Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudna valaki ajánlani endokrinológust Budapesten? fórum

Tudna valaki ajánlani endokrinológust Budapesten? (tudásbázis kérdés)


2018. dec. 11. 13:01
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Utána nézek az orvosoknak, akiket ajánlottatok.
12. Tundi1218 (válaszként erre: 4. - Nyamitörp)
2018. dec. 10. 23:53
Igen mindenképp magánrendelés lenne jó nekem. Az igazság az,hogy nekem elég összetett problémám van. Pár éve migrénnel diagnosztizáltak, és a neurológusok már nem tudnak nekem újat mondani, a rohamaimnak egyértelműen köze van a ciklusomhoz, ezért mindenképp szeretném magam ilyen téren is alaposan kivizsgáltatni. Viszont így nem is tudom, hogy pontosan milyen panasszal keressek orvost.
2018. nov. 20. 15:09
Én is jó szívvel ajánlom Dr. Balogh Illést, a Dr. Rose-ban érhető el, és szerencsére nem kell éveket várni egy időpontra.
2018. nov. 20. 09:33
Akiről én még nagyon sok jót olvastam, az Prof. Dr. Balázs Csaba, de ő hozzá is egy örökkévalóság bejutni és nem is olcsó.
2018. nov. 20. 08:19
Dr. Rencz Ritát nyugodt szívvel merem ajánlani. Hosszas keresgélés után találtam rá, IR fórumokon sokan írták, hogy segített nekik. Egyébként nagyon kedves, és hihetetlenül megnyugtató a személyisége. Itt meg tudod nézni: [link] Az árak egyébként az átlaghoz képest szerintem nem magasak, első alkalommal 15000, utána 12000, de nem rángat be mindenért, nekem többször mondta, hogy elég, ha e-mailben visszajelzek, és csak akkor hív be, ha szükséges.
2018. nov. 20. 07:36
Most megnéztem az Árkàdban elvileg 18.500 ft-ot írnak az árlistában, nekem az 5.kerben 25.100 ft ot mondtak a rendelésre. Ezek szerint intézmény függő is az ár....
2018. nov. 20. 07:18

Szia, én is éppen tegnap keresgéltem, (nekem meddőség miatt szükséges egy jó endokrinológus).

Oep alapon jó orvoshoz több hónap a várólista, sőt volt olyan doki akihez magán úton is februárban volt időpont , na ez az amire én nem tudok várni és nem is akarok. .. hosszas kutatás után találtam rá Dr.Balogh Illésre, sajnos az Árkádban csak januárra lett volna időpont, de az 5. kerületbe jövő péntekre kaptam időpontot. Kiváncsi leszek sok jót olvastam róla, remélem nekünk is tud majd segíteni ....az ár elég húzós ,de ha profi akkor minden pénzt megér🙂

6. BenKír (válaszként erre: 1. - Tundi1218)
2018. nov. 19. 21:51
Az Onkológiai Intézetnek is van pajzsmirigy szakrendelése, én ott voltam.
2018. nov. 19. 19:54

Dr Balogh Illés. Nem tudom hol rendel manapság, de tuti meg találod a neten.


[link]



Kedves, alapos, érdeklődő.


Az egyetlen endokrinológus, aki lemért az első alkalommal. Nem mondta, hogy nem ettől van, nem ettől van, nem ettől van....


Kiderítette, azaz kivizsgálta, hogy van inzulin rezisztenciám, ismét beállította a pm. gyógyszeremet, gratulált, hogy nem vagyok elhízva:D


Én ingyen voltam nála, mert nekünk ő volt az sztk-s orvosunk egy ideig.

4. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Tundi1218)
2018. nov. 19. 14:07

Magánrendelőt keresel? Nőgyógyászati, pajzsmirigy vagy egyéb problémával?

Szerintem az orvos kiválasztásánál mindenképp jó szem előtt tartani, hogy az endokrinológia mely területén tevékenykedik.

Dr Tűű dokikról én is nagyon jókat olvastam.

Dr Solymosi Tamásnál jártam is. Nagyon kedves, alapos, türelmes orvos. (Legalábbis, amikor én úgy 10 éve nála jártam, akkor az volt.) Viszont az én problémámra sajnos minden orvos ugyanazt tudja javasolni, úgyhogy felesleges magánrendelésre hordanom a pénzt.

2018. nov. 19. 13:28
Dr Solymosi Tamás . A konzilium.hu oldalon megtalálod az elérhetőségét
2. MGyVerus (válaszként erre: 1. - Tundi1218)
2018. nov. 19. 13:06

Szia!

Nekem egy ismerős mondta, hogy a meddőségi endokrinologiaban dr. Tűű László a legjobb az egesz országban.

Allitolag nehez hozza bejutni, de nekunk két ismerosunkon is segített, ahol mar többszöri lombiknál sem jott a baba.

Személyes tapasztalatom nincs, keress rá neten, biztos vannak rola vélemények.

2018. nov. 19. 11:35
Kérlek segítsetek. Másfél éve élek Budapesten, szükségem lenne endokrinológiai kivizsgálásra, de nem tudom,merre induljak. Tudtok ajánlani jó és megbízható magán orvost,aki nem csak a pénzemet szedi el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook