Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudna valaki ajánlani egy jó talpreflexológust Budapesten? fórum

Tudna valaki ajánlani egy jó talpreflexológust Budapesten? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 10. 09:09

Sziasztok!


Én is reflexológust keresek. Anno jártam egy kiváló (!!) szakemberhez, Bezedekre (Baranya megye), de az most már sajnos messze lenne...

A 14. kerületben lakom. Tud valaki egy megbízható reflexológust ajánlani?

Előre is köszi!

11. 64ce40d252 (válaszként erre: 10. - Saaba21)
2013. aug. 5. 22:35
Merre laksz, az enyém házhoz jár, és tényleg ismeri a reflexpontokat. Nem gyorstalpaló tanfolyamon tanulta, a nagyija tanította és nevelte bele.
2013. aug. 5. 14:06
Sziasztok!Én is megbízható, lelkiismeretes talpreflexológust keresnék...aki tud az írjon egy elérhetőséget.Előre is köszi...
9. moncsicsi83 (válaszként erre: 8. - Gabika79)
2012. aug. 7. 21:55
Igen, segíthet. Nekem rendszertelen menstruációm volt, PCO-s voltam, mindkét petefészkem tele cisztákkal. 1 év alatt felszívódtak a ciszták, rá fél évre teherbe estem. Kisfiam ma 15 hetes :)
8. gabika79 (válaszként erre: 5. - Inta)
2012. aug. 7. 10:53
A női problémákba beletartozhat vajon a menstruáció rendszeressé tétele is? engem baba projekt miatt érdekelne!
7. mafalda (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2012. aug. 6. 18:15
Mindent képes gyógyítani.A csontfájdalmat külön nem tudom.De azt igen,hogy még rákot is,kitartó,hosszadalmas munkával.Persze csak az,aki ebben nagyon jó és tapasztalt.A sógornőm ilyen,de ő nem praktizál.Már idős is,így még családon belül sem tud már vele foglalkozni.De mindenkinek csak ajánlani tudom a módszert.Viszont tényleg fontos,hogy szakember csinája!
6. inta (válaszként erre: 1. - Pinkygirl23)
2012. aug. 6. 13:55
Elküldtem a részleteket.
5. inta (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2012. aug. 6. 13:54

Megkérdeztem, ezt a választ kaptam:

Csontfájdalmakra nem jó, azon a talpmasszázs nem segít.

Gyomorpanaszokra, fejfájásra, vese-, epe-, emésztési-, kiválasztási panaszokra, női problémákra.

2012. aug. 6. 10:27
milyen bajokat gyógyít egy talpreflexológus? vagy mire jó ez?
3. inta
2012. aug. 6. 08:21
Szintén. Ha érdekel, akkor majd írj egy üzenetet és küldöm, csak előtte megkérdezem tőle, hogy megadhatom-e a számát.
2012. aug. 6. 08:18

én tudok

engem teljesen rendbehozott

ha kell a száma írj privit

2012. aug. 6. 08:16
Tudna valaki ajánlani egy jó talpreflexológust Budapesten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook