feltek tole a csajok rendesen. (uborka? fujjjjj! aztan megis megettek!!!!!!)

Remelem segitettem, bocsi ha tul hosszu lett. Udv.

Andi

2008. máj. 12. 16:02
Én csináltam tánc versenyt,akkor mini vetélkedőt a szintjüknek megfelelő kérdések pl zenei vagy könnyü matek kérdés és az első három helyezett apró ajándékot kapott pl:pici jegyzet füzet,radir,ceruza,matrica.
2007. okt. 28. 20:01
A csapat egy részét le lehet kötni a Carcassone vagy a Catan nevű társasjátékkal.
2007. okt. 28. 19:46
Sziasztok. Én is szeretnék kérni ötleteket egy 9 éves kislány otthoni szülinapi zsúrjához. Úgy 12-14 gyerek lesz, és várom az ötleteket, milyen játékokkal tudnám lekötni őket. Köszönöm mindenkinek előre is a segítséget! Edina
2007. szept. 25. 23:15

Köszi mindenkinek aki segített! Azóta túl vagyunk a bulin, jól sikerült. Készültünk egy csomó játékkal, de nem sokat játszottunk, mert inkább ki akartak menni a mezőre sétálni. :)


Csacsa:

Ha jól számolok, most 7végén lesz a bulija a lányodnak. Mondjak néhány játékot vagy már van elég?

2007. szept. 11. 09:38
Szembekötösdi, különböző helyen elrejtett tárgyak felkutatása. Társasjáték, amerikából jöttem...
2007. szept. 10. 19:23
Ugyan ebben a cipoben jarok 2 het mulva bulija lesz a 8 eves lanyomnak....
2007. szept. 10. 19:13
Székfoglaló, seprűstánc...
3. Erika25 (válaszként erre: 2. - Fannncsi)
2007. szept. 10. 19:11
Köszi! Ezek már a tarsolyban vannak. :)
2007. aug. 26. 19:45
TWISTER,vagy Activity Junior,de mi is készíthetünk saját Activity-t.Most több nem jut eszembe pedig csak 6 éve voltam 9 éves.=)
2007. aug. 14. 20:37
12-en lesznek... :) 9lány, 3 fiú.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook