Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudja valaki, hogy altatásos térdműtétet elvégeznek-e úgy, ha menstruálok? fórum

Tudja valaki, hogy altatásos térdműtétet elvégeznek-e úgy, ha menstruálok? (tudásbázis kérdés)


2017. jún. 5. 22:30
Köszi mindenkinek,majd írok,hogy mi lett!
11. Johannia (válaszként erre: 7. - Baba73b)
2017. jún. 5. 16:57

Akkor drukkolok h megjojjon meg most es letudd mire lenne a műtét.


Ha tudsz telefonálj vagy beszélj a dokival. Ha megjön es beleesne a műtét napjaba akkor mindenkepp.mert ha nem mutenek emiatt akkor nekik tudni kell hogy mas beteget akkor előrébb tudjanak venni.

Es majd attesznek masnak a helyére amikor meg mar jo neked. De csak orvos fogja tudni megmondani h mutenek e vagy sem.

2017. jún. 5. 16:52

Ha csak nem acut műtét, nem.

És a térd műtét nem az, így valószínű nem fogják megcsinálni.

9. Guruljka (válaszként erre: 7. - Baba73b)
2017. jún. 5. 16:44
Szerintem esetleg a két orvos is kapcsolatba lép egymással, de mindkettejüknek szólnod kell.
2017. jún. 5. 15:51

nem-tapasztalatból írom

Artroszkópia lett volna,ennél csak komolyabb műtét lehet

7. baba73b (válaszként erre: 6. - Johannia)
2017. jún. 5. 15:25
Az a baj,hogy már rég meg kellett volna jönnie.Ápr 25.-én volt a mensesem,és a mű tét jún 14.-én lesz.22.-től produkálok minden menses tünetet(feszültség,vizesedés,érzékenység),és csak nem akar megjönni.Szombaton voltam nőgyógyinál is,hogy mit lát uh-n.Azt mondta,hogy most már bármely pillanatban megjöhet,mindjárt leválik a nyálkahártya.De azóta sem,és fogalmam sincs,mi lesz.9 nap van a műtétig.
2017. jún. 5. 15:11
Szia. Nekem a műtét napján mikor felvettek az osztályra kb az első kérdések közt volt es rogzitettek a papiromon is. En akkor nem menstrualtam.de mivel nalam vagtak meg verzescsillapitot is kaptam szerintem valszeg nem vegeztek volna el.de telefonálj oda vagy hivd fel az orvosod, aki műt. Mar mondjuk nekem eleve a műtét kiírásánál is az orvossal számoltunk a napokat, hogy jo legyen. Szoval akkor sanszos hogy nem mutenek ugy mert plusz kockázati tényező.
2017. jún. 5. 14:26

Nem hinném, de bizonyos műtéteknél nem kizáró ok. Ha esélyes, hogy éppen meglesz akkor telefonálj inkább be a kórházba.

Altatásnál általában vezetnek be katétert és megnőhet a fertőzés lehetősége ha még menstruálsz is.

2017. jún. 5. 14:11
Semmilyen műtét nem javasolt ilyenkor.
3. gizus58 (válaszként erre: 1. - Baba73b)
2017. jún. 5. 14:05
Nem mert olyankor vérzékenyebb vagy ,és a műtét alatt is adnak vérhígítót!
2017. jún. 5. 14:03
nem
2017. jún. 5. 14:01
Sziasztok.Tudja valaki, hogy altatásos térdműtétet elvégeznek-e úgy, ha menstruálok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook