Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudja valaki miért érzem magam rosszul azon a héten mikor nem kell szedni a fog.gátlót? Fáj nagyon a fejem meg gyengének érzem magam. fórum

Tudja valaki miért érzem magam rosszul azon a héten mikor nem kell szedni a fog.gátlót? Fáj nagyon a fejem meg gyengének érzem magam. (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. márc. 23. 20:16
Nekem is volt bevált gyógyszerem. Aztán szültem, utána is el kezdtem, de olyan rosszul voltam a gyógyszer szedése alatt, mint amikor terhes voltam. Ami szörnyű, mert végig hánytam a 6,5 hónapot (iker-koraszülés). Szóval a hormonok sok mindenre képesek. Csak egy vérvétel, de nézesd meg a pajzsmirigyedet is, az is rosszalkodhat egyik napról a másikra. Lehet, hogy másik bogyó beválik.
2009. márc. 23. 20:16
Fejfájásom nekem a fogamzásgátlótól volt. Amíg szedtem, sokszor fájt a fejem, sőt migrénes fejfájásom is volt. 2 hónapja hagytam abba, azóta fejfájásnak búcsút inthetek.. Kopkop, el ne kiabáljam
2009. márc. 23. 20:14
bocsi közérzetem
2009. márc. 23. 20:13
amig nem szedtem a bogyókat, addig meg nagyon görcsös fájdalmam volt menzesz alatt. azért irta a doki a yadine-t fel. s ettöl valoban nincs semmi fájdalmam, csak a fejem meg a körzetem pocsék.
5. 89b99f816e (válaszként erre: 2. - 901c5389fe)
2009. márc. 23. 20:11
Abban a 7 napban kell megjönnie. Nem a menstuáció miatt vagy rosszul? Tabletta szedése előtt, amikor megjött, akkor is voltak a tünetek? Ha nem, lehet h tényleg nem jó a bogyó.
2009. márc. 23. 20:09
terhesség utolsó honapjában volt felületes trombozisom. néha szoktak fájni a lábaim, de ugy hogy majd elszakad a lábszáram. fölirta a három havi adagot, kettöt már fölszedtem, most van menzeszem. szerdán kellene ismét elkezdeni szedni az utolso levéllel.
2009. márc. 23. 20:06

valószínűleg a hormonszint változása az oka.

ha mész az orvosodhoz, mindenképpen mondd neki, vagy próbál majd adni másik gyógyszert, vagy elküld valamilyen vizsgálatra, ha valamire gyanakodna esetleg.

2009. márc. 23. 20:05
...és ugyanigy azokon a napokon is amikor elkezdem szedni a következö levéllel. amig meg nem szokja a szervezetem. YADINE-t szedek.
2009. márc. 23. 20:04
Tudja valaki miért érzem magam rosszul azon a héten mikor nem kell szedni a fog.gátlót? fáj nagyon a fejem meg gyengének érzem magam.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook