Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudja valaki hogyan zajlik az allergiavizsgálat csecsemőknél, ill. Budapesten tudnátok ajánlani orvost, aki ezzel foglalkozik? fórum

Tudja valaki hogyan zajlik az allergiavizsgálat csecsemőknél, ill. Budapesten tudnátok ajánlani orvost, aki ezzel foglalkozik? (tudásbázis kérdés)


14. M0ncsa (válaszként erre: 13. - Panini)
2015. ápr. 19. 11:48

Szia!


Tudom, mar ezereves forum, de erdeklodnek, hogy zajlott vegul az allergiavizsgalat nalatok?

Juniusra kaptam ugyanis idopontot, akkor lesz a lanyom (eppencsakhogy) 11 honapos. Szinten dermatitis miatt.


Sikerult valamit megallapitaniuk nalatok?

13. panini (válaszként erre: 12. - Bring12)
2011. ápr. 1. 14:41

értem.

köszönöm a segítségedet, utánajárok! remélem ezzel megoldódik majd a dolog.

ti is azt esztek/ettetek?

2011. ápr. 1. 14:26
abban is van tej,szerintem akkor tuti attól van.hidraulizált tejfehérjét tartalmazó tápit kellene neki adni,de az csak receptre van mert amúgy 12ezer forint.a gasztros doki tudja csak kiírni.
11. panini (válaszként erre: 10. - Bring12)
2011. ápr. 1. 14:23
HA-s tápot eszünk.
2011. ápr. 1. 14:13
ha tejérzékeny akkor nem ehetne sima tápit,van gyógytápi nekik.amúgy nem biztos,hogy nem attól van lehet idő kellett,hogy telítődjön a szervezete vele.ha te tejérzékeny vagy elvileg ő nem kaphatna tejes dolgot 1 éves koráig.nem mondta a doki?kérj beutalót gasztroenterológiára és ott megmondják mit kell tenni,de én a sima tápit nem merném adni neki!most voltunk bördokinál valami locoidos krémet írt ki neki,azzal kenem neki,ha már nagyon csúnya.
9. panini (válaszként erre: 7. - Bring12)
2011. ápr. 1. 14:08
és mivel kened?
8. panini (válaszként erre: 7. - Bring12)
2011. ápr. 1. 14:07

már nem sajnos.

én tejérzékeny vagyok, szóval lehet hogy ő is az lesz majd.

viszont ezt a tápszert már régebb óta esszük, nem hiszem hogy ez a hibás.

2011. ápr. 1. 14:03
nekem is ekcémás a bőre,de 1 évesen a vérvétel kimutatta.szopcsizik még?mert ha te eszel tejterméket az is kijöhet rajta,és ha kap tápszert attól is lehet,hiába HA tápszer abban is van tej!
6. panini (válaszként erre: 5. - Bring12)
2011. ápr. 1. 13:58

na ettől féltem én is.

kb másfél- 2 hónapja lett ekcémás. már minden ételt kikísérleteztem, de semmi. fogalmam sincs, mitől lehet :( a dokik se tudják.

2011. ápr. 1. 13:43
az én kislányom a tejre allergiás 1 évesen vért vettek tőle.az orvos mondta,hogy megnézik nála az allergiát?mert nálunk 6 hós babánál nem csinálják,mert minél kisebb a baba annál kevesebb az esélye,hogy valós eredmény legyen.mi a gyanú,hogy mire allergiás?
4. panini (válaszként erre: 3. - Bring12)
2011. ápr. 1. 13:40
6 hónapos.
2011. ápr. 1. 13:38
szia!attól függ mennyi idős a baba!
2011. ápr. 1. 10:26

Tudja valaki hogyan zajlik?

Budapesten tudnátok ajánlani orvost, aki ezzel foglalkozik?

Köszi előre is!

2011. ápr. 1. 10:26
Allergiavizsgálat csecsemőknél

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook