Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Addig NŐ egy nő, ameddig menstruál? fórum

Addig NŐ egy nő, ameddig menstruál? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2016. okt. 8. 14:59
Azért ez nem igy van.Mondjuk szerintem,magamról beszélek,kicsit csökkent a libidóm.Nem agyalok már annyit a szexen,csak heti 3 szor:)De egy igazi NÖ mindig Nö marad!!
140. Erka067
2016. jún. 7. 11:04
Nem
2016. jún. 7. 10:34
Megdobta a hóember azt a kolléganőt! :) A nő az nő, ha menstruál, ha nem.
138. ab61752c45 (válaszként erre: 137. - Channa*)
2016. jún. 5. 16:24
az biztos.a barátnőmnek is hiába mondom,amit néha vesz,nem jó rám.nekem szélesebb a vállam,a mellem kisebb,hiába egyforma a súlyunk.
137. Channa* (válaszként erre: 135. - Ab61752c45)
2016. jún. 5. 16:21

Alkat és alkat között nagy különbségek vannak. Én egy elég kemény húsú vagyok, így nehezebb is.

A barátnőmnek mindig szélesebb volt a csípője, nagyobb a melle, vastagabb a dereka, ennek ellenére én mindig nehezebb voltam nála. Most olyan 5 kg-al vagyok nehezebb nála, mégis nekem vékonyabb a combom, kisebb a csípőm, így a fenekem is, stb. Ja, és csak 2 cm-el magasabb nálam. Az mondjuk hozzá tartozik, hogy ő elég puha húsú, meg az, hogy neki más a test felépítése. Ő pl. oldalról nagyon karcsú, hosszabbak a lábai, rövidebb a felsőteste. Amikor egy súlyban vagyunk, akkor nekem 1 számmal kisebb ruha kell, mint neki. Így, hogy van köztünk 5 kg különbség, egy méretünk van:D


46 kg voltam kb. 12 évesen:D

136. Channa* (válaszként erre: 129. - Gribedli***)
2016. jún. 5. 16:13

A magasságomra már nem emlékszem, csak arra, hogy mire 56 kg lettem, addigra elértem a végleges magasságomat is, ami 165 cm.

Terhesség előtt én teljesen normál testalkatú voltam. Mindig a koromnak megfelelő súllyal rendelkeztem. Amikor 40 kg voltam, akkor a magasságom is meg volt hozzá. Azaz sosem tűntem sem soványnak, sem teltnek.


És igen, nagyon rossz dolog, hogy már az ilyen kicsi lányok is ezzel foglalkoznak.

Érdekes, hogy az én időmben sosem volt ez téma, csak onnan tudtuk a súlyunkat, hogy évente 1x vagy 2x lemértek minket a suliban. Na jó, engem a sport miatt volt, hogy hetente:D, de ekkor már 50 kg felett voltam, mert addig nem jártam versenyekre, amíg nem lettem 13 éves és ilyen súlyú. Az edzőm ellenezte a gyerekek ilyen versenyeztetését, a hozzá kapcsolódó fogyókúrát, stb.:D

135. ab61752c45 (válaszként erre: 128. - Channa*)
2016. jún. 5. 13:44
én nem tudom,de 27 évesen 46 kg.voltam,aztán a terhességem alatt 18 kilót híztam.163 centihez.
134. Deni plus (válaszként erre: 1. - Pengő Gyöngyi)
2016. jún. 5. 12:17
Ha a szaporodás a hajtóerő :)))
133. cicaaa65 (válaszként erre: 118. - Pengő Gyöngyi)
2016. jún. 5. 12:07
Mondjuk ez igaz :)
132. túrógombócka (válaszként erre: 125. - Gribedli***)
2016. jún. 5. 09:21

csakhogy marhára eltértél a tárgytól, amit eredetileg írtam.

mindez úgy kezdődött, h azt írtam, Norbi sikeres és befutott ember volt már azelőtt is, h Réka bejött volna a képbe. magyarul: nem Réka tette azzá, aki.

amit ebbe még belemagyarázol, az már a te bajod.

131. b598e4912b (válaszként erre: 127. - Channa*)
2016. jún. 5. 09:06

olyan egy egészséges embernél nincs, hogy a menstruáció beindulása után, csak jönnek és jönnek a kilók....


szóval szeinted nem vagyok egészséges! Köszönöm a diagnózist amit a csillagorrú vakond bolhája sem kért! Mivel biosz tagozatos voltam van némi nemű fogalmam a homonokról! A saját testemet és életmódomat is ismerem!


Ha távgyógyász baromi okos doktokára lenne szükségem sem téged keresnélek!

130. b598e4912b (válaszként erre: 128. - Channa*)
2016. jún. 5. 09:01
nem vagyok 1,60m!
129. gribedli*** (válaszként erre: 128. - Channa*)
2016. jún. 5. 08:52

Igen, szerintem is 6-7 éveseknél azért a minimum 18-19kg mert nekem valami olyasmit mondott anyám, hogy ha nem vagyok 19kg nem vesznek fel az általánosba. Az is lehet, hogy csak azért mondta, hogy egyek:D


De végülis 10 évesen már én is voltam ha jól emlékszem, 32-34 kg és most mégis 48kg vagyok. Ezért a gyerekemnél azt mondom, totál rendben van, hogy 8 évesen és olyan magassággal annyi, amennyi, legyen csak 24-26 között simán, mert formás, csinos kislány és egészséges. Ha olyan alkat mint én, olyan lesz mint én, semmi oka ezen most kattogni, legyen gyerek! Tud idegesíteni, ha már a kislányok is maguk között hazugságokkal traktálják egymást. Mert ott ránézésre a 10 évesek között nincs egy sem, akit 19 kilósnak néznék, úgyhogy kis hazugság volt, az okát nem tudom, mindegy, mint írtam, szóltam az anyukáknak, hogy kérdezzenek rá, meg ugye szépen elmagyaráztam az enyémnek is, hogy nem kell mindent elhinni;)

128. Channa* (válaszként erre: 126. - B598e4912b)
2016. jún. 5. 06:12

Ja, én 10 évesen 40 kg voltam, majd 12 évesen kezdődött a menzeszem, ekkor magasabb is lettem, és híztam is, így 56 kg voltam a terhességem kezdetéig.

Szerintem a 20 kg az nagyon kevés, ez kb. egy 6-7 éves kislány súlya általában, ha jól emlékszem kb. ennyivel kezdtem a sulit és én még csak épp, hogy csak 6 éves voltam akkor, mert nyári vagyok. Abban az időben, de szerintem ez még most is így van 18 kg-nak kell lenne, ahhoz, hogy mehessünk iskolába.

Te alacsony is vagy nagyon?

127. Channa* (válaszként erre: 126. - B598e4912b)
2016. jún. 5. 06:07
Igen, ez így szokott történni, mármint néhány év arról szól, hogy megnőiesedünk, ami ugye csak részben jelent hízást, de utána megállnak a kilók. Jó esetben elérjük néhány év alatt a "végleges" felnőtt magasságunkat, mellméretünket és súlyunkat, amit tartunk mindaddig, míg terhesek nem leszünk. A terhesség ismét egy hormonális változás, ami megint alakít rajtunk egy kicsit, de olyan egy egészséges embernél nincs, hogy a menstruáció beindulása után, csak jönnek és jönnek a kilók....
126. b598e4912b (válaszként erre: 85. - Gribedli***)
2016. jún. 4. 21:46
10 évesen 20 kiló voltam! egy mozgó csontváz, aztán megjött a menszeszem és jöttek a kilók,és csak jöttek és jöttek!De menni nem akarnak :(
125. gribedli*** (válaszként erre: 124. - Túrógombócka)
2016. jún. 4. 21:28

Korából kiindulva lehetett is, hiszen 8 évvel idősebb mint Réka, szerintem elég igazságtalan dolog cikizni valakit olyanért hogy 18 évesen még hogyhogy nem végezte el az egyetemet, logikátlan is, és igazságtalan. Ugyanennyi logika van abban, hogy Réka "alsórendűbb" vagy aranyásó, mert fiatalabb és még nem állt annyi idő rendelkezésére.


DE Norbi még csak rendőr volt, amikor annyi idős volt mint Réka amatőr edzőként becsületkasszával. Nem tudhatjuk, mi lett volna, HA... De mindenképpen elgondolkoztató, hogy Réka egyedül is csinálta, sokkal fiatalabban, még mielőtt megismerte Norbit, tetszik, nem tetszik

a konkurenseinek, ő húzza jobban a szekeret.


Sőt, szerintem szakmai körökben is azért utálják annyira ezt a párt, mert Norbi nem szakember, úgy indult el, hogy nem volt ilyen szakképesítése, Réka viszont tanulta is, amit csinál (de így nem veszik figyelembe, mert kényelmesebb rámondani, hogy felkapaszkodott meg ilyenek). Ha nem Norbival lett volna ez az egész, lehet, hogy őt se cikiznék ma annyira. Mivel Norbit lehülyézi mindenki (én is:D), Réka is sajnos belecsúszik az egészbe. Papírja hidd el, még így is neki volt hamarabb (nem időben, hanem életkorban viszonyítva) mint Norbinak, lévén Norbi rendőrnek tanult. Annak meg köze nincs a fitnesshez.

124. túrógombócka (válaszként erre: 123. - Gribedli***)
2016. jún. 4. 15:20

Norbi jóval ismertebb volt Rékánál akkor még...

az első kis DVD-i meg bénácskák is voltak.

123. gribedli*** (válaszként erre: 122. - Túrógombócka)
2016. jún. 4. 14:54

Aranyásó Réka is akkor már befutott edző volt.


Csakhogy mivel mindig a nők akarnak jobban fogyni illetve a pasik inkább kondiznak, egy női tornát jobban el lehetett adni egy női névvel egy női arccal, mint egy férfival. Mindenképpen Norbinak találnia kellett egy erre alkalmas nőt, ha az üzletet nagyobbá akarta tenni. Máskülönben előbb utóbb halálra ítélte volna a dolgot.


Az "igényes nő" szlogen sokkal ütősebb mint "az igényes férfi". Az igényes férfi ugrabugrálna vajon? Nem. Ezért célozták be a nőket.


De szerintem nem volt hiány ilyen nőkből Norbinál, akik a pénzére hajtottak, csak Réka alkalmasabb volt az összesnél a munkára mert tudott vég nélkül dolgozni, ő már akkor is egész nap órákat tartott. Ha rémlik az, amit leírtál, akkor emlékezned kell arra is, hogy Réka már előtte is sikeres edző volt. Nem hiszem, hogy különösen bizonygatnia kellene ezt, nem volt ő annyira aranyásó, pénze is volt.

2016. jún. 4. 14:39

emlékeim szerint ez úgy történt, h Norbi vált ismertté, mint tréner, és mint a kövér emberek lefogyasztója. már 30 körül volt és országosan ismert, mikor összejött az akkor huszonévei elején járó Rékával (akit persze sokan aranyásónak neveztek :P). aki nem tud visszaemlékezni 15 évvel ezelőtti dolgokra, annak nyilván Réka és Norbi csak együtt van meg, de én még emlékszem Réka előttre is.

persze nyilván Réka is megtette a magáét, nincs vele semmi bajom. de az alapokat Norbi tette le.

121. túrógombócka (válaszként erre: 120. - Unom)
2016. jún. 4. 14:35
nem érzem, h Norbit kevesebben kedvelnék. rengeteg embert lefogyasztott már. a FB oldalán is többen vannak.
120. unom (válaszként erre: 116. - Túrógombócka)
2016. jún. 4. 09:51

Szerintem ők ketten együtt építették fel a márkát. Réka jobb "arca" a cégnek, Norbit kevesebben kedvelik, jóval megosztóbb.

De mind a ketten kellettek a sikerekhez.

119. ab61752c45 (válaszként erre: 118. - Pengő Gyöngyi)
2016. jún. 4. 09:26
kis ember nagy bottal jár,igaz a nagy még nagyobbal.
118. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 117. - Cicaaa65)
2016. jún. 4. 09:20
Lehet, hogy más is nagy neki, nem tudhatjuk....:))
117. cicaaa65 (válaszként erre: 116. - Túrógombócka)
2016. jún. 4. 08:12
Legalább a neve legyen nagy :)
116. túrógombócka (válaszként erre: 114. - Gribedli***)
2016. jún. 3. 12:00
ezt nem lehet tudni. sztem Norbi már önmagában is nagy név volt.
115. Arón1 (válaszként erre: 112. - Gribedli***)
2016. jún. 3. 09:32

Nagyon ügyesen felépítették ezt az egész birodalmat.

Norbi régen sokkal jobban nézett ki, csak ugye visszavett a tempóból a szívbetegsége miatt. Nekem úgy jön le, hogy szépen megosztják ők a feladatokat, területeket.

Nem tornázom velük, nem veszem a termékeiket, de le a kalappal előttük.

Nem gondolom, hogy rosszabb Norbi Rékánál semmilyen szempontból. Ők együtt egy brand.

114. gribedli*** (válaszként erre: 113. - Túrógombócka)
2016. jún. 3. 09:12
Igen tudom, de akkor robbant akkorát az üzlet, amikor Réka is beszállt.
113. túrógombócka (válaszként erre: 112. - Gribedli***)
2016. jún. 3. 06:31

az a tény egy cseppet se zavarjon, hogy Norbi már azelőtt sikeres és ismert tréner volt, hogy megismerkedett Rékával. :)

(utálom, h ilyen vén vagyok és minden ezeréves dologra emlékszem)

112. gribedli*** (válaszként erre: 106. - Pengő Gyöngyi)
2016. jún. 2. 23:03
Na, pl én a Norbit ki nem állhatom. Nem értem, hogy Réka miért van egy ilyen alakkal, aki mint férfi, nem eladható fitnessben, de Réka mint nő, igen, és rá építették az egész marketinget, mégis valahogy Norbika fordítva próbálta beadni egy ideig. Jó, hát ha Réka szereti, szereti, csak mondom, hogy ennél jobbat is kaphatna, mostanra már világos, hogy ő húzza a szekeret, nem a másik
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook