Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gombás vagy bakteriális fertőzés végig a terhesség alatt? fórum

Gombás vagy bakteriális fertőzés végig a terhesség alatt? (tudásbázis kérdés)


6. cc7a88f96d (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 12:51
Ha van védőnőd,őt is megkérdezheted.Ő tudja mi a teendő
2022. szept. 5. 12:05

Az se baj, hogy egy hónap mulva megyek vissza?

Csak valami olyan van, hogy azért nem jó a kezeletlen fertőzés mert hogy felszállhat. Nekem meg már az eleje óta még a vizeletem is éget egy picit.

Ha mégegyszer megyek mindenképpen megemlítem neki.

4. cc7a88f96d (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 11:57

Terhesen alap fogékonyabbak a nők a fertőzésekre.Hidd el a babának semmi baja nem lesz.Ebben 100%ig biztos vagyok!

Próbáld meg legközelebb,hogy a párodnak is kikérsz valamit.Hidd el itt ez a gond,hogy ő csak hordozó és így mindig elkapod ùjra.

2022. szept. 5. 11:51

Igen, erre én is gondoltam.

Viszont azt sem tudom, hogy bakteriális vagy gombás, mert a leletre vegyes baktérium van írva, de ahogy olvastam a hüvelykúp az gombás fertőzésre van.


Na mindegy mondjuk én nem is értek hozzá, csak kétségeim vannak.

Remélem a babànak semmi baja nem lesz.

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 11:37
A legtöbb esetben ott a legnagyobb probléma,hogy a nőket kezelik,viszont a férfinek ha nincsenek is tünetei,ő hordozó és ide oda adogatja neked a fertőzést.Legközelebb ha felírnak valamit,irass fel neki is!
2022. szept. 5. 11:32
Voltam dokinál írt fel hüvely kúpot ez még az első trimeszterben volt. Azt mondta, hogy ha megvolt a genetikai uh, akkor egy hónapra rá menjek vissza. De ez a fertőzés ugyanúgy megmaradt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook