Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki hatásos gyógymódot 2 éve tartó bakteriális fertőzés okozta hüvely -és húgycsőgyulladásra? fórum

Tud valaki hatásos gyógymódot 2 éve tartó bakteriális fertőzés okozta hüvely -és húgycsőgyulladásra? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
592. life14 (válaszként erre: 589. - Sziszka80)
2011. febr. 13. 18:15
Nogyogyászati gyulladásoknál alkalmazzák.
591. life14 (válaszként erre: 589. - Sziszka80)
2011. febr. 13. 18:15
Lactobacilus vakcina.Van rola irva a neten.
590. life14 (válaszként erre: 587. - Sziszka80)
2011. febr. 13. 18:13
Es visszamentél a Koruti Orvosi Centrumba?
2011. febr. 13. 18:09
Milyen injekció GYNVAC?
588. life14 (válaszként erre: 585. - Zebracsikó)
2011. febr. 13. 18:01
Sokaktol hallottam,hogy nem használt semmit.Ezért is nem vágtam még bele.
2011. febr. 13. 18:00
Nekem mivel a derekam is szokott fájni igy a doki ajánlotta hogy menjek el egy gerinc vizsgálatra.Neurologushoz mentem és adott beutalot.Majd nem egy fél évre adtak időpontot mert nem gerinc röngent csináltak hanem mrt.
586. life14 (válaszként erre: 580. - Sziszka80)
2011. febr. 13. 18:00

A honlapjukon sincs semmi konkrét és biztato a betegség kezelésére.Leirják,hogy van ilyen betegség,de nincs biztos gyogymod a megszuntetésére.

Csak találgatnak.

585. zebracsikó (válaszként erre: 584. - Life14)
2011. febr. 13. 17:58

érdekes, én csak jót hallottam róla


és ha a hatásmechanizmusát nézed, nemigen lehet rá kifogást találni


Te miket hallottál?

584. life14 (válaszként erre: 583. - Zebracsikó)
2011. febr. 13. 17:56
Szia.Eloszor is szeretném végigcsinálni a természetgyogyászati kurát,amit csinálok,nem akarok beleavatkozni injekciokkal.Es nem hallottam sok biztatot ezekrol az injekciokrol.Ennek ellenére ezt a lehetoséget sem zárom ki.
2011. febr. 13. 17:54
továbbra is azt mondom, a Gynevac-ot kár lenne kihagyni a próbálkozások közül
582. life14 (válaszként erre: 580. - Sziszka80)
2011. febr. 13. 17:54
Es visszamentél a gerinc vizsgálat után a dokihoz?Melyik dokinál voltál?
581. life14 (válaszként erre: 580. - Sziszka80)
2011. febr. 13. 17:52
Nem tudták megmondani neki,hogy mitol fáj,megszuntetni sem,csak antibiotikumokkal akrták tomni.Ugyanazt csinálták,mint a tobbi helyen.
2011. febr. 13. 17:49
Én amikor elmentem arra gondoltam hogy ők kimondottan ezzel foglalkoznak és segitséget nyujtanak.Hát nem ez történt.Igaz hogy csináltak tenyésztést de nem mindenre.Aztán meg vattapálcával nézte meg a doki hol hogy érzékeny a hüvely.Nekem a hüvely bemenet érzékeny.Azt mondta a doki hogy van akinek a hüvely bemenet mellett a kis ajkak a combok belső felszine a szemérem domb sőt még a fenékre meg a derékra is kihattat a fájdalom az érzékenység.Aztán azt mondta hogy menjek el egy gerinc vizsgálatra.Még jobban össze zavart.Valami másra számitottam nem erre.Milyen rossz tapasztalata volt at ismerősödnek?Amugy egy nagy semmi az egész.
579. life14 (válaszként erre: 564. - 33a92cb8e7)
2011. febr. 13. 17:44
Igen,koszonom.Minden jo tanács segithet.Kuldd el,kérlek.
578. life14 (válaszként erre: 572. - Sziszka80)
2011. febr. 13. 17:41
Nekem az az egyetlen kivánságom,hogy legyen minden olyan mint a fájdalom elott,semmi mást nem akarok.
577. life14 (válaszként erre: 573. - Sziszka80)
2011. febr. 13. 17:35
Neked is fáj még egy nogyogyászati vizsgálat is?
576. life14 (válaszként erre: 573. - Sziszka80)
2011. febr. 13. 17:34
Hiába nem gondolsz rá,akkor is fáj.En már azt is probáltam bemesélni magamnak,hogy semmi bajom,mégis fájt állandoan.Bárcsak ilyen konnyu lenne,hogy nem gondolunk rá.
575. life14 (válaszként erre: 573. - Sziszka80)
2011. febr. 13. 17:33

En is voltam ilyen dokinál.Belémnyomta a huvelyi ultrahangot,és majd bele haltam ugy fájt vagy mikor a tágitot betette.Erre csak azt mondta,hogy nem szabadna fájnia.Na ne mondja,én is pont azért mentem hoozá,hogy megtudjam miért fáj.

Egy másik doki meg mondta,hogy van ilyen idegi fájdalom,de nem tudott vele mit kezdeni o sem.

Megint másik meg visszakuldott az urorlogushoz,hogy akkor biztos urologiai.Aztán igy kuldozgettek egyiktol a másikig,csak nekik ne kelljen venni a fáradtságot.

574. life14 (válaszként erre: 570. - Sziszka80)
2011. febr. 13. 17:27

Nalam is erosebb a fájdalom menstruáciokor és elotte.Nem voltam még a Koruti Orvosi Centrumban,mert nálam mindig mutatnak ki baktériumot,és ugy tudom,mielott megállapitják a vulvodiniát,vulvar vestibulitist,ki kell zárniuk a fertozéseket.Es ha nálam kimutatják a baktériumot,ott is csak antibiotikummal akarnak majd tomni.

En is abban reménykedem,hogy a baktérium okozza a fájdalmat,és ha sikerul kiirtani,a fájdalom is megszunik.Es ami a centrum honlapján van a betegség kezelésérol,az sem tul biztato,sot hallottam már rossz véleményeket is a helyrol.

Es most hiába mennék el,mert ugyis a baktériummal foglalkoznának.De szeretnék már elmenni egy olyan helyre,ahol értenek hozzá.Elobb ki akarom irtani az e coli baktériumot a huvelyembol és a hugycsovembol,hogy megtudjam az okozza-e a fájdalmat.De erosen gondolkodom,hogy elmegyek hozzájuk,de érzem,hogy ok sem fognak sokat tenni,,mert hallottam valakitol,hogy ugyanilyen fájdalommal volt náluk,de nem tudtak vele mit kezdeni.

Nálad milyen vizsgálatokkal diagnosztizálták a betegséget?

Nekem a langyos viz jobb.

Hol lehet végeztetni ilyen geric vizsgálatot?Hogyan végzik?

Hogy érted,hogy osszehuzodik az izom?Valamilyen tevékenység kozben vagy csak ulsz és egyszer csak osszehuzodik?Milyen érzésre gondolsz pontosan?

A hasam is állandoan fáj,de ez azért is van,mert méhnyakcsatorna gyulladásom és méhszájsebem is van.Neked szokott a hasad fájni?Milyen jellegu a fájdalom?

573. sziszka80 (válaszként erre: 571. - Life14)
2011. febr. 13. 17:18
De sajnos van ilyen.Sőt olyan is amikor úgy megalázzák az embert hogy még rosszabb a fájdalomnál is.Nekem például az egyik doki azt mondta hogy ne gondoljak a fájdalomra meg nevetett egy jót.Én nem találtam olyan viccesnek mert azért mentem hogy segitsen.Ha jól éreztem volna magam akkor inkább a gyerekemmel töltöttem volna az időt nem vizsgálatra.
572. sziszka80 (válaszként erre: 569. - Life14)
2011. febr. 13. 17:09
Az én vágyam is ez lenne.
571. life14 (válaszként erre: 567. - Sziszka80)
2011. febr. 13. 17:08

Egyre tobb norol hallok,aki ilyen fájdalmaktol szenved,az orvosok mégsem tesznek semmit.

Néha annyira reménytelennek tunik minden.

De soha nem szabad feladni.Egyszeruen nem lehet,hogy valaki tobb éven vagy tobb tiz éven keresztul állando,meg nem szuno fájdalomban éljen.

Es mégcsak válaszokat sem kap a miértekre.

570. sziszka80 (válaszként erre: 559. - Life14)
2011. febr. 13. 17:04
Nálam menstruáció előtt nagyon felerősődnek a fájdalmak.Égő érzést érzek de rosszabb mint máskor.Olyan érzés mint amikor fel vagy fázva.Körúti orvos centrumban voltál már?Én oda is elmentem ott vulvodyniát állapitottak meg.Ott azt mondta a doki hogy az ilyen vulváris fájdalomra a gabapentin vagy a amytriiptilin gyogyszerek hatásosak.Igen csak az a baj hogy ezeket csak cukorbetegeknek irják fel egyébként tul költséges.Meg különböző életmód tanácsok.Neked mi a jó a hideg vagy a meleg víz?Nekem a hideg víz.Van olyan hogy úgy érzem hogy olyan jó lenne azt a fájdalmas részt bekenni valamivel.Olyat szoktál érezni mintha a hüvely izma össze húzódna?Amikor a derekadat kérdeztem azt azért kérdeztem mert az enyém szokott fájni.Igaz hogy nem elviselhetetlenül.Elküldtek egy gerinc vizsgálatra mert hogy az is álhat a háttérben.Amikor a gerincben megsérül a gerincvelő az is kóros fájdalom érzetet hoz létre.Lényegében semmi eltérés nincs csak annyi ami egy kis derék fájdalomra utal.Még azt akartam kérdezni hogy a hasad nem szokott fájni?Feszítő érzés vagy ilyesmi.
569. life14 (válaszként erre: 567. - Sziszka80)
2011. febr. 13. 17:00

En is azokon a kérdéseken orlodom régota,mint te.

Bármit megadnék azért,hogy elmuljon ez az állando fájdalom,és ugyanugy élhessek,mint azelott.

568. life14 (válaszként erre: 567. - Sziszka80)
2011. febr. 13. 16:58
Nekem is egyik naprol a másikra kezdodott a fájdalom.Nekem sem használtak a kupok,nagyon fájdalmas volt a használatuk is,nagyon csiptek.En is probáltam már ulofurdoket,teákat,gyogynovényeket és még rengeteg mindent,de hiába.
567. sziszka80 (válaszként erre: 555. - Life14)
2011. febr. 13. 16:29
Mikor nálam elkezdődött az egész akkor azt lehet mondani hogy egyik napról.Sokat volt a hüvely gyulladásom.Legalábbis minden vizsgálat után ez volt ráírva a záró jelentésre.Nekem a kúpok sem használtak sőt volt olyan hogy annyira fájt tőle hogy nem hogy használt volna inkább ártott.Amikor elkezdődött nagyon sok mindent kipróbáltam.Különböző üllőfürdőt teákat nagyon sok mindent.Még pszihoterápiára is elmentem egy pár alkalommal mert hogy sokak szerint lehet lelki eredetű.Ez egy nagy hülyeség csak már úgy voltam hogy hátha az segitene.De hiába mondom magamban hogy ne fájjon még is fáj.Akupunktúrára mentem el,nagyon bíztam benne.Debrecenbe jártam egy kínai dokihoz.Azt mondta hogy valaki már 3-4 kezelés után jobban érzi magát de valakin 20 kezelés sem segít.Én 10szer voltam,de nem éreztem semmi javulást.Nagyon sokba került de az nem is érdekelt volna.Nagyon szomorú voltam.Sajnos én is fájdalommal kellek fájdalommal fekszek.Ráadásul van egy gyönyörű 8 éves fiam meg egy szerető férjem.Van olyan hogy szinte annyira fáj hogy nagyon nehezen tudok valamit megcsinálni.És ott van a kérdés hogy mi ez az egész ami velem történik mi lenne a gyógymód rá ami eltüntetné ezt a fájdalmat.Igy az ember ki sem tud bontakozni annyira fogva tartja a fáldalom meg a sok megválaszolhatatlan kérdés.
2011. febr. 13. 15:11
Neked life14:)
565. life14 (válaszként erre: 564. - 33a92cb8e7)
2011. febr. 13. 11:42
Szia.Kinek irtad ez a hozzászolást?
2011. febr. 13. 08:14
bocsi ezt az előzőt elpancseroltam szóval nekem van egy nagyon jó kis receptem erre természet gyógyásztól kaptam ha érdekel szivesen elküldöm neked:)
2011. febr. 13. 08:11
n
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook